• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 HD Fazla Isınma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 e

2000 hd aşırı derecede ısınıyor hatta öyleki scard ve hdmi çıkışları dahi ısınıyor diğer forumda dreambox hd 800 için bir aparat gördüm, pc imdede kullandığım çok sessiz çift noctua fanlı bir aparat yapılmış aynısını next ede yapılabilirmi enerji çıkışı alabilsem en azında üst ızgaraya silikonla tutturabiliriz bu konuda çok kullanıcının sıkıntısı var ilgilenirseniz büyük bir dertten kurtulmuş olucaz....
    http://img232.imageshack.us/my.php?image=05pr6.jpg

Yorum yap

Ben 220 Voltluk bir fan ayarladım . şimdilik önüne koydum manuel anahtarlı açıp kapatıyorum ısınmayı önledim . Şimdi arkasına ( Cihaza dokunmadan ) monte edeceğim ve Birde Termostat ayarladım ısınınca otomatik çalışacak
      Zihni sinir fikri gibi oldu biraz

Yorum yap

yaz aylarında cok normaldir arkadaslar butun elektronik cihazlar ısınmayapar insan olarak evde bile buram buram terliyoruz tavsiyemkullanmadıgınız zaman arka anahtardan veya pirizden cekmek

Yorum yap

fmberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yaz aylarında cok normaldir arkadaslar butun elektronik cihazlar ısınmayapar insan olarak evde bile buram buram terliyoruz tavsiyemkullanmadıgınız zaman arka anahtardan veya pirizden cekmek
          aynen verilebilecek en iyi cevap bu olmuş saygılar

Yorum yap

Aletin büyüklüğü 3,5" hdd büyüklüğünde.
            böyle bir fan alıp deneyebilirsiniz.
            http://www.exa.com.tr/shop/product.a...d=335&pid=3581

Sevgiler...

Yorum yap

ben de benzer bir şey yaptım sağolasın

Yorum yap

selamlar bu alet normal plazma tv ile uyumlumu hd olmayan kanalları gösterirmi benim normal plazmada yoksa hd tv mi lazım bu reciever için? bide hd yayınlar için hd lnb ve kablo mu lazım çanaklarımıza bilen varmı ustalar yardımcı olabilirmisiniz??

Yorum yap

hiko1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  selamlar bu alet normal plazma tv ile uyumlumu hd olmayan kanalları gösterirmi benim normal plazmada yoksa hd tv mi lazım bu reciever için? bide hd yayınlar için hd lnb ve kablo mu lazım çanaklarımıza bilen varmı ustalar yardımcı olabilirmisiniz??
                  1-bu alet normal plazma tv ile uyumlumu uyumlu
                  2-hd olmayan kanalları gösterirmi yani sd kanalları gösterir
                  3-benim normal plazmada yoksa hd tv mi lazım bu reciever için?bu soruyu anlamadım plazmada ne yoksa.pek açık yazılmamış.
                  4-bide hd yayınlar için hd lnb ve kablo mu lazım.lnb,kablo ve çanak hd olmaz olur diyen yalan söyler.
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210
                  TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                  UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                  DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                  NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                  DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                  NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
                    3-benim normal plazmada yoksa hd tv mi lazım bu reciever için?bu soruyu anlamadım plazmada ne yoksa.pek açık yazılmamış.
                    4-bide hd yayınlar için hd lnb ve kablo mu lazım.lnb,kablo ve çanak hd olmaz olur diyen yalan söyler.
                    teşekkürler hocam bilgiler için benim eski next bozulduğu için yeni teknolojiye uygun bişey alıyım dedim de hd olmayan tv de çalışır mı çalışmaz mı?bilmiyordum şimdilik hd plazmayı kışa erteleyebilirim o zaman madem çalışıyomuş hd recieverı şimdi alabilirim :sagol:

Yorum yap

hiko1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      teşekkürler hocam bilgiler için benim eski next bozulduğu için yeni teknolojiye uygun bişey alıyım dedim de hd olmayan tv de çalışır mı çalışmaz mı?bilmiyordum şimdilik hd plazmayı kışa erteleyebilirim o zaman madem çalışıyomuş hd recieverı şimdi alabilirim :sagol:
                      kardeş bende sony 55 ekran trinitron var yani hd li değil tüplü skarttan kullanıyorum ama dünya kupasına kadar plazma araştırıyorum fiyatlar biraz fazla geliyor benim istediğim pıoneeer kuro 428xd 3800 ytl o zamana kadar 3000 in altına düşerse alırım.bu olmazsa daha ucuz markalarda var ondan alırız o zaman.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
                        ben hdtv yi panasonik plazma hd tv ile hdmi kablo ile izliyorum. hd kanal üzerinde açınca önce mavi ekran geliyor yaklaşık 30 saniye sonra kanal normal açılıyor. cihazım 1080i formatına ayarlı. görüntü mükemmel.
                        lnb kabloya gelince
                        normal next lnb de hd kanalları izliyemedim. hd diye bir lnb aldım.önceleri bazı frenkaslarda sinyal problemi yaşadım.son yazılımlarla olsa gerek,şimdi osorun yok artık. kablom normal digiturk kablosu kullanıyorum.
                        normal skartla sağlıklı bir görüntü alamamıştım. sadece hdmi kablo kullanıyorum.
                        denemelerimizi paylaşalım lütfen. eniyi dileklerimle

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ben hdtv yi panasonik plazma hd tv ile hdmi kablo ile izliyorum. hd kanal üzerinde açınca önce mavi ekran geliyor yaklaşık 30 saniye sonra kanal normal açılıyor. cihazım 1080i formatına ayarlı. görüntü mükemmel.
                          lnb kabloya gelince
                          normal next lnb de hd kanalları izliyemedim. hd diye bir lnb aldım.önceleri bazı frenkaslarda sinyal problemi yaşadım.son yazılımlarla olsa gerek,şimdi osorun yok artık. kablom normal digiturk kablosu kullanıyorum.
                          normal skartla sağlıklı bir görüntü alamamıştım. sadece hdmi kablo kullanıyorum.
                          denemelerimizi paylaşalım lütfen. eniyi dileklerimle
                          panasonik plazma hd sizdeki modeli nedir bende ikinci sırada ponasonic 42PX80E var.bakalım hangisini alacağız.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210

Yorum yap

Arkadaşlar; böyle bir laptop soğutucu standı var belki işinize yarar. http://www.bitenekadar.com/index.cfm...TOKEN=98348319

Yorum yap

bastet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar; böyle bir laptop soğutucu standı var belki işinize yarar. http://www.bitenekadar.com/index.cfm...TOKEN=98348319
                              arkadaşım link çalışmıyor bu arada iyiki zamanında sattın yoksa şimdi hemen satamazdın malum satalısı çıktı ya artık bundan sonra satarken ilk soru
                              satalımı satasızmı olur

Yorum yap

bastet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Tekrar koydum linki http://www.bitenekadar.com/index.cfm...TOKEN=98348319

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X