• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi(V5.291) 04.02.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hiko41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    server gittimi yoksa benim cihazdamı sorun var
    Evet gitmiş her halde bakım vardır.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tşk

Yorum yap

benimki de gitti

Yorum yap

Yeni kanallar eklenecek olabilir belki ondandır..
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

emeğinize sağlık
            kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

Ustam ben yeni yazlimi yukledim iptv sesi geliyor goruntu yok youtube ve ivod aynen lutfen yardimci olun cihazim makina3d eski kasa onceden tesekkurler.
              Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
              TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

dima381 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaslar ben yazlimi yukledim iptv gosdermiyor sesi geliyor yotube gosdermiyor ivod gosdermiyor lutfen yardimci olun
                Selamlar öncelikle size yazacaklarımı uygulayın..
                1.Cihaza BOOT modunda yeniden yazılım yükleyin.
                2.Tüm yedeklerinizi yükledikten sonra cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açın.
                3.Sonra MODEMİ kapatıp tekrar açın cihaz kendine gelince bu sefer MACHİNAYI tekrar kapatıp açın.
                4.Duruma şimdi bakın
                .
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

usta denedim ayni seydi hec farq etmedi lutfen yardimci olun

Yorum yap

Tv modeli ne ? hangi çözünürlükte yayınlara bakıyorsunuz ?
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Evet hasanin cihazi simdi elimde benim arkadasim o cihazin bikac yazilimlarini denedik ayni ivod,iptv,youtube,tavsanlar hepsinde video goruntu yok ekran cozumluluyude aynen ikisindede herbiseyi ayni birinde video var digerinde yok amma ses var.
                      Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
                      TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

youtubede saniyeler yerinde kalmis videoyu okuturken siyah ekran gelir
                        simdi videolari denedim usb bellekden onlarida oynatmadi diyer cihazin oynatdiklarinin hic birini oynatmiyor cihaz.
                        TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

dima381 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          youtubede saniyeler yerinde kalmis videoyu okuturken siyah ekran gelir
                          simdi videolari denedim usb bellekden onlarida oynatmadi diyer cihazin oynatdiklarinin hic birini oynatmiyor cihaz.
                          1.Siz cihaza BOOT modunda en son yazılımı tekrar attınızmı.?
                          2.Ayrıca bu yayını hangi tv tipi ( Led +Lcd + Tüplü tv.) ile ve MACHİNADA ki hangi ayarlar + hangi bağlantı şekli ile izlemeye çalışıyorsunuz.?
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Iyi aksamlar Ustam boot modu ve ya sade mod ikisinide denedim o islerden anlayisim var bence bu islemci ve ya board hatasi cihaz hic bir video dosyasini ne usb bellekden ne agdan nede web den video dosyasi gibi oynatmiyor bitek usbdeki videolari sesini oynatir ve birde iptveri sesini oynatiyor youtube ve vod gibileri ise uzerinde ok tusunu tikliyorum saniyeler gitmiyor amma mp3 dosyayi normal okuyor.
                            TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

O zaman durum biraz sıkıntılı şahsi kanatim cihazda donanım arızası oluşmuş olabilir.
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Sorun cihaz ile alakalı görünüyor, [email protected] adresine Kemal Bey'e durumu detaylıca anlatan bir mail gönderin, size gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

Kolay gelsin.
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X