• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vu+ Ultimo 4K

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vu+ Ultimo 4K

Arkadaşlar Amazon'da ön sipariş ile alayım mı?
    Vu+ Ultimo 4K

Tam olarak kaç paraya mâl oluyor yazarsan sevinirim amazon en gúvenilir sitelerden ama sence bu kadar paraya değermi ?
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

1.800 lira
      Uzun zamandır duo2 almayı düşünüyordum ama solo 4K çıktı
      Çok kararsız kaldım ve Ultimo 4K çıkınca diğerlerinden vazgeçtim.
      Almışken iyi bişey almak istiyorum.

Yorum yap

İyi bir cihaz, ama fiyatı iyi değil.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Solo 4K Türkiye fiyatı 2000 lira aralarında 200 lira var

Yorum yap

hiç dusunmeden alın bende dusunuyorum tr de fiyatı 2.400 olacak gibi diyorlar

Yorum yap

1800 lira paranız varsa hiç düşünmeyin bence uydu cihazına 600tl den fazla para verme...
              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

ya arkadaşlar cebinize acıyın çoluk çocuk nafakasını nasıl verirsiniz bu cihaza şurda solo2 4K kaç ay oldu şimdi ultimo ve 2 ay sonra vu DOU2 4K çıkacak bu kez ona sarılacağız ve satarken inanız ki diğer cihazlar çıktığında bunalrı 1500 satamazsınız satarsınız bile çok karlı çıkarsınız doğrudur tr de satmaya kalkarlarsa ultimo 2200 -2300 olur ki sattığınız 1000 zaradadasınız bilesiniz gerisi size kalmış 2 pr0 250 ilqa 300 tl arası iğnanızki aynı işi görmezsede geri kalmaz sadece ve sadece enigma2 farkı yoksa aynı işi görürler fikilere saygı dıyarım...!
                MSN DURUMU::

Yorum yap

Yazık günah 2000 tl lere cihaz vs alınmaz bu devirde o devirler bitti artık.
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Malum forumda yazdım ve enıgma98 dedıgı gıbı ve mach1 ustadında bahsettıgı gıbı.
                    Alacaksınız ımkanınız varsa wetekplay2 takın tv ye 600tl kalan paranızla koyun uste 1000tl daha en son sıstem 4k tv alın bakın keyfınıze.
                    3d-4k-androıd hdr hepsı ıçınde kullanın.
                    Yok param çok dersenız ultımo 4k alın ıllakı yanına 4k tvde alacaksınız patladımı sıze 6000 gayme..
                    Varın sız duşunun yarı fıyatına kullanmak varken her sıstemı 100 de 100 fazla vermenın ne anlamı var..
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

YERI BURASI DEGIL LAKIN GUNCEL DIYE PAYLAŞAYIM ISTEDIM.
                      FORUMDA DA BIRKAÇ ARKADAŞ WETEKPLAY2 CIHAZ ILE BU TV ALMAK ISTEMEKTE.
                      KULLANAN ARKADAŞLAR MUHAKKAK ARAMIZDA MEVCUTTUR.
                      BIRAZ TV HAKKKINDA BILGI SUNARLARSA SEVINIRIM.

GRUNDIG IMMENSA TV İLE
                      SESİN EN DOĞAL HALİNİ VE GÖRÜNTÜNÜN
                      SAF GERÇEKLİĞİNİ DENEYİMLEYİN[/h] Kendinize en iyisini armağan edin. 3 yönlü etkin
                      sterio hoparlör ile maçları, filmleri ve daha
                      fazlasını, odayı dolduran mükemmel ses
                      kalitesiyle izleyin. Canlı, doğal renklerin ortaya
                      çıkması, renk kontrastının daha da
                      güzelleşmesini ve siyahın daha da derinleşmesini
                      kendi gözlerinizle görün. Hemen görecek ve
                      duyacaksınız. Bu televizyon diğerlerinden
                      tamamen farklı.

