• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Uydu bulmak için hangi receiver önerirsiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sagolun arkadaşlar suan elimde yumatu aQ serisi cıhazı deniyorum gözüm fazla tutmadı next plus cıhazından bulursam alacagım saygılar
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Bende next2000x cıs plus cihazı var.uydu bulmak da hiç zorlanmıyorum çok güzel çalışıyor.sinyal yokken seviye 72 sabit kelite ise 10 da duruyor.ne zaman uydu sinyali üzerine geldi hemen seviye 72 den 75 e çıkıyor işte uydu bu civarlarda hemen ince ayar uydu tamam.
      Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
      2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

arkadaşım uydu bulmada birçok cihaz ile çalıştım 2 yıldan beri termal olimpia ikiside aynı cihaz sadece marka değişik hem sesli ikaz hem sinyal ve kalite seviye bulma saniyenin altında çok hassas hemde ayar parametreleri çok kullanışlı pişman olmasınız

---------yunus emre elektronik----derince kocaeli :0532 4403778

Yorum yap

verdiginiz bilgilerden dolayı cok cok teşekkürler sagolun varolun

Yorum yap

civannuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bende next2000x cıs plus cihazı var.uydu bulmak da hiç zorlanmıyorum çok güzel çalışıyor.sinyal yokken seviye 72 sabit kelite ise 10 da duruyor.ne zaman uydu sinyali üzerine geldi hemen seviye 72 den 75 e çıkıyor işte uydu bu civarlarda hemen ince ayar uydu tamam.
            evet katılıyorum sana kardeş bendede 2000xcıs plus var bayada çanak kurduk çok rahat buluyorum uyduların yönünü
            Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
            Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
            Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
            Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
            Ö.HAYYAM

Yorum yap

her yıgıtın yogurt yegısı farklıdır dostum bende yumatu 8000 kullanıyorum baftec 15600 cı kullanıyorum bazen yani sen kendıne gore bır makına sec onunla alısmaya bak..!!!
              BY_CR!M!NAL

Yorum yap

yaw niye kimse yön bulucu kullanmıyor..ince ayar mümkün olmuyormu yön bulucudan ?
                SİGARAYI BIRAKIN BEN DENİYORUM

Yorum yap

arkadaşlar ben şu an yu-ma-tu mx plus kullanmaya başladım cok hızlı vede güzel cıhaz ayar için

Yorum yap

2000 tabiki -- Türksatta 11804 den ayarla ,11734 den ince ayar yap..
                    Hotbird ve diğer çekebilen uydularda yüksek frekanslardan ayar çek .Yani 12000 fr. ve üstü olsun. ve işlem tamam

Yorum yap

Arkadaşlar çok uydu cihazın,la sabit ve motorlu montaj yaptık fakat hepiniz buyrun deneyin next,tin bütün fmb plus,info plus,xinfoplus,ve son çıkan süper plus serisi bu uydu cihazları motorlu kurulumunda ve sabit kurulumunda en hızlı seri uydu cihazlarıdır uydu montajını fazla bilgisi olmasa dahi uydu,yu bulur saygılarımla

Yorum yap

arkadaşlar en baba yön bulucu çihaz next 5000 cı hiçbir uyduda zorlanmadan buluyorsun.boyutlarıda küçük sayılır.herkeze ii çalışmalar

Yorum yap

ArkadaŞlar UYDU Aramak İÇİn En İyİ Cİhaz Next 2000 Serİlerİdİr Hizli Olmasi BÜyÜk Avantaj Saygilar
                          :tr:NEXT&NEXTSTAR:tr:KARADENİZ ELEKTRONİK-MANİSA-0236 2384714-2395985

Yorum yap

sosyete45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ArkadaŞlar UYDU Aramak İÇİn En İyİ Cİhaz Next 2000 Serİlerİdİr Hizli Olmasi BÜyÜk Avantaj Saygilar
                            evet haklısın cok iyi bir satfinderi var dunkes:

Yorum yap

uydu bulacaksan.NEXT 2000 serisinden şaşma.ben 5 senedir hem kablo arızalarına,twin tekli lnb arızalarına,switch....vs arızalarına 2000 ile gittim.beni mahçup etmedi.hatta bu sayede extradan next bile verdim.

Yorum yap

arkadaşlar uydu ayarlamak için fiatı ekonomik satloklar çıktı eskiden fiatları yüksek olduğu için çihaz kullanıyorduk ben 8 ay önce uydu fuarında sat finder 2 aldım taşıması kolay akülü boynyuna asıp ayar yapabiliyorsun çok rahat ettim sizede tavsiye ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X