• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.Yazılım geldikçe güncellemeniz yeterli oacaktır.
    2.Evet ama ilk yazılım olduğu için usb belleğinizle tekrar güncel atınız.İleride dahada yoluna girer softcam işi...
    3.Evet buradan takip ediniz...

Çok çok teşekkür ederim. Kolay gelsin...
    :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

• Doktor un son yazısı :

TÜM ilgili şifreşever ve böceksever (ben oluyorum)ARKADAŞLARA ÇOK ÖNEMLİ..
      bazı arkadaşlarımız burda UYDUDAN GÜNCELLEME YAZILIMI zaten mevcut yazılımların bilgisayarı olmayan kulanıcıların kolaylığı için olduğunu ,GEÇEN senelerde açılabilen şifreli kanalların yayıncı kuruluşların aldıkları önlemlerle illegal izlenmesinin önüne geçildiğini ve tüm uydu alıcılarının zaten emuyla izlenebilen aynı kanalları açtığını YAZILIMIN UYDUDAN yada internetten güncellenmesiyle UYDU ALICISININ ŞİFRELİ KANAL AÇMASININ bir ilgisi olmadığını ..UYDU ALICILARININDA ŞİFRELİ KANAL AÇMA KUTUSU olmadığını ..istenen şifreli kanalın SADECE ÜYE OLUNARAK GARANTİLİ izlenebileceğini yazmış...

BUNLAR TAMAMEN HALKI KANDIRMAKTADIR...OYSA şifreli kanalları kırmak UYDU ALICISININ ASLİ GÖREVİDİR..MADEM UYDU ALICISI ALDIK.. PARA VERDİK AYNI ZAMANDA ÇANAĞIMIZI YÖNLENDİRDİĞİMİZ UYDULARDANDA HİSSE ALMIŞ OLDUK..KALDIKİ BİZ ÇANAĞIMIZI O UYDU ALICISINA YÖNLENDİRMESEK O UYDU PASLANIR,DÜŞERDİ ... BİZİM HİSSEDAR OLDUĞUMUZ UYDUDAKİ ŞİFRELİ KANALLARI TABİKİ PARA VERMEDEN İZLEYECEZ DİYE BAĞIRMALARI DOĞALDIR..ASLINDA NEXT HALKI KANDIRMAKTADIR.doktor denen şahısta hastabakıcıymış zaten mach içinde köse diyorlar sakalı olmadığından onun söylediklerinide dinlemek zorunda değiliz..sadece uydu alıcısı değil,ALINAN ÇANAK ,LNB dahi bu garantiyle satılmaktadır ( 2 sene o uyDUDAKİi tüm yayınları çeker garantisiyle)şimdi madeM o uydudaki tüm yayınları çeker garantisiyle aldık,ŞİFRELİ YAYINLARI ÇEKMEZ diye söyleselerdi BİZDE ÇEKENİNİ alırdık diye MAHKEMELERE BAŞVURABİLİRLER..) BU DA YETMEZ gibi UYDU ALICISI YANİ SATELLİTE RECEİVER ALDIK..UYDU ALICISI BÖLÜMÜ YERLİ KANALLARI satellite receiver BÖLÜMÜDE AVRUPA KANALLARI çekmek zorunda..madem tek çanakla bunlar çekilmiyordu ne diye SATTINIZ gidin bizim için tüm uyduları türksatın arkasına dizin YOKSA MAZALLAH SEYRETMEM PASLATIP DÜŞÜRÜRÜM UYDULARI DEME HAKKINIZ VAR.. son olarak..burada UYDUDAN GÜNCELLEME YAZILIMINI SATIYORUZ AL YÜKLE şifrelileri ÇATIR ÇATIR AÇ DİYE BİZİ KANDIRDILAR (bimoka yarasa uydudan güncelle yazılımı derlerdi işte kandırıldığımızın belgesi)DİYE İNTERNETTEN 8 AY VADEYLE YAZILIM SATTILAR .DAHA BORCUMUZ BİTMEDİ...bizim paralarımızlada kanarya adalarına gidip tüm moderatörlerle baraber 108 DERECEDEKİ erotik kanallları seyrediyorlar günaha giriyorlar bizsiz.HADİ PARALARI YEDİNİZ BARİ madem bu foruma yazıyoruz ve biz yazmasak bu forum bilgi eksikliğinden batar OTOMATİKMAN forumdanDA hissemiz var bizi neden götürmüyorsunuz yazıklar olsun.BUNLAR DOLANDIRICI YÜKLEDİM BİMOK AÇMIYOR KANDIRILDIK DİYEn ARKADAŞLAR..şu belgelerle hemen mahkemelere başvursun..
      1)çanaklarınızı yönlendirdiğiniz ve uydu alıcısı satın alarak ANINDA ORTAK olduğunuz uydulardaki hisseli tapularınız (bkz..garanti belgesi altında ada parsel ve hangi planet olduğu yazar)
      2)size uydudan güncelleme yapın tüm şifrelileri izleyin diyen ruh hastasının sağlam raporu..(bknz..doktoru delirttikten sonra mecburen alınacak belgeler bölümü)