UHD+ TEKNOLOJİSİ

UHD+ TEKNOLOJİSİ -
                      MÜKEMMEL RENKLER, GÖZ ALICI GÖRÜNTÜ

Full HD' den 4 kat daha fazla çözünürlüğe sahip görüntüler hayalederek kendinizi eşsiz bir televizyona hazırlayın.

8.294.400 piksel (3.840 x 2.160 piksel) görüntü çözünürlüğü, 200 birime varan Video Yenileme Endeksi ve neredeyse sonsuz sayıda renk sayesinde, UHD görüntüler daha önce hiç olmadığı kadar keskin ve detaylı.

Kendinizi aksiyonun bir parçasıymış gibi hissedeceksiniz.
                      Ekran kısa mesafeden bile inanılmaz derecede canlı ve net görünür.
                      Mükkemmel seyir deneyimini elde etmek için maksimum hareket keskinliği ve muhteşem kontrastlar.
                      Ayrıca Full HD içerikler de 4k kalitesine erişiyor ve mükemmel görüntü kalitesine sahip oluyor.

SESİN EN BERRAK HALİ

MÜZİK
                      DUYGUYA DÖNÜŞTÜĞÜNDE

3 yönlü ses sistemi: zarif tasarımının yanı sıra Immensa TV özelliklerinden biri ses performansının kalitesidir. İşin sırrı, içinde 2 mid 1 woofer ve tweeter hoparlörlerin bulunduğu özel ses kutusu tasarımına sahip üç yönlü stereo ses sistemidir.

Bu çok yönlü sistem, daha net ve çevresel bir ses kalitesi için ses frekanslarını ayrıştırarak sesi 3 yönlü yansıtan hoparlörler aracılığıyla dağıtır. Dahası, DTS 2.0 + Digital Out + DTS Studio Sound teknolojisi mevcuttur. Grundig Immensa'yı birinci tercih yapan şey yalnızca yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi değil, aynı zamanda sunduğu ses deneyimidir.

WIDE COLOR GAMUT

İNSAN GÖZÜNÜN
                      GÖRDÜĞÜNE EN YAKIN
                      RENKLER

O halde büyülü "Wide Color Gamut" dünyasına hoşgeldiniz!
                      Bu dünyada kırmızı daha
                      kırmızı, yeşil ise daha yeşil.
                      Daha parlak renklerin ve daha
                      fazla kontrastın keyfini
                      çıkarabilirsiniz. Bu teknoloji
                      algılayabileceğiniz renk alanını
                      genişletir.

HIGH DYNAMIC RANGE

DAHA YÜKSEK KONTRAST

HDR sayesinde insan gözünün
                      normalde algılayabileceği
                      gerçekliğin bir adım ötesine
                      geçerek "gerçekçi" ve "fantastik"
                      görüntü kalitesinin keyfini
                      sürebilirsiniz.

IMMENSA TV

BERRAK SES KALİTESİ
                      KUSURSUZ GÖRÜNTÜYLE
                      BULUŞTU.

Göz alıcı seyir deneyimi için yeni teknolojiler. Ultra HD teknolojisine ek olarak, HDR, Wide Color Gamut ve Grundig Micro Dimming Engine gibi teknolojiler ve özellikler, görüntü kalitesinin en üst seviyede olmasını garantiler.

Daha da yoğun renkleri, artırılmış keskinliği ve daha zengin kontrastları deneyimleyin. İzleme deneyiminde yeni bir çağ başladı.

GRUNDIG MICRO DIMMING ENGINE

KONTRAST ÇARPICI
                      GÖRÜNTÜ SAĞLAR

Micro Dimming Engine kullanan yeni nesil Grundig TVler, kontrastı iyileştirir. Grundig Micro Dimming Engine, görüntünün hangi kısımlarının daha koyu renkli ve hangi kısımlarının daha açık renkli olacağını belirler. Bu işlem sırasında, tüm ekran 600 bloğa bölünür.
                      Tüm bloklar ayrı ayrı kontrol edilir ve her piksel için en uygun siyah düzeyi belirlenir. Bu sayede fark edilir şekilde daha net kontrasta, daha iyi parlaklığa ve görüntü keskinliğine sahip görüntüler ortaya çıkar.

