• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• güncel tps dosyası atıyorum açılmıyor next 2000 usb daha önceleri açılıyordu

Yorum yap

• bozkurt71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      güncel tps dosyası atıyorum açılmıyor next 2000 usb daha önceleri açılıyordu
      attıgın dosya güncel degildir 26 sından buyana yeni dosya çıkmadı

Yorum yap

• tpsleri.kim açmışsa çıksın ortaya yalan dolan yazı yazmayın .satada baktım atada baktım denedim malesef.açmiyor.onun için bekleyin herkese saygılar selamlar.

Yorum yap

• Tps ler yok kendinizi zorlamayın arkadaşlar

Yorum yap

• bende next 2000 cıs super plus var ve bu yazılımlarla tps ve diğer şifreli kanallar çözülmüyor neden acaba? sadece polsat çözülüyor (

Yorum yap

• iyi bayramlar

Yorum yap

• S.onTv ve Art Güncellendi Fenerbahçe Maçını Fenerbahçe Tv verebilir

Yorum yap

• fenerbahce tv şifreli mi yayınlayacak?

Yorum yap

• su an sampiyonlar ligi giti ustam var mı bi gelişme tskler simdiden

Yorum yap

• star tv açılmıyor izleymiyecek miyiz maç fb tv de yayınlanması işi de nedir eğer öyleyse o da mı şifreli olacak peki bunlara ilaç bulabilecek miyiz

Yorum yap

• maç zamnını bekleyin o zman belli olur arkadaşlar birde ans tv de verebilir geçen maçta vermişti

Yorum yap

• son verdiğiniz dosyayı attım şu an star tv açmıyor

Yorum yap

• evet bende de işe yaramadı farklı bir *** kullanıyorlar

Yorum yap

• http://www.ans.az/nid90086.html

açamıyan arkadaşlar 11800 h 2400 frekansını taratsın tekrar

pidlerle alakalı sanırsam,başka arkadaşlarda da o durum var.

Yorum yap

• her maçta şifre değiştiriyorlar salak bunlar yaa

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X