• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hangi next i alsam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hangi next i alsam

1)card reader olacak
    2)sky gömülü olacak
    3)Çok hızlı&görüntü kalitesi yüksek ve yazılım desteği olacak

Next yada başka marka sizce hangisini ALMALIYIM

bence next alma arkadaşım Korax kaon starbox ı incele ben pişmanım bir halta yaramıyor

Yorum yap

iyi güzelde centurycop toptan next'in bütün serisine kötü imajı vermen bence doğru olmamış.aldığın cihazdan memnun olmayabilirsin,beklentilerine karşılık vermeyebilir vs.forumda dikkat edersen millet cihazına güncel yazılım desteğini doğru dürüst bulamazken beğenmediğin markanın çatır çatır emusunu bulabiliyorsun.arkadaşımın sorusunun cevabına gelince ben nextciyim.istediğin özelliklerin çoğu Next 2005 sky ve kardeş sunny 1030 sky modelinde mevcuttur.burayı incelemeni tavsiye ederim.

Yorum yap

centurycop Nickli Üyeden Alıntı
        bence next alma arkadaşım Korax kaon starbox ı incele ben pişmanım bir halta yaramıyor

sizin tavsiye ettiğiniz cihazların hangi birisinin yazılım desteği tam hangi birisinin arkasında güçlü bir firma hangi birisinin en yaygın ve sorunsuz çalışan servis ağı var buraya yazarmısınız lütfen ....
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

semih_baba Nickli Üyeden Alıntı
          1)card reader olacak
          2)sky gömülü olacak
          3)Çok hızlı&görüntü kalitesi yüksek ve yazılım desteği olacak

Next yada başka marka sizce hangisini ALMALIYIM
          Arkadaşım başka marka alacaksanız Dreambox alınız.

Yorum yap

dunyanın bir numarası olsa ne gezer next başka tanımam bir zamanlar recevıra? .... 550 dolar verip almıştım 10 ay olmadan arızalandı 150 dolar tamir parası istediler o recevırı satım ve next aldım çok şükür o günden beri nextciyim arkadaşlar saygılar

Yorum yap

slm
              arkadaşım D hiçbiri diyorum
              şaka şaka bak next 9000 cxcı çıktı yeni onu al.isteklerini karşılar.
              herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Next 9000 ultra veya 2000 süper pluıs derim...
                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bence next alma arkadaşım Korax kaon starbox ı incele ben pişmanım bir halta yaramıyor dunkes: dunkes: sen next tin kıymetini anlamazsın 1 çik cihazla

Yorum yap

centurycop Nickli Üyeden Alıntı

dogru sen bunlardan bırnı al paran coksa kullan ondan sonrada bırtane next
                    2005 dcı sky al ondan sonra arasındakı farka bak.. next & Nextstar ustune cıhaz tanımam.arkadasım .ne alırsan al ılk başta yuksel elektronik armasını gör (YE) Bu armayı gordugun her cıhaz ıyıdır.

Yorum yap

next 9000 x cam ultra veya next cx super plus al derım benden soylemesı
                      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

x cruiser al hem fiyat uygun hem card shering sorunsuz calısıo 110 120 dolara bitirirsin işi.saygılar

Yorum yap

deram box 7025
                          C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Next devrini bitirdi arkadaşlar.Bende bir zamanların en iyi receveri Next 8000 xcamplus var.Aylar oldu ne yeni bir yazlım verildi nede yeni bir yenilik.Nextte yenilik adına hiç bir çalışma yok yada yeni modellere yönelme olsun diye eski modellere hizmet verilmiyor.Aklınız versa next almayın,hizmetsiz kalmayın.

Yorum yap

Next 9000 ultra derim size

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X