bunlar elinizdeyse korkmayın...MADEM HİSSEDARSINIZ O ŞİFRELİ KANALLAR ARTIK SİZİN UYDUNUZDAN ASLA ŞİFRELİ GELEMEZ..

İŞTE İZLEME YOLU.. 1 ) yeni yazılımı yükleyin..
      2) çanağı sakın türksata çevirmeyin orda yerli kanallar var ordan NE GÜNCELLENECEKKİ..siz en çok şifreli kanal olan uyduya çanağı çevirin...yada bekleyin haftaya gelecek yazılımla çanak kendi kendine direkle beraber dönecektir (direkt 1 yazılımı)..çanağı izlemek istediğiniz şifreli kanalların olduğu uyduya çevirin..anten kablosunu çıkarın (ARTIK KABLO GEREKMEZ UYDUDAN GELEN YAYIN BU YAZILIMLA A GİRİŞİNDEN GİRECEK B GİRİŞİNDENDE ÇAMAŞIR MAKİNENİZİ ÇALIŞTIRACAKTIR.. lütfen yumuşatıcı olarak YUMOŞ kullanın bunuda nextten istemeyin..(cihaz kutusuna sığmayacaktır..).daha sonra tv yi açın önce yeşil tuşa 8 sonra kırmızı tuşa 125.876 kere basın...her basışta uydudan bir şifreli kanal açılacaktır..(aç gözlü değilseniz yEtEri kadar indirin diğer hak sahiplerinide düşünün).. ..şimdi bunları yaptınız şifreli kanallar açılmadı...HEMEN GARANTİ BELGESİNİ OKUYUN....orda BU CİHAZLARA 3 VAKTE KADAR YAZILIM GELECEK 3 DERECEDEKİ UYDUYA ÇIKACAK VE TÜM ŞİFRELİLER İZLENECEK... MADDESİ VAR.. onun altındada BEDAVA İZLENECEK KANALLAR LİSTESİ..iste O LİSTEDEN AÇILMAYAN KANAL VARSA.. hemen cihazınızı götürün AÇANIYLA DEĞİŞTİRSİNLER..

SON OLARAK insanlara birşey anlatmaktan bıktım..ANLAYANLAR ANLAMAYANLARA ANLATSIN..buradaki tüm arkadaşalrıma yardımları İÇİN binlerce teşekkür.....hakedenlerle beraber bişeyler yapabilmek EN BÜYÜK zevk..10 kişi için bile olsa tüm emeğe değer..kolay gelsin..

