• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hd cihaz bilggilendirme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hd cihaz bilggilendirme

arkadaşlar ben bu cihazı bu firmada satın alacağım önerilerinizi yaza bilirmisiniz.
    http://www.altasbilgisayar.com/index...product_id=515

Alabilirsin ama etnetnet girişi olsa daha iyi olurdu bencede ama normal bir cihaz istiyorsan alabilrsin fiaytı normal bence

Yorum yap

Konu uygun bölüme alınmıştır.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

teşekürler yorumlarınız için

Yorum yap

Arkadaşım bakınız aklınızı karıştırmak istemem ama bir konuyu nacizane size hatırlatmak isterim MİNİ HD uydu cihazları üzülerek belirtmek isterimki özellikle YAZ aylarının o sıcak günlerinde maalesef sık sık kilitlenme donma sorunları yaşamaktadırlar...Bunun nedeni cihazların AŞIRI olarak ISINMASIDIR.! Hal böyle olunca bazı arkadaşlarımız kendince fikir üretme yoluna gidip cihazların üzerine FAN bile koymaktadırlar...Bakınız benim yazdıklarım beni bağlar ben UYDUCUYUM yaşanan sıkıntıları aynen yazarım isterimki her şey doğru dürüst bilinsin ama karar yinede sizindir...Seçiminiz şimdiden HAYIRLI olsun.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşım bakınız aklınızı karıştırmak istemem ama bir konuyu nacizane size hatırlatmak isterim MİNİ HD uydu cihazları üzülerek belirtmek isterimki özellikle YAZ aylarının o sıcak günlerinde maalesef sık sık kilitlenme donma sorunları yaşamaktadırlar...Bunun nedeni cihazların AŞIRI olarak ISINMASIDIR.! Hal böyle olunca bazı arkadaşlarımız kendince fikir üretme yoluna gidip cihazların üzerine FAN bile koymaktadırlar...Bakınız benim yazdıklarım beni bağlar ben UYDUCUYUM yaşanan sıkıntıları aynen yazarım isterimki her şey doğru dürüst bilinsin ama karar yinede sizindir...Seçiminiz şimdiden HAYIRLI olsun.
            teşekürler abi bilgilendirdiğin için

Yorum yap

hepineze teşekürler bilgilendirdiğiniz için

Yorum yap

bencede alma.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X