• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emeği geçen herkeze çok teşşekürler bu sayede 8000xcam ın ne kadar ii bir cihaz olduğu yine kanıtlanımış oldu demek oluyor ki bu cihaza yazılım desteği verilse çok taha ii olıcağına eminim bir tek eksiği var bu cihazın olda CW menüsü ustalardan ricam bu cihazın bu eksiğinide gidermeleri saygılar...

Yorum yap

• saol hocam teşekkürler

Yorum yap

• serhat05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar bendedde aynı sorun var reset.,, dowland,reset,dowland,10873 kanalı vait yazızısı chaz bekliyo kapanıyor açılıyor, tekrat mute green yine vait yine cihaz kapanıyor açılıyor yine çözmüyor yardım ederseniz sevinirim 8000 xcam 1,1den 1,3 çevrilmelütfen cevap yazın arkadaşlar
        Eski verilen 22 Şubat yazılımı vardır. Bu sorun sadece o yazılımda vardı. 23 Şubat yazılımı at sorun kalmaz.

Yorum yap

• xxnusxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hocam bir sorunum var 8000xcamlar auto yaparklen bazı kanalarda mesala fail diyor yani başarsız ama nedense ozaman cihaz ya donuyor yada kapanıp açılıyor bilmem diger arkadaşlar öyle bir sorun yok galiba acaba sorun bende mi bilmiyorum inşala bu autolar böyle devam eder hocam artık bundan sonra günlük key yüklemeye gerek varmı
          Bak şimdi 10873 Frekansından herhangi bir kanalın üzerinde auto yaptır ve 1 gün boyunca rahatça izle, ayrıca softcam atmana gerek yok.

Yorum yap

• yazılımı attıktan sonra reset atıyorum daha sonra hazır kanal listesini yüklesem olur mu yoksa tek tek tarayıp yeniden buldurmam mı gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• Evet hazır kanal bilgisi kullanmayın sorun yapar. Kanalları taratmak en sağlıklısı.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                1-Upgrade your receiver with 23.2.2007 software
                2-Goto Factory reset defaults
                3-Scan your satellites dont use old settings
                4-Open emu
                5-Go to ushuatv or other channel on 10873 transponder
                6-Press mute then green and wait for ok message
                Thx mach1 yyy:

I follow your procedure but after pressing the mute then the green button, I just see the waiting message for a few seconds and the dvb crashes and restarts itself. Is it normal? I already put the boot 1.3
                Could you tell me what's wrong?

Yorum yap

• sayın tasarım hocam affınıza sıgınarak size bir şeysoracam bende bir next 8000xcem var ben bunun versyonu 1.0 iken 1.3 yaptım tpsavto yazılımını yukledim yazılım önce ve sonra 2 sefer resıtledim ve kanalları tarattırdım emoyu açtım 10873 v 27500 frekans taki kanalların uzerinde mute yeşil tuşa bastım cihaz kendiligin kapanıp açılıyor acaba sorunum ne olabilir yadımınız olursa sevinirim saygılar.

Yorum yap

• next 8000xcem

sayın tasarım hocam affınıza sıgınarak size bir şeysoracam bende bir next 8000xcem var ben bunun versyonu 1.0 iken 1.3 yaptım tpsavto yazılımını yukledim yazılım önce ve sonra 2 sefer resıtledim ve kanalları tarattırdım emoyu açtım 10873 v 27500 frekans taki kanalların uzerinde mute yeşil tuşa bastım cihaz kendiligin kapanıp açılıyor acaba sorunum ne olabilir yadımınız olursa sevinirim saygılar.

Yorum yap

• arkadaslar ben calistiramadim sizde calisiyor mu ?

Yorum yap

• Cooldud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hi,

Just loaded the YE-8000XCAMPLUS_0223 and tried the Au on USHUAIA : it is not working.
                        Did a Factory reset, 1973 - Still nothing.

Am I missing something?

Thanks for your help.
                        I am not an expert but I suggest you check these:
                        -loaded the correct bin file, hence xcam & xcamplus are not same
                        -boot version must be 1.3; if not upgrade 1.1 to 1.3; you can find the software that upgrades the boot version, elsewhere in this forum.
                        -after factory reset and 1973 (check if the version indication becomes green)
                        -after reset do not reload your previous setting, new tps software do not work if setting is uploaded back to the receiver. Instead let the receiver search the channels again.

Yorum yap

• tintin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaslar ben calistiramadim sizde calisiyor mu ?
                          Bende XCAM var. boot version 1.1 den 1.3 e çıkarttım ve Mach1 in dediklerini aynen yaptım. şimdilik gayet iyi çalışıyor.

Yorum yap

• muhsinkoku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın tasarım hocam affınıza sıgınarak size bir şeysoracam bende bir next 8000xcem var ben bunun versyonu 1.0 iken 1.3 yaptım tpsavto yazılımını yukledim yazılım önce ve sonra 2 sefer resıtledim ve kanalları tarattırdım emoyu açtım 10873 v 27500 frekans taki kanalların uzerinde mute yeşil tuşa bastım cihaz kendiligin kapanıp açılıyor acaba sorunum ne olabilir yadımınız olursa sevinirim saygılar.
                            Yazılımı birde bununla at. Sorunlar diğer editörlerden kaynaklanabilir.

Yorum yap

• next 8000 xcam plus pcm 1725 boot-0120 hersey sorunsuz calisiyor emegi gecen herkese tesekkürler.
                              " Sen birinin canını acıtırsan, kendi canını acıtırsın, birine yardım edersen, kendine yardım edersin. Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. Farklı olan yürek ve niyettir".

Yorum yap

• Anybody has a "auto-restart" after pressing on the mute + green button and just seeing "Waiting..." for a few second?
                                Some help plz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X