ARKADAŞLAR LÜTFEN BU KONU HAKKINDA buraya hakkını aramak için yazacak SHAZANLARI ÜRkÜTMEYELİM..
      ben doktor olarak şifreli kanallarla ilgili HAKKINI ARAYAN PARSEL sahibi arkadaşların sonuna kadar yanındayım....HERKESİDE DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUM..
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• next cis super plus kullnmaktayım.ota yazılımını yukledıkden sonra ans ile karadeeniz tv yayınları karışıyor .ans frekansından karadeniz tv çıkıyor .çanak ayarlamaya başlayınca ans nin sinyal seviyesi çok duşuk geliyor ardından yayın karadeniz tv yayınına donuşuyor
        bilgi amaçlı.nerede hata var ilgilenlere şimdiden tşkr

Yorum yap

• sayın doktor bundan daha nasıl açık yazsın umarım omur ıliğiyle yazanlar bundan sonra beyniyle yazarlar
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• vvcihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            next cis super plus kullnmaktayım.ota yazılımını yukledıkden sonra ans ile karadeeniz tv yayınları karışıyor .ans frekansından karadeniz tv çıkıyor .çanak ayarlamaya başlayınca ans nin sinyal seviyesi çok duşuk geliyor ardından yayın karadeniz tv yayınına donuşuyor
            bilgi amaçlı.nerede hata var ilgilenlere şimdiden tşkr
            dostum sizde o frekansları silip gerçek değerlerini girerek yeniden taratın düzelir
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• doktor üstadımızın ve arkadaşlarının her ne kadar sorunlar olsada bizler için en iyisini yapacaklarına sonsuz güvenim var çalışmalarında başarılar dilerim kolay gelsin üstatlarım saygılarımla

Yorum yap

• arkadaşlar next cx super plus kullanıyorum .31-1-2009 tarihli yazılımı yükledim sorunsuz çalışıyor. ancak o tarihten sonra hotbirt için verilen sofcam yada *** leri güncellememe rağmen açmadı. daha evvel xdream da böyle sorunlar yaşamıyordum. bir önceki yazılıma dönmeme rağmen yine açamadım . yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

• doktor ve mach1 'in açıklamalarına çok güldüm. Allah onları gülmekten ayırmasın:ahaha:
                  ancak şunu söylemeden geçmemeyim o zaman. madem bazı kanallarda emu ile izleme yapamayacağız neden yazılım çıkıyor ki? standart yazılımla sür piyasaya "ayranım budur yarısı sudur" de.

Bunu söylerken üstalar bunu yapmak zorunda demiyorum. Ama yaptıkları zaman çok mutlu oluyorum
                  Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• prensiniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar next cx super plus kullanıyorum .31-1-2009 tarihli yazılımı yükledim sorunsuz çalışıyor. ancak o tarihten sonra hotbirt için verilen sofcam yada *** leri güncellememe rağmen açmadı. daha evvel xdream da böyle sorunlar yaşamıyordum. bir önceki yazılıma dönmeme rağmen yine açamadım . yardımcı olurmusunuz
                    dostum çöktü onlar ayrıca 6 şubat yazılımıda güncelleyebilirsiniz

Yorum yap

• Merhaba;
                      Ben uydudan verilen 2.güncellemeyide receivera yükledim.Ancak, belirgin bir fark göremedim. 2. yazılım hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse memnun olurum.Teşekkürler.

Yorum yap

• 1. ci Uydu güncellemede meydana gelen BUG lar bu 2 .ci ile giderildi. Örn: FLASH BELLEK takılır takılmaz cihaza RESET atıyordu..
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• fta usb cihazlarda flaşbelleği takınca flaş belleği tanımıyor önceki yazılımlarda tanıyordu saygılarımla

Yorum yap

• aynı yazılımı nebu ön sayfasından-forumdan ve next destekten indirip ayrı ayrı usb.ye winzipten çıkartıp yükledim en sorunsuz next destekten indirileni yükledi sizce sebebi nedir zafer3801 next2000cıs süperplus saygılar

Yorum yap

• Elekterik kesintilerinde cihaz gene son kanalda kendiliğinden açılıyor...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• aalikemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Merhaba;
                                Ben uydudan verilen 2.güncellemeyide receivera yükledim.Ancak, belirgin bir fark göremedim. 2. yazılım hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse memnun olurum.Teşekkürler.
                                2.yazılım digitürk yasal kartını daha çabuk algılyor.başkaca bir farkı bende göremedim saygılar zafer 3801

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X