• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500HD Superior Serisi 12.08.2011 (V.2.33) Yazılımları.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

iyigeceler karbon hocam.cihaza v-2.29 yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına döndürdüm.tekrar baştan kanal taraması yaptırdım.kanal geçişlerinde sinyal seviyesi tekrar gözükür hale geldi.astra uydusundaki bahsettiğim kanallar ilk baştan sorunsuz çalıştı.daha sonra tekrar o kanallara geldiğimde cihaz kilitlenmeye başladı.sadece astra uydusundaki france2-3-5,w9,m6,tf1,vs. gibi kanallarda bu sorun mevcut.Bu sorunada bir çözüm bulunur inş.yardımlarınız için çok teşekkür ederim.saygılarımla...

Yorum yap

evet dün bende bukanallarda problemle karşılaştım cihaz direk bot atıyor tp yi sil yeniden yükle sorun kalmayacak
      :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

Next YE 19500Süperior CIS HD Yeni Modül Girişli modelin pazartesi günü nebutv den siparis verdim dün geldi birinci mesaj daki yazilimlari sirayla yükledim buraya kadar hersey güzel gitti ama haliyle cihaz yeni ciktigi icin bazi sorunlari var verilecek olan yeni yazilimlar düzellecektir.

kanal gecislerin de ses cok gec geliyor.
        görüntü cok mat.
        Diseqc Motor kullaniyorum elle ayarlamayi yapamadim bi sorun oldugunu sanmiyorum.
        cihazi biraz daha tanimam daha iyi olacak diye düsünüyorum.

bu arada nebutv de yetkili ilker burgaz tesekurler.

Yorum yap

arkadaşlar bende 1 hafta evvel 19500cıs süperior aldım benimde sorunumtarattığım kanalların bazıları noksalaşıyor 1 saat evvelarattım thoru 400 olan kanal sayısı 360 kanala iniyor yetkilive üye arkadaşlardan cevap bekli
          yorum teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar sorunların çogu kalitesiz lbn ve dayzek ten kaynaklanıyor desemde inanmayın linux cihazlar böyle drembox ta kullandım aynı sorunlar ondada var işletim sistemli cihazların tamamı böyle bu cihazları böyle kabul edin veye düz cihaz kullanın saygılarımla
            :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

onurkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar bende 1 hafta evvel 19500cıs süperior aldım benimde sorunumtarattığım kanalların bazıları noksalaşıyor 1 saat evvelarattım thoru 400 olan kanal sayısı 360 kanala iniyor yetkilive üye arkadaşlardan cevap bekli
              yorum teşekkürler
              verilen yazilimi yükledik den son fabrika ayarlarina dön verilen yazilim lari tekrar yükle
              tekrar tarat tarama yaparken önceki kanalar silinsin mi diye soruyor hayir deyip tarat.

Yorum yap

Emeği geçen ustalara çok çok teşekkürler.
                extra movie server 1 den 9' a kadar hiçbiri açmıyor. DNS ile bir alakası var mı? (diğer video vs ler açılıyor server 10 filan)
                Next 19500 SUPERIOR

Yorum yap

efsane1970 Nickli Üyeden Alıntı
                  Emeği geçen ustalara çok çok teşekkürler.
                  extra movie server 1 den 9' a kadar hiçbiri açmıyor. DNS ile bir alakası var mı? (diğer video vs ler açılıyor server 10 filan)
                  Evet DNS ayarlarını yapmalısınız.
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...0&postcount=20

Kolay gelsin.
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

arkadaşlar 2,33 yazılımı modülsüz olan next 19500 e yükleniyormu ben usb ile yüklemeye çalıştım olmadı

Yorum yap

Sabahattin A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar 2,33 yazılımı modülsüz olan next 19500 e yükleniyormu ben usb ile yüklemeye çalıştım olmadı
                      Evet yükleniyor bu yazılımı yükleyiniz.Usb belleği tekrar FAT32 olarak biçimlendirin.
                      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                      www.next.com.tr

Yorum yap

üstad elinize sağlık cihazı yeni aldım aldığım yerde yüklendi ama hala çok eksiklikler var örneğin mouse sorunu çok hızlı hareket ediyor işlem yapılmıyor umarım ileride düzelir
                        Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                        Bernard Shaw

Yorum yap

üstad yazılımları yüklerken fabrika ayarına dönmek gerekiyor mu bu cihazda da ?*
                          Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                          Bernard Shaw

Yorum yap

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            üstad yazılımları yüklerken fabrika ayarına dönmek gerekiyor mu bu cihazda da ?*
                            son yazilim yükledik den sonra fabrika döne billirsin.
                            yeni den son verilen yazilim yeni den yükle

Yorum yap

ASTRA Uydusunda Kilitlenme Sorunu

Merhaba!

Astra uydusunda kilitlenme sorunu, Enigma yazılımlarında CCcam.cfg dosyasında aşağıda görünen satırları düzenleyerek aşmıştık.

DISABLE EMM : yes
                              EXTRA EMM LEVEL : no

FG-Superior PLUS ve NEXT 19500 CIS cihazlarının da, Sunucu Ayarları menüsünde EMM Devrede veya EMM Devredışı diye bir seçenek var, burada değişiklik yaparak bu sorun aşılabilir, denemenizde fayda var derim.

Sevgiler.

( Turkey Forum AZBOX bölümünden alonzo, şu an FG-Superior Plus deniyorum )

Yorum yap

elinize kolunuza beyninize sağlık
                                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X