• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 22.1.2008 [Test] Yazılımı İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ellerinize sağlık.

Yorum yap

• tv liste düzeni içinde kanal taşıma çok uzun sürüyor bu konuda bir çalışma olabilirmi olursa
      liste düzeni hızlı bir şekilde yapılabilir kanallar silindiği için çok uzun zaman alıyor yazılımdan gayet memnunum sorunsuz çalışıyor ayrıca bizler için çalışan yetkili arkadaşlarada teşekkür ediyorum saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tv liste düzeni içinde kanal taşıma çok uzun sürüyor bu konuda bir çalışma olabilirmi olursa
        liste düzeni hızlı bir şekilde yapılabilir kanallar silindiği için çok uzun zaman alıyor yazılımdan gayet memnunum sorunsuz çalışıyor ayrıca bizler için çalışan yetkili arkadaşlarada teşekkür ediyorum saygılar
        Yanlışınız var kanallar silinmiyor sayın adaşım..Yazılım veya Softcam yüklendikten sonra boot ediyor ve Eski liste silinecek diye soruyor siz orada Hayır'ı okeyleyin silinmez...Selamlar....

Yorum yap

• Son yazılımı yükledikten sonra,herşey başarılı fakat radyo kanallarım sıfır oldu.
          Sorun ne olabilir ?
          Hakan

Yorum yap

• Emirce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Son yazılımı yükledikten sonra,herşey başarılı fakat radyo kanallarım sıfır oldu.
            Sorun ne olabilir ?
            Otomatik Arama bölümünde, arama seçeneğini Hepsi yap gelir radyo kanallarında.

Yorum yap

• Test yazılımı olmasına rağmen yazılım harika olmuş ustaların ellerine sağlık cihaz menüsünde türkçeleştirmeler çok güzel benim gördüğüm iki tane ingilizce kelime var biri tv liste düzeninde kanal taşı ismi (kırmızı tuş) ch taşı diye biride zoom bölümünde ses kısayolu volume diye belki ustaların gözünden kaçmıştır diye yazdım ben memnunum şimdiden başarılar dilerim.
              Alone_Wolf

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı
                Her Cihaza , markası ne olursa olsun eski yazılımlar atılacaksa, Boot modunda, yoksa eski loader yüklendikten sonra atılır...Bunu her elektronikci ve uyducu bilir....Selamlar ve Saygılar....
                Selam ark,cevap için tşk,ama benim sorum doktora idi o benim ne demek istediğimi anladı ondan cevap bekliyorum,lütfen saygısızlık olarak algılamayın
                Üstat Elektronik.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Otomatik Arama bölümünde, arama seçeneğini Hepsi yap gelir radyo kanallarında.
                  Tasarım arkadaşım teşekkür ederim.
                  Kolay gelsin.
                  Hakan

Yorum yap

• ekrem956 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın doktor birkez daha tekrarlıyorum next cx usb li cihaz son partiler için 115 97 ve son cıkan yazılım atılıyor 114 ve 115 15 veya 115 51 leri kabul etmiyor cihaz acılmıyor.
                    bu cihazlar zaten 115 97 yüklü geliyor

nedemek istediğimi anladığını sanıyorum

Üstat Elektronik.
                    Tekrardır ilgili kişilere.
                    Üstat Elektronik.

Yorum yap

• Benim cihaz bu yazılımı yükledikten sonra çöktü.

Yorum yap

• herşey için tesekkürler devamı için kolay gelsin

Yorum yap

• viranşehir şanlıurfa dan abdullah hepinize burdan selam ve saygılarımla dün bir klibi convet edip usb den izledim özgüvenim yükseldi tşk ler

Yorum yap

• ve aleyküm selam abdullah
                            :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• arge3363 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              viranşehir şanlıurfa dan abdullah hepinize burdan selam ve saygılarımla dün bir klibi convet edip usb den izledim özgüvenim yükseldi tşk ler
                              Yeri burası değil ama hoşgeldin bakalım.

Yorum yap

• hocam bir sorum olacak. benim eniste aldi cihazi(next 200 cis super plus) bana geldi. ben yazilimi yükledim usb den. reset attiktan sonra yeni keyleride usb den yükledim. daha sonra cihaz kapanip yeniden acildi. kanallar haliyle yoktu. yeniden kanal tarama yaptim. kanallari buldu. süper bir sekilde calisiyor ve kilitli kanallari aciyordu. cihazi alip gitti benim eniste. fise takip calistirdiginda yeni uydu ile ilgili bir yazi ciktigini ve o da evet tusladigini söyledi bana. ve sonradan bütün kanallar silinmis. lnb ayarlarini yapip uydulari (türksat42° astra23.5° astra19.2° Hotbied13° ) taratmis kanallari bulmus. yalniz mesela bir uyduya baktiktan sonra bir digerine gecince sinyal yok yaziyormus. arkadan kapatip acinca düzeliyor ama uyduyu degistirince en son seyrettigi uyduya bakabiliyormus öteki uydularda gene sinyal yok yaziyormus. bu sorun sadece bu yazilimda degil genelde vardi. benim evde cekiyor. onun oraya gidince cekmiyor. aceba neden. onun lnb de mi sorun var yoksa onda mi bilemiyorum yardimci olursaniz sevinirim. kusura bakmayin detayli yazdim sorunum anlasilsin diye. ama biraz uzun oldu galiba. tsk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X