• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

eutelsat w2 uydusundaki bulgar kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eutelsat w2 uydusundaki bulgar kanalları

Arkadaşlar 5-6 ay önce bulgar kanallarını sorunsuz izliyordum şimdi hiçbir bulgar kanalı göstermiyor. Sadece Romanya, Italya v.b. kanalları gösteriyor. Aşağıda bulgar kanallarının adlarını yazıyorum. Bütün bg kanallarımı uydudan kaldırıldı yoksa uydumdamı birsorun var? Yardımınızı bekliyorum. Eutelsat w2 uydunuz varsa ve aşağıdaki kanallar listenizde varsa ve gösteriyorsa lütfen frekanslarını polaritelerini yazın... Yardım için teşekürler. saygılarımla...

7 Dni
    Estate TV
    MM TV
    SK Folk
    Zdrave
    Viara TV
    TV Bulgaria
    Folklor TV
    Balkanika
    Kanal 3
    e TV
    Ikonomika TV (