• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 HD Süperior Yazılım yükleme işlemi, Emu ve Diğer Bölümleri Aktif Etme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar hazır softcam dosyası bu cihaza usp den nasıl atılıyor.bir türlü atamadımda....

Yorum yap

cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar hazır softcam dosyası bu cihaza usp den nasıl atılıyor.bir türlü atamadımda....
      Softcam dosyasını Fat 32 olarak biçimlendirilmiş flash belleğe atın,zipten çıkartın cihazın usb girişine takın Usb menüsüne gelip softcam dosyasını bulup ok. tuşuna basın bu kadar

Kolay gelsin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

yazılm

bende 1.81 cıkıyor.. neden olmuyor acaba.

birde tv ekranınfa ınfo yapınca tv kumandasından 720x576i yazıyor neden 1080 yazmıyor. yardımcı olabılecek var mı acaba..

Yorum yap

dns sabitleme

arkadaşlar bi türlü exstra movie için dns sabitlen miyor cihazı reset attırıyur bilgisi olan varmı

Yorum yap

karakoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar bi türlü exstra movie için dns sabitlen miyor cihazı reset attırıyur bilgisi olan varmı
            Ağ ayarlarına girip DHCP kapalı yapın DNS1 ayarını 8.8.8.8 DNS 2 ayarını 8.8.4.4 yapın böyle deneyin.
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

Dns sorunu bendede var yazıyorum 8.8.8.8 ve2.c. Dns ye 8.8.4.4 yapıyorum ıp ayarından geri cıkınca sıfır oluyor bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

uydulardaki şifreli kanalların hiç birini seyredemiyorum f1+222 yaptıgım halde yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Yorum yap

kutayaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  uydulardaki şifreli kanalların hiç birini seyredemiyorum f1+222 yaptıgım halde yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
                  Herhangi bi server kullanmadan mı seyretmek istiyorsun. Yoksa G-Share yi aktif mi etmek istiyorsun. Net kullanarak G-Share yi aktif etmek istiyorsan Uygulamalardan Sunucu ayarları F1 e bas G-Share yi aktif etmek istiyormusunuz seçimini evet yap ok le g-share aktif olmuş olur ve seyredebilirsin..
                  Computer High Engineer
                  Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                  Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                  Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Mrdp bende server var Hot Bird uydusundaki şifreli kanalları seyredemiyorum senin dedigin gibi yaparsam aldıgım serverda proğlem olurmu yardımların için teşekkürler

Yorum yap

Server var diyorsun ama seyredemiyorum diyorsun server ayarlarını yapmadı isen seyredemessin. Yaptı isen senin server normal bağlantı sağlıyormu. Sağlıyorsa hotbirddeki paketler açıkmı değilmi. Açıksa seyredememen için hiç bir engel yok..
                      Computer High Engineer
                      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller

Yorum yap

Mrdp G-Share yi aktif etmek istedim senin yazdıgın gibi yaptım şimdi hepsini seyrediyorum yardımların için teşekkürler.birde bu cihaz diseqmotor çalıştırmıyor kısa devre var diye yazı çıkıyor tüm kabloları yeniledim fakat nafile olmadı siz yapabildinizmi teşekkürler

Yorum yap

Motorunda bir problem olabilir.. Diğer türlü bir problem yok en az 10 müşteriye motorlu kurdum ve çalışıyor..
                          Computer High Engineer

Yorum yap

Mrdp eminolki elimde çok uyduruk bir uydu cihazıyla Premier tack marka diseqmotoru daha şimdi döndürdüm fakat 19500 takınca malesef olmuyor kablo dedim onu degiştirdim olmadı hangi marka motor taktın onuda degiştirecegiz ilginç uyduruk cihaz çalıştırıyor bilgilerin için teşekkürler

Yorum yap

Next YE-2600 Disecq motor kullanıyorum.
                              Computer High Engineer

Yorum yap

motoru degiştirecegiz o zaman

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X