• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play LibreELEC 8.008 Imaj Backup 01-11-16 ozkaradag

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükleyip de kullanan ve test edenlerden yorum, eleştiri bekliyorum.

Sevgiler...
    ben eski dm800 cü olarak enigma2 daha pratik openelec mersedes motoru gıbi karmaşık geliyor yada fazlamı yaşlandık nedir bazı şeyleri kafam almıyor genede teşekkürlerr.

Yorum yap

Axarayli Nickli Üyeden Alıntı
      Bu Ammyy bır türlü pc kuramadım hep başka programlar kuruyor silmek uğraşmaktayım şimdi
      Sadece bunu açıp ID NO'yu verecektin http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...&f=AA_v3.5.exe .

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı
      ben eski dm800 cü olarak enigma2 daha pratik openelec mersedes motoru gıbi karmaşık geliyor yada fazlamı yaşlandık nedir bazı şeyleri kafam almıyor genede teşekkürlerr.
      Alışkanlıklardan vazgeçmek zor olur her zaman Veli Baba.

Sevgiler...

Yorum yap

Valla işlerden henüz deneyemedim ama çok merak ettim.. Eminim çok güzel olmuştur.. İlk fırsatta deneyeceğim..

Yorum yap

Büyük bir heyecanla indirdim ve şok , dosya bozuk dedi.
          ikinci kez indirmek istedim kota doldu dedi.
          mecbur zaman bekliyorum

Yorum yap

Hangi dosya bozuk dedi dostum?

Hangi link bir de?

Sevgiler...

Yorum yap

ben indirdim denedim hiçbir sorun yok. mükemmel ötesi olmuş. ancak bu e2 settingi tvhedende dönüştürmeyi bende merak ediyorum. özkaradağ hocamdan yardım bekliyorum. saygılar sunarım
              WETEK PLAY 2

Yorum yap

Aslında çok basit, de başımı yoğunluktan kaldırabilirsem en kısa zamanda rehber yapıp vereceğim buraya.

Sevgiler...

Yorum yap

sizi yormayalım hocam. kendinize iyi bakın.
                  WETEK PLAY 2

Yorum yap

Bilgisayar varsa ve cihazla aynı ağa bağlıysa gelip yapabilirim hemen.

Sevgiler...

Yorum yap

hocam bilgisayar var ve aynı ağa bağlı.şu an işteyim akşam 7 den sonra olabilirse çok sevinirim.
                      WETEK PLAY 2

Yorum yap

Akşam 9 uygun mu?

Sevgiler...

Yorum yap

uygundur hocam sıkıntı yok. saygılar
                          WETEK PLAY 2

Yorum yap

Bir bu tespit ettim, Müzik dosyaları açıldığında restart oluyor.

Nedenini buldum, indirenler tekrar indirmesin diye çözümü yazıyorum yoksa en kısa sürede düzeltip vereceğim.
                            Sistem > Eklentiler > Görünüm > Görsel Öğe'ye gelip başka bir eklentiyi indirip kullan dediğinizde öbürü pasif olup sorun olmaktan çıkıyor.

Bug için özür diliyorum..

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bir bu tespit ettim, Müzik dosyaları açıldığında restart oluyor.

Nedenini buldum, indirenler tekrar indirmesin diye çözümü yazıyorum yoksa en kısa sürede düzeltip vereceğim.
                              Sistem > Eklentiler > Görünüm > Görsel Öğe'ye gelip başka bir eklentiyi indirip kullan dediğinizde öbürü pasif olup sorun olmaktan çıkıyor.

Bug için özür diliyorum..
                              İndirdim ama sd ye yazıp test edemedim. Bug bildirimi için teşekkür ederiz. Alpha da bug için özüre hiç gerek yok hocam.

Yorum yap

Üstad karta yazdırdım ancak boot etmiyor. Sorun ne olabilir?
                                Kodi | Open Source Home Theatre Software

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X