• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 [9.2.1] Resmi Release CoreELEC 9.2.1 Kodi v18.5 Final

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arada kurtlarım rahat durmadı yeni bir limana doğru yolculuğa başlayacağım.Altta resimdeki cihazı forumdan bir arkadaşla beraber satın aldık daha elimize ulaşmadı beklemedeyiz.

Evet Kaliteli bir cihaz Alt yapı olarakta süper güle güle kullanın hayırlı olsun tunerlimi tunersizmi deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsınız

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Tunerlerini aldım onlar geldi.Tunerleri Gearbestten aldım.Cihazlar Çin yılbaşı tatiline rast geldi onun için gecikme oldu.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• sayın crazyturk geçmiş olsun. hoşgeldin.saygılar

Yorum yap

• Hayırlı olsun baba, güle güle kullan.

Hangi tuner'lardan aldın?

Sevgiler...

Yorum yap

Tunerlerini aldım onlar geldi.Tunerleri Gearbestten aldım.Cihazlar Çin yılbaşı tatiline rast geldi onun için gecikme oldu.
            Cihazının gelmesini bende sabırsızlıkla bekleyeceğim açıkçası. Cihazla ilgili bir sürü soru var aklimda açıkçası. Gümrük bu aralar çok sıkı. İnşallah extra masraf çıkmaz takılıpta.
            Armbian kurarsın artık gelince. Multiboot ben kendimdeki cihazlarda çalıştıramadım..

Yorum yap

• Sayın
              Crazyturk geçmiş olsun/
              Saygilar

Yorum yap

Bu arada kurtlarım rahat durmadı yeni bir limana doğru yolculuğa başlayacağım.Altta resimdeki cihazı forumdan bir arkadaşla beraber satın aldık daha elimize ulaşmadı beklemedeyiz.

@Crazyturk ustad gecmis olsun,yeni aletinide iyi gunlerde kullan.Bu aletle ilgili deneyimlerinizi bekliyoruz...

Yorum yap

• Tunerler bu.

BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• CoreELEC 9.0.0 Kodi 18.0 Final

CoreELEC 9.0.0

@adamg88 adamg88 released this 3 hours ago · 1 commit to coreelec-9.0 since this release

CoreELEC 9.0.0 has finally arrived, after 10 months since the creation and first alpha release of CoreELEC with users testing Kodi v18 in various stages of it's development cycle, our first stable release has finally landed. Based upon Kodi v18.0 final, this release contains our biggest change to date with support for both S905 and S912 devices now in a single unified install image.

Features:

Kodi (Leia) v18.0 Final
                    3.14 Linux Kernel
                    Open-source DVB driver
                    OpenVFD
                    Entware package manager
                    Amremote and meson-ir remote support
                    HDR auto colour space/depth switching
                    Unified install image

Our detailed changes can be viewed on GitHub.

KODI (LEIA) V18.0 FINAL
                    After 2 years of being in development, Kodi v18.0 has finally been released and the final version has been included with this release, more information on this release can be found here.

3.14 LINUX KERNEL
                    Our releases include the 3.14 Amlogic vendor kernel, we believe this kernel offers the most compatibility to all Amlogic users at this time, whilst mainline development is progressing we will not abandon S912 or any other users and we will continue to use and develop this kernel until such time that we feel mainline is suitable for all of our users.

OPEN-SOURCE DVB DRIVER
                    Developed by one of our key developers, @afl1 has created an open-source DVB driver for CoreELEC for use by users with WeTek/MeCool/Khadas and Magicsee devices.

OPENVFD
                    OpenVFD by @arthur-liberman has created a kernel module and Kodi companion addon exclusively for CoreELEC to control most VFD's on Amlogic devices.

ENTWARE PACKAGE MANAGER
                    Unlike other distributions we believe users should be able to install any application on their device of their choosing without having to resort to using out of date Kodi addons or complicated Docker packages. Entware has over 2000 linux packages that can be installed with a single command!

AMREMOTE AND MESON-IR REMOTE SUPPORT
                    CoreELEC can be configured to use either Amremote or with meson-ir to use almost any remote of your choosing to control your device, click here for more information on how to configure either of these.

HDR AUTO COLOUR SPACE/DEPTH SWITCHING
                    Amlogic devices are one of the few STB's available on the market that support HDR and now thanks to @cdu13a and OSMC, automatic CS/CD switching is supported in CoreELEC.

UNIFIED INSTALL IMAGE
                    Gone are the days of having different install images, now thanks to @kszaq and @Raybuntu you can use the same file to update any of your devices that you have running CoreELEC.

Changes since 8.99.2:

added CE-settings toggle for alternative HEVC seeking
                    fixed audio delay when using an AVR
                    improved DVB drivers
                    improved HDMI driver and HDR auto switching
                    unified S905/S912 image

Manuel Update
                    https://github.com/CoreELEC/CoreELEC....arm-9.0.0.tar
                    Ordroid_C2
                    https://github.com/CoreELEC/CoreELEC...roid_C2.img.gz
                    Lepotato
                    https://github.com/CoreELEC/CoreELEC...ePotato.img.gz
                    KVIM2
                    https://github.com/CoreELEC/CoreELEC...0-KVIM2.img.gz
                    KVIM
                    https://github.com/CoreELEC/CoreELEC....0-KVIM.img.gz
                    GENERİC
                    https://github.com/CoreELEC/CoreELEC...Generic.img.gz

Yorum yap

• Hayırlı uğurlu olsun.

Eline sağlık abi.

Bu arada senin HDMI Kabloda sorun var, sadece 4K yayında yapıyorsa kablo 4K bandgenişliğini kaldırmıyor. Tıkanıyor bence.

Sevgiler...

Yorum yap

• Teşekkür ederim.Tüm kanallarda yapıyordu.Sorunu buldum ama önceki yazılımları yükleyince olmuyor bu son yazılımları yükleyince oluyor.Nedeni AVR cihazından kaynaklanmış.Cihazın video output kısmı 1080P 24Hz ayarlıydı bunu sadece 1080P yapınca düzeldi.Kabloları değiştirdim yine olmamıştı.

Yorum yap

• Benim cihazda da ( k2 pro) şöyle bir sorun oluştu; Cihaz kapandığında uzaktan kumandanın power tuşundan açmak mümkün değil. Sadece güç kablosunu söküp takınca açılıyor ve coreelec başlıyor. Açıldığında kumandanın tüm tuşları sorunsuz çalışıyor. Power tuşu da dahil. Kapatınca yine aynısı oluyor. Bu konuda bir deneyiminiz var mı?
                          Saygılar.

Yorum yap

• yiğitcan Nickli Üyeden Alıntı
                            Benim cihazda da ( k2 pro) şöyle bir sorun oluştu; Cihaz kapandığında uzaktan kumandanın power tuşundan açmak mümkün değil. Sadece güç kablosunu söküp takınca açılıyor ve coreelec başlıyor. Açıldığında kumandanın tüm tuşları sorunsuz çalışıyor. Power tuşu da dahil. Kapatınca yine aynısı oluyor. Bu konuda bir deneyiminiz var mı?
                            Saygılar.
                            Bizde sizin kullandığınız cihazdan yok genelde bizdekiler WetekPlay2 cihazınızla ilgili bölüme yazın veya ayrı bir konu açın derim.

Saygılar
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
                              Bizde sizin kullandığınız cihazdan yok gelede bizdekiler WetekPlay2 cihazınızla ilgili bölüme yazın veya ayrı bir konu açın derim.

Saygılar
                              Biliyorum onu. Ben "sizin cihazlarda da böyle bir sorun yaşayan oldu mu?"anlamında sormuştum.
                              Saygılar.

Yorum yap

• cihazların ana kartları ve kullanılan malzeme farklılıkları vardır sizin cihaz daki sorunları ben kendi adıma hiç yaşamadım

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X