• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Network'u editleyip resimdeki yerleri gibi ayarlayıp Save yapıp dene bakalım.

Sevgiler...

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende de xstream codes iptv server var fakat bende tvheadend de nasıl entegre edeceğim hic bilmiyorum.
      Sizin bu konuda onun yöntemi tam anlatılırsa oluyorsa bende faydalanmak isterim.
      kardeş dosyanı m3u olarak eleck bölümünde rahat rahat kullanabilirsin iptv aldıgın yere yaz istersen sana m3u linki versinler sonrada o dosya yolunu sadace pvr eklentide göstereceksin bukadar.
      Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
      Sorumluluk alınmaz
      .
      Saygılar

Yorum yap

eline emeğine saglık abi

Yorum yap

İyi akşamlar forumdaşlar

İlk sayfadaki basamakları adım adım yaptım. Force scan a tıklıyorum, sürekli ama bir hareket yok.

Yorum yap

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İyi akşamlar forumdaşlar

İlk sayfadaki basamakları adım adım yaptım. Force scan a tıklıyorum, sürekli ama bir hareket yok.
            Verilen server linkini pvr iptv simple eklentisinde kullanırken tüm iptv kanalları çıkıyor sorun yok. Ama hem tvh hem de tvh aktif olduğunda da cihaz ilk açılışta donup kalıyor.

TVH yı kapatınca da uydudan tv izlenemiyor.

TVH da iptv listemi kullanabilsem keşke...

Yorum yap

Hangi imajdasın dostum?

Sevgiler...

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Tvheadent üzerinde aynen uydu taratma gibi m3u linkini taratma ve uydu listesi gibi favori işlemlerini yapabiliriz.Kanal listesini yedekleyebiliriz.
                Alttaki resimlerde de uygulama görülmektedir.

Burada tvh web sayfasını açıp network penceresini tıklıyoruz.

Network bölümünden add penceresini tıklıyoruz ve yeni bir pencere açılacaktır.

Açılan yeni pencerenin sağ kenarında aşağıya doğru olan ok işaretini tıklıyoruz ve oradaki listeden IPTV Automatik Network seçiyoruz.

IPTV seçiminden sonra yeni bir pencere açılıyor açılan pencerenin en başında olan yere bir isim giriyoruz.

Burada da URL yazan yere bizim m3u dosyasını indiridiğimiz veya verilen adresi yazıyoruz.Channel Numbers olan yerede 1 yazıyoruz(burası kanallara numara veriyor)

Burada da Creata tuşuna basıyoruz ve listemize İP taratma (uydu) ismi oluşuyor.

Burada İPTV (uydu) ismini tıklıyoruz.

Burada taratma işlemini yapıyoruz.Yukarıda Force Scan yazıyor onu tıklıyoruz.Sağ kenarda kaç kanal tarandığını göreceksiniz.Kanallar eksik çıkarsa Force Scan tuşuna basarak taratmayı yenileyebilirsiniz.Favori oluşturma işi yine uyduda yaptığımızın aynısı.Önce bulunan kanalları map yapıyor ve Channel EPG üzrinde de listemizi oluşturuyoruz.

NOT:İPTV listesini bu şekilde kullanırsak İPTV PVR eklentisini kullanmayabilirsiniz.Cihazın ilk açılışı oldukca iyi açılıyor.Kanal açılışlarıda hızlı.İPTV pvr den daha başarılı.
                IPTV Automatik Network seçeneği gelmiyor. TVheadend 4.0.8 . ???

Yorum yap

Gelmez tabii, çünkü o özellik TVHeadend 4.2'de var.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                    Hangi imajdasın dostum?

Sevgiler...

Senin geçen hafta verdiğin backup'ı kullanıyorum üstadım.

Yorum yap

İlk açılışta menü ekranı gelince bir 5-10 dk bekle.

Sevgilerimle...

Yorum yap

Beklerim üstad da force scan da yapamıyorum. İlk sayfadaki basamakları adım adım yaptım ama force scana tıklayınca tarama yapmıyor tvh.

Yorum yap

Zaten force scan diyerek tüm kanalları bulmak pek mümkün gözükmüyor. 400 küsür kanalın ts linkine bir anda get komutu gidiyor yani bir anda indirmeye çalışıyor ve buna iptv hizmetini veren server bir anda yanıt veremiyor gibi. Bence tv headendin yapacağı şey tek tek eklemesi ve iki ekleme arası bir iki saniye beklemesi. Belki onların forumuna bunu sorun olarak kabul ettirirsek yeni sürümlerde düzeltirler. İngilizcesi sağlam arkadaşlar göreve

Şimdilik alternatif olarak 44. mesajdaki yöntemle tüm iptv kanallarınızı ekleyebilirsiniz.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı
                            Zaten force scan diyerek tüm kanalları bulmak pek mümkün gözükmüyor. 400 küsür kanalın ts linkine bir anda get komutu gidiyor yani bir anda indirmeye çalışıyor ve buna iptv hizmetini veren server bir anda yanıt veremiyor gibi. Bence tv headendin yapacağı şey tek tek eklemesi ve iki ekleme arası bir iki saniye beklemesi. Belki onların forumuna bunu sorun olarak kabul ettirirsek yeni sürümlerde düzeltirler. İngilizcesi sağlam arkadaşlar göreve

Şimdilik alternatif olarak 44. mesajdaki yöntemle tüm iptv kanallarınızı ekleyebilirsiniz.
                            Ben ingilizce kismi ile ilgili destek olmaya calisirim.

Varsa konu linkini paylasirsaniz sayfata direkt yazarim.

Selamlar.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı

Force scan deyince hiç muxes çıkmıyor üstad. Muxes bulsa 44. mesajdakini yapacağım.

Yorum yap

URL olarak yazdığım linkte ... şeklinde 3 nokta var acaba ondan mı muxes çıkmıyor.

http://xxxxxxxxxxxxxx/php?ds...cv//m3u&output=ts gibi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X