• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Epg deki rezervasyon

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Epg deki rezervasyon

Arkadaşlar Epg guide da çıkan rezervasyon ve rezerve tuşları ne işe yarıyor.
    Alone_Wolf

Bu tuşla işaretlediğin program, sen başka kanallara bakarken program yayın başlama saati geldiğinde otomatik olarak o kanala geçer....Birden fazla Programa değişik kanallar üzerinde işaret koyabilirsin..........Selamlar....

Yorum yap

Bildiğim kadarıyla bu özellik henüz aktif değil. İleriki yazılımlarda olacak sanırım.

Yorum yap

Ben denedim, pogramın başlama vakti geldiğinde ingilizce olarak rezerve ettiğiniz programın bulunduğu kanala gitmek istiyormusunuz diye sordu, evet i seçince o kanala geçti .

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bildiğim kadarıyla bu özellik henüz aktif değil. İleriki yazılımlarda olacak sanırım.
          EPG bilgisi ile çalışan kanallarda Aktiftir.....
          Selamlar...

Yorum yap

İki tuş varmış ya bende sadece Rezervasyon var Rezerve yok. Aralarında bir fark varmı?

Yorum yap

sevgili dostlar ben bu özelliği %100 basarı ıle kullanıyorum.Mesela bu sabah 5 de film vardı cıhaz once acılmıs sona fılmı kayıt yapmıs ve belirtiğim saatte kayıt bıtınce kendi kendine kapanmıs.Su an kayıt yapılan filmi seyrediyorum.Süper bir özellik.Keske 2000 hd plusımda da aynı özellik calıssa.Kullanın bu özelliği memnun kalacaksınız takılan olursa yardımcı olurum
              42'' vestel pixelence
              next 2000 super hdtv
              next 2000 cx super plus
              sony str 695 recevier
              toshiba ep 30 hd dvd player
              toshiba sd 370 dvix player

Yorum yap

bu arada 8 gb usb bellege 4.5 saatten fazla kayıt yapabılıyorum.Oralarda fiyatlar ne durumda bilemem ama sandisk micro cruzer 8 gb usb 40 ytl ye aldım dileyen varsa tedarik edriz
                42'' vestel pixelence
                next 2000 super hdtv
                next 2000 cx super plus
                sony str 695 recevier

Yorum yap

muratsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bu arada 8 gb usb bellege 4.5 saatten fazla kayıt yapabılıyorum.Oralarda fiyatlar ne durumda bilemem ama sandisk micro cruzer 8 gb usb 40 ytl ye aldım dileyen varsa tedarik edriz
                  Bende de 8 GB micro cruzer var 4.3 Gb kayıt yaptıktan sonra duruyor.Yeniden kayıt başlatıyor fakat bu sefer ts0 formatında kayıt yapıyor ve bu formatı reciver görmüyor.Bilgisayarda bu formatı ts yaparsam seyredebiliyorum.
                  1.sorum sizde de bu şekilde mi ?
                  2.sorum bazende daha kısa kayıt yapıp duruyor bunun sebebini biliyormusunuz ?
                  :sagol::tr:

Yorum yap

ha birde yazmayı unutmuşum ben 36 ytl ye aldım..

Yorum yap

ben vatan dan istanbul yolundaki şubenin açılışında 16 ytl ye 8 gb sandisk cruzer crossfıre 10 ytl ye 4 gb sandisk cruzer mıcro aldım ikiside kingston dan daha hızlı.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

bende kayıt esnasında hıc durma olmadı dostum gayet memnunum
                        42'' vestel pixelence
                        next 2000 super hdtv
                        next 2000 cx super plus
                        sony str 695 recevier

Yorum yap

muratsen Nickli Üyeden Alıntı
                          sevgili dostlar ben bu özelliği %100 basarı ıle kullanıyorum.Mesela bu sabah 5 de film vardı cıhaz once acılmıs sona fılmı kayıt yapmıs ve belirtiğim saatte kayıt bıtınce kendi kendine kapanmıs.Su an kayıt yapılan filmi seyrediyorum.Süper bir özellik.Keske 2000 hd plusımda da aynı özellik calıssa.Kullanın bu özelliği memnun kalacaksınız takılan olursa yardımcı olurum
                          Dostum senin yaptığının aynısını denemiştim dün bende.fakat sabah baktığımda sadece 15 dk lık kayıt yapmış ve kaydı kesmiş.ayrıca 4.5 sa lik kayıt kaç gb yer kaplıyor.forumda 4.29 gb den daha fazla yapılamayacağı yazılmış.son yazılım mı yüklü ve son yazılımda sınırsız kayıt var mı?

Yorum yap

soyle soyleyeyım ben dt den fılm kaydedıyorum yaklasık 1 saat 40 dk lık fılm 1.85 gb yer kaplıyor
                            42'' vestel pixelence
                            next 2000 super hdtv
                            next 2000 cx super plus
                            sony str 695 recevier

Yorum yap

bende kayıt esnasında hıc durma olmadı dostum gayet memnunum
                              Ben harici hardisk almayı düşünüyorum da..onda da inşallah bu gibi sorunlarla karşılaşmam..cevabın için teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X