• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Fenerbahçe-Mtk Budapeşte Maçı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fenerbahçe-Mtk Budapeşte Maçı

Fenerbahçe'mizin Mtk ile yapacağı şampiyonlar ligi ön eleme karşılaşması macar kanalı sport 1 den naklen yayınlanacaktır.maç türkiye saati ile 21.00 da başlayacaktır.kanal frekans 12.563 / 27500 / 3-4 / H.
    kanal nagravision 2 şifreleme sistemindedir vede güncel keylerle izlenebilmektedir.forumumuzdan güncel softcam ı atarak izleyebilirsiniz.fenerbahçe'mize bu maçda başarılar dileriz iyi seyirler arkadaşlar.

şimdi üstadlara bi sorum olacak hotbird çanağımı bu yöne nasıl çevirebilirim lütfen bu konuda yardım istiyorum.gerçekten yardımınıza ihtiyacımız var.şimdiden teşekkürler.saygılar.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

bu kanal hangi uydudaki.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

dunkes:
      arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu kanal hangi uydudaki.
      thor uydusunda arkadaşım

Yorum yap

BJK'li olarak Fenere başarılar diliyorum.
        İnşallah thor uydusunda izleriz.

Yorum yap

pekala ******* nasıl bula bilirim

Yorum yap

Thor uydusu 1 derece batı DİGİTV Paketi frekansı yukarıda arkadasımız belirtmiş.

http://www.lyngsat.com/1west.html

Bilgi için Teşekkurler.

Yorum yap

gooolllllll
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

slm baska bi uyduda yokmu feeds felan yani

Yorum yap

Beyler ayni FB-MTK maci ile ilgili " D-Smart ,Popüler Uydular ve Frekanslar,Diğer Uydular ve spor " bolumunde nerede naklen yayinlanacagi konusunda basliklar acilmis.Halbuki bunu sadece spor bolumunde yazmis olsaydik verilen cevaplari da okuma imkanimiz olacakti. Naklen yayinin D-smart disinda iki uyduda (19, dogu ve 1 bati ) Macar sport1 kanalinda verilecegini yazan arkadaslarimiz oldu.Iki gundur yazilanlari arastirmayip macin baslamasindan kisa bir sure once hala ayni sorularin sorulmasina sasiriyorum.Birseyi sormadan once lutfen biraz arastiralim , bosuna kargasalik olmasin!

Yorum yap

maç bittiğine göre konuyu kapatalım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X