• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat ın durumu nedir auto olmuyor

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      polsat ın durumu nedir auto olmuyor
      Göçtü, çöktü... Bunlar oldu. Softcam at, açılır...

Yorum yap

• banada o pm den gonderirmisin

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        teşekkür ettim sağol kardeşim...
        banada o pm den gonderirmisin.Tesekkurler.

Yorum yap

• polsat bizde açık.

Yorum yap

• polsat için usb den 18.09 yazılımını yükledim. normal yükleme yapıldı boot modun da açıldı bütün kanallar gitti. cıhazın menulerine girmek istediğim de 4 hanelli şifreyi sordu 8503 yaparak bütün menulere ulaştım daizek c den uydu girişlerini seçtim sinyal alamadım. fabrika ayarlarına geri döndüm kanalları yeniden yükledim bu yazılımın durumu nedir.

Yorum yap

• *** ler değişiyor ama polsat sürekli açık.

Yorum yap

• arkadaşlar daha öncede yazılımıştır eminim fakat bizim yaptığımız bir hata var her yazılımdan sonra cihazları kesinlikle resetlemeliyiz , ve en sağlıklısı kanal taratmalıyız hadi taratmaya üşeniyoruz en azından fabrika ayarlarına çevirin ,123A yazılımdan sonra bu hata yüzünden onlarca makina geldi elime sadece fabrika ayarlarına çevirerek sorunu giderdim bakın yazlımdan sonra cihazın başına gelen halleri yazayım cihazın eski versiyonuna göre
                SORUN 1: cihaz 102 serisi yazılım var ise usbden güncelleyince ekranda next yazısını görüyorsunuz sonra ne ekran var nede ön panalde ışık?
                ÇÖZÜM 1:cihaza boot modeden 115a yazılımını atın sonra fabrika ayarlarına çevirip sonra 123a ya yükseltin.
                SORUN 2 :yazılım attım siyah beyaz kaldı ön panel çalışmıyor?
                SORUN 3 :yazılımı attım kanal listesini alıyor gösteriyor hafızaya almıyor?
                SORUN 4 :yazılımı attım oto kanal aramada kanal buluyor hafızaya almıyor......vs
                ORTAK ÇÖZÜM : öncelikle bunlar sorun değil normal cihazı yazılımdan sonra fabrika ayarlarına çevirin atın hazır kanal datasını atın güncel sofcami sonra açın menüden emuyu cihazı hakkıyla kullanın.
                DipNot:Bu yazacağımı lütfen son kullanıcı arkadaşlar dikkate alsın cihazınıza yeni yazılım çıkınca heyecanlandığınızı biliyorum (bu arada kalbiniz varsa next almayın çünkü nexten başka marka sizi bu kadar heyecanlandırmaz ) ama lütfen bu forumda gerçekten bu işi uzman olarak yapan üstatlar var bırakın onlar bir test etsin yazılımı yapısın birkaç yorum sonra yükleyin ne siz üzülün nede servisler ya da satın aldığınız bayiler üzülsün çünkü yazılım sorunları ücrete tabi yapılan arızalara sebep veriyor biraz sabredin .Herkeze saygılar..

Yorum yap

• cihaz açılırken 123A yazıyorsa son yazılımı yüklemişsindir.kanallar gösteriyorsa girişler menüsünden kırmızıya basıp 1234 yazıp cas menüsünden emu yu açık yapıp kaydedeceksin,polsat kanalları üzerinde bir dakika kadar bekle polsat açar.

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    polsat için usb den 18.09 yazılımını yükledim. normal yükleme yapıldı boot modun da açıldı bütün kanallar gitti. cıhazın menulerine girmek istediğim de 4 hanelli şifreyi sordu 8503 yaparak bütün menulere ulaştım daizek c den uydu girişlerini seçtim sinyal alamadım. fabrika ayarlarına geri döndüm kanalları yeniden yükledim bu yazılımın durumu nedir.
                    cihaz açılırken 123A yazıyorsa son yazılımı yüklemişsindir.kanallar gösteriyorsa girişler menüsünden kırmızıya basıp 1234 yazıp cas menüsünden emu yu açık yapıp kaydedeceksin,polsat kanalları üzerinde bir dakika kadar bekle polsat açar.

Yorum yap

• ark ben sofcam ariyom cihazim neyt 2000 superx plus ben pereireyi seyredemiyorum sofcami nerden bulcam

Yorum yap

• cempoyraz Nickli Üyeden Alıntı
                        ark ben sofcam ariyom cihazim neyt 2000 superx plus ben pereireyi seyredemiyorum sofcami nerden bulcam

http://www.mach1digital.com/mach1for...213#post364213

Yorum yap

• the_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hocam 30.6 yazılımı kullanıyorum yeni yazılımları hotbird kullandığım için yüklemedim fakat son zamanlarda usb den kayıt yaptığım zaman sürekli kayıt hatası veriyor flashbelleği FAT 32 olarak biçimlendiriyorum yine aynı.Kanalı mavi tuş ile durdurduğum zamanda 2 dkk sonra kendi kafasına göre devam ediyor normal yayına.
                          Acaba yeni yazılımmı yüklemem gerekiyor.Sadece turksat ve hotbird kullanıyorum.18.9 yazılımı uygunmu?
                          Yaa arkadaşlar biri cevap versin bana lütfen !

Yorum yap

• Arkadaşım hani bazen yeni yazılımları nasılsa bu uyduyu seyretmiyorum diyerek yüklemiyenler işte böyle zaman içinde sıkıntılar yaşıyorlar evet yazılımlar sadece uydularla
                            ilgili değildir meydana çıkan BUG lar işte bu yüklenmeyen yazılımların içinde olduğu için
                            sonuç kendini böyle gösteriyor. En mantıklısı har zaman YENİ YAZILIM ları YÜKLEMEKTİR.
                            Sizede yeni yazılımı yüklemenizi tavsiye ederim.
                            MACHİNA - 3-D
                            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Selam ..
                              Gündüz görev zamanlayıcıdan açılma ve kaydetme şeklinde 2 görev zamanlayıp misafirliğe gittik.Açılma görevi tamamdı , çünkü eve geldiğimizde receiver açılmış ve istediğim kanaldaydı.Fakat kaydı durdurmak istediğimde zaten o anda kayıt yapmadığını fark ettim.Ben süre olarak 5 saat yazmıştım.Nasılsa gelince kendim kesecektim.Fakat bir süre sonra kendiliğinden kesilmiş galiba.Daha önceki yazılımlarda bu işlemi sık sık yapıyordum.Böyle bir problemim yoktu.Bu yazılımda ilk defa denedim ve sonuç bu.Acaba problem mi?Yada nasıl bir açıklama getirilebilir?

Yorum yap

• 1) son yazılımı yükledikten sonra cihazda tüm veriler sıfırlandı , uğraştım olmadı , sonunda fabrika ayarlarına dönerek düzelttim.Ardından Flash belleğe kayıt yapamaz oldum,,, PVR dosya açılyor hatta flash belleğin ışığı kayıt yapıyor gibi yanıp sönüyor ama PVR nin içi boş
                                bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

2) son softcam ler ile Usuaha belgesel kanalı açılıyormu (yoksa bendemi açılmıyor sadece) ???

Tşk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X