TASARIM

METAL İNCE TASARIM

Yüksek kaliteye sahip çerçevesiz tasarımı
                      sayesinde, yeni Ultra-HD TV yalnızca göz
                      alıcı bir cihaz olmakla kalmıyor; Metal
                      standı ve şık arka panel yapısıyla, aynı
                      zamanda eviniz için tam bir tasarım klasiği
                      haline geliyor.

Marka Grundig
                      Ekran Boyutu 50 inç ve Üzeri
                      Ekran Ebatı 55 inç / 139 cm
                      Ekran Formatı 16:9
                      Görüntü Çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
                      Görüntü Teknolojisi LED
                      HDMI Girişleri 4
                      Ses Çıkışı 2 x 15 / 30W
                      Ses Sistemi SRS® TruSurround XT®
                      Smart Tv Var
                      Tuner Var
                      USB Bağlantısı 3
                      Uydu Alıcısı Var
                      Ürün Ağırlığı (NET) (kg) 1 - 20
                      Video Formatı Ultra HD 4K
                      Wi-Fi Dahili Wifi

BU TV ALAN KULLANAN ARKADAŞLARIMIZDAN KENDI KATOGORISINDE BULUNAN SONY 8505 VE LG UH 850V MODELLERLE KIYASLAMA YAPABILIRLER MI..

BU TVNIN YANINA WETEKPLAY 2 DUŞUNUYORUM.
                      ALAN KULLANAN YARDIMCI OLSUN.
                      VESTEL GIBI WETEKPLAY2 UYUMSUZLUGU BAŞIMIZA GELIRMI.
                      KULLANAN VARMI ARAMIZDA BU TV
                      WETEK Play 2 4K
                      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı
                        YERI BURASI DEGIL LAKIN GUNCEL DIYE PAYLAŞAYIM ISTEDIM.
                        FORUMDA DA BIRKAÇ ARKADAŞ WETEKPLAY2 CIHAZ ILE BU TV ALMAK ISTEMEKTE.
                        KULLANAN ARKADAŞLAR MUHAKKAK ARAMIZDA MEVCUTTUR.
                        BIRAZ TV HAKKKINDA BILGI SUNARLARSA SEVINIRIM.

GRUNDIG IMMENSA TV İLE
                        SESİN EN DOĞAL HALİNİ VE GÖRÜNTÜNÜN
                        SAF GERÇEKLİĞİNİ DENEYİMLEYİN[/h] Kendinize en iyisini armağan edin. 3 yönlü etkin
                        sterio hoparlör ile maçları, filmleri ve daha
                        fazlasını, odayı dolduran mükemmel ses
                        kalitesiyle izleyin. Canlı, doğal renklerin ortaya
                        çıkması, renk kontrastının daha da
                        güzelleşmesini ve siyahın daha da derinleşmesini
                        kendi gözlerinizle görün. Hemen görecek ve
                        duyacaksınız. Bu televizyon diğerlerinden
                        tamamen farklı.

UHD+ TEKNOLOJİSİ

UHD+ TEKNOLOJİSİ -
                        MÜKEMMEL RENKLER, GÖZ ALICI GÖRÜNTÜ

Full HD' den 4 kat daha fazla çözünürlüğe sahip görüntüler hayalederek kendinizi eşsiz bir televizyona hazırlayın.

8.294.400 piksel (3.840 x 2.160 piksel) görüntü çözünürlüğü, 200 birime varan Video Yenileme Endeksi ve neredeyse sonsuz sayıda renk sayesinde, UHD görüntüler daha önce hiç olmadığı kadar keskin ve detaylı.

Kendinizi aksiyonun bir parçasıymış gibi hissedeceksiniz.
                        Ekran kısa mesafeden bile inanılmaz derecede canlı ve net görünür.
                        Mükkemmel seyir deneyimini elde etmek için maksimum hareket keskinliği ve muhteşem kontrastlar.
                        Ayrıca Full HD içerikler de 4k kalitesine erişiyor ve mükemmel görüntü kalitesine sahip oluyor.

SESİN EN BERRAK HALİ

MÜZİK
                        DUYGUYA DÖNÜŞTÜĞÜNDE

3 yönlü ses sistemi: zarif tasarımının yanı sıra Immensa TV özelliklerinden biri ses performansının kalitesidir. İşin sırrı, içinde 2 mid 1 woofer ve tweeter hoparlörlerin bulunduğu özel ses kutusu tasarımına sahip üç yönlü stereo ses sistemidir.

Bu çok yönlü sistem, daha net ve çevresel bir ses kalitesi için ses frekanslarını ayrıştırarak sesi 3 yönlü yansıtan hoparlörler aracılığıyla dağıtır. Dahası, DTS 2.0 + Digital Out + DTS Studio Sound teknolojisi mevcuttur. Grundig Immensa'yı birinci tercih yapan şey yalnızca yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi değil, aynı zamanda sunduğu ses deneyimidir.

WIDE COLOR GAMUT

İNSAN GÖZÜNÜN
                        GÖRDÜĞÜNE EN YAKIN
                        RENKLER

O halde büyülü "Wide Color Gamut" dünyasına hoşgeldiniz!
                        Bu dünyada kırmızı daha
                        kırmızı, yeşil ise daha yeşil.
                        Daha parlak renklerin ve daha
                        fazla kontrastın keyfini
                        çıkarabilirsiniz. Bu teknoloji
                        algılayabileceğiniz renk alanını
                        genişletir.

HIGH DYNAMIC RANGE

DAHA YÜKSEK KONTRAST

HDR sayesinde insan gözünün
                        normalde algılayabileceği
                        gerçekliğin bir adım ötesine
                        geçerek "gerçekçi" ve "fantastik"
                        görüntü kalitesinin keyfini
                        sürebilirsiniz.

IMMENSA TV

BERRAK SES KALİTESİ
                        KUSURSUZ GÖRÜNTÜYLE
                        BULUŞTU.

Göz alıcı seyir deneyimi için yeni teknolojiler. Ultra HD teknolojisine ek olarak, HDR, Wide Color Gamut ve Grundig Micro Dimming Engine gibi teknolojiler ve özellikler, görüntü kalitesinin en üst seviyede olmasını garantiler.

Daha da yoğun renkleri, artırılmış keskinliği ve daha zengin kontrastları deneyimleyin. İzleme deneyiminde yeni bir çağ başladı.

GRUNDIG MICRO DIMMING ENGINE

KONTRAST ÇARPICI
                        GÖRÜNTÜ SAĞLAR

Micro Dimming Engine kullanan yeni nesil Grundig TVler, kontrastı iyileştirir. Grundig Micro Dimming Engine, görüntünün hangi kısımlarının daha koyu renkli ve hangi kısımlarının daha açık renkli olacağını belirler. Bu işlem sırasında, tüm ekran 600 bloğa bölünür.
                        Tüm bloklar ayrı ayrı kontrol edilir ve her piksel için en uygun siyah düzeyi belirlenir. Bu sayede fark edilir şekilde daha net kontrasta, daha iyi parlaklığa ve görüntü keskinliğine sahip görüntüler ortaya çıkar.

TASARIM

METAL İNCE TASARIM

Yüksek kaliteye sahip çerçevesiz tasarımı
                        sayesinde, yeni Ultra-HD TV yalnızca göz
                        alıcı bir cihaz olmakla kalmıyor; Metal
                        standı ve şık arka panel yapısıyla, aynı
                        zamanda eviniz için tam bir tasarım klasiği
                        haline geliyor.

Marka Grundig
                        Ekran Boyutu 50 inç ve Üzeri
                        Ekran Ebatı 55 inç / 139 cm
                        Ekran Formatı 16:9
                        Görüntü Çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
                        Görüntü Teknolojisi LED
                        HDMI Girişleri 4
                        Ses Çıkışı 2 x 15 / 30W
                        Ses Sistemi SRS® TruSurround XT®
                        Smart Tv Var
                        Tuner Var
                        USB Bağlantısı 3
                        Uydu Alıcısı Var
                        Ürün Ağırlığı (NET) (kg) 1 - 20
                        Video Formatı Ultra HD 4K
                        Wi-Fi Dahili Wifi

BU TV ALAN KULLANAN ARKADAŞLARIMIZDAN KENDI KATOGORISINDE BULUNAN SONY 8505 VE LG UH 850V MODELLERLE KIYASLAMA YAPABILIRLER MI..

BU TVNIN YANINA WETEKPLAY 2 DUŞUNUYORUM.
                        ALAN KULLANAN YARDIMCI OLSUN.
                        VESTEL GIBI WETEKPLAY2 UYUMSUZLUGU BAŞIMIZA GELIRMI.
                        KULLANAN VARMI ARAMIZDA BU TV
                        Ben Televizyonumu yaklasik 1-1.5 ay once degistirdim.
                        Eski televizyonumda (Samsung 40C650) birden 5 tane 3-5 cm boyutunda siyah benek olusmustu.
                        Almisken 4K tv almayi uygun gordum, Teknosada hediye cekim vardi ve bu donemde (yaklasik 3 ay) epeyce arastirdim.

Kagit uzerinde ozellileri karsilastirisan Grundig onde; fiyat, 4k 10 bit panel, ses, uygulama magazasi, 2 ci+ modul girisi, 2 DVBs 1 DVBc tuner girisi, vb.

Teknosada ve Arcelik bayiinde deneme firsatim da oldu.

Youtube uzerindeb ripledigim 4K videolarin bir cogunu oynatamadi.

Ne teknosa ne de Arcelik bayiindeki temsilciler aciklayamadi.

Hatta ozellikleri cagri merkezinden bile teyit ettim.

Maalesef daha fazla odeyerek LG UH 770v aldim.

Belki yazilimi guncel degildi veya baska sorunlar vardi ama ben denedigim cihazlardan tatmin olmadim.

Mutlaka deneyip karar verin derim, ben LG aldim ama aklim Grundig de kalmadi diyemem...

Saygilar..

Yorum yap

Vu+ Ultimo 4K ve 60-65" kaliteli bir 4K TV 10.000,-₺ ye patlar en azından. Ama param çoksa alırdım.
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

4K uydu kanalı yokki 4k medyada solo4 gibi oynatmazsa 4k receiver ultimo o paraya 100-200 dolarlık cihazların yapabildiğini bile yapamayan bir cihaz olarak kalır ,almaya değmez hiçbir marka model 2000 ve üsttündeki rakkamlara parayı çöpe atmanın daha kolay yolları var
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Her zaman Türkiye den alın cihazınızı kurlar ile fiyat karsılastırlırsa cok fark yok ve de güvence servis hizmet diyorsanız bu işin piri tek firma tanırım enigma cihazlarda .....efsaneler ölmez imaj değiştirir parolasıyla bir numaralar(reklama girmesin diye yazmadım tahmin ettiniz sanırım) cihaz işleri hobby işidir benim görüşüm ultimo 4 k olmaz ise dm 900 ultra 4k olur güven duydugunuz firmalardan tercih yapın benden söylemesi sonra pişman olmayın..6 taksit seceneği ile türkiye iyi seçim.. iyi seyirler renkler ve zevkler tartısılmaz ...vu ve dm bu sektörün en iyisi bence ...
                              Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X