• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premiere Genel Sohbet Bölümü

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın hocam benim çanağım 150 cm 2 hafta öncesine kadar alman premier kanallarını seyrediyordum fakat adult kanallar çöktü fakat diğerleri çalışıyor cihazım cx superplus usb gri kasa son yazılımıda yükledim değişen bişey yok emu aktif halde
    NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın hocam benim çanağım 150 cm 2 hafta öncesine kadar alman premier kanallarını seyrediyordum fakat adult kanallar çöktü fakat diğerleri çalışıyor cihazım cx superplus usb gri kasa son yazılımıda yükledim değişen bişey yok emu aktif halde
      satradaki kanallar şuan açmıyor galiba NDS sisteme geçti
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• YENI44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sayin Tasarım Hocam

Ltf bana yardimci olursaniz cok Sevinirim.

19 derece'de Astra olan yayinda, Star Sat pogrammöari var.Bazileri cikmiyor.

Cizgi filimler, Kabel Komedi, Sat.1 yayinlar var verdiyin Soft pogramminda onlar calismiyor.

Rica da bulnuyorum bu sifreler degstiyse ltf illetin.

saygilarima
        NDS oldu artık o yayınlar. Bizde de açık değiller.

Yorum yap

• Premiere paketleri full N.D.S sistemine geçtiler artık izlenmiyor arkadaşlar bilginize

Yorum yap

• Evet arkadaslar sonunda PW,ler gitti

Yorum yap

• seyredecek bir şey kalmadı artık

Yorum yap

• Card sharing de hala betacryp den ****** geliyor bence suanki degisim NDS degil

Yorum yap

• astra 19 derecedeki premierler güncel keylerle acılıyor bulundumuz yer itibariyle 3.20 canak antenle 5 adet ..... kanall wardı onceden premierlerle aynı guncel keyi attığım zaman acılıyordu şimdi ise premierler normal ama ....... kanallar acılmıyor

Yorum yap

• galiba bunlar da gitti

Yorum yap

• EVVET Millet Premiereler GITI biz burada almanyada bile seyredemiyoruz simdi uzun bir süre su sekilde yazilar okuyacagiz P...W ler acilmadimi nezaman acilicak ustalar felan filan :ehehe: uzunda bir süre nasil cekilir bu sekil yazilar bilmiyorum Allah sabir varsin

Yorum yap

• Ne yapacaz abi şimdilik bekleyecekmiyiz.

Yorum yap

• hyt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ne yapacaz abi şimdilik bekleyecekmiyiz.
                          Evet maalesef bu sefer biraz daha uzun süre beklenecek gibi görünüyor.
                          Forum Kuralları

Yorum yap

• Ya arkadalar kac kere kapandi kac kere acildi dert etmeyin bu kada!!gelir tekrar gelir aylarca acik kalir ama bir film bir belgesel bile izlemeden yine kapanir.

Yorum yap

• allah sabır versinnnnnnnnnnnn

Yorum yap

• bu ne ya hotbırd kurudu yetmezmiş gibi astrda dibe vurdu önce d+ lar şimdi premierler hangi uyduda ne seyredeceğiz şimdi....???

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X