• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 -9000 serisi eklendi kırmızı yazanlar 1. mesajda

Yorum yap

• serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hizmetlerinize teşekkür ederim fakat verdiğiniz link üyelik istiyor ..board kuralları dahilindemi? ..
      üyelik yokkkkk

Yorum yap

• @uzm@n çalışmalarını can-ı gönülden kutluyorum ama biliyorsun değil mi "Forum Kurallarımız" tüm üyelerimiz için geçerli...Lütfen üyelik gerektiren linkler vermeyelim..

Yorum yap

• benim sitem herkeze açık ve üyelik istemiyor herkez istediği dosyayı indirebilir çünkü biz nextçiyiz

Yorum yap

• :bravo: çok teşekkürler üstadım

Yorum yap

• ustam bende acmiyo hicbirini 2000xci plus az once denedim

Yorum yap

• arkadaşlar yeni softcam iattım ancak çözmüyor. sizlerde durym nedir. acaba. cihaz x cis plus

Yorum yap

• arkadasim 5 dk oldu denedim 2000xci plus hicbirini acmiyo 1.mesajdan aldim dosyayi yoksa hatalimi?yardim

Yorum yap

• next 2000x ci plus softcam çözmüoo arkadaşlar...15 tarihli bi gündüz yükledim bi de akşam üstüne doğru yenisi geldi ama çözmüo..

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      benim sitem herkeze açık ve üyelik istemiyor herkez istediği dosyayı indirebilir çünkü biz nextçiyiz
                      çalışmalarınız için teşekkür ederim .
                      Next&Nextstar
                      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• Evet, nedir sorun ama bende de açmıyor...
                        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

• uzm@n... gördüm üyelik istemiyor.. Daha doğrusu ister ol ister olma.ama her ne olursa olsun bir gün üyelikle alacaksın böyle acayipliklere gerek yok. vereceksen buraya ver dosyaları... gereksiz polemiklere gerek yok....!!!

Yorum yap

• arkadaşlar bende 8000xcam var
                            reset+software+reset+setting+aes softcam atıyorum menüye girince en arkada son açtığım kanal kalıyor bunun sebebi ne olabilir?
                            yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• düzeltildi x serisi ve süper plus çalışıyor tekrar indirin kusura bakmayın dalgınlık

Yorum yap

• NextPlusInfEmuKeys15[1].09.2006

@uzman bu isimli dosyanızda yalnız bir aes key bulunuyor diğer dosyalarda ise daha fazla bi de next 9000 için verdiğinizde ise diğerlerinin yarısı kadar bu keyler aynı olmak zorunda değil mi lütfen saygısızlık olarak algılamayın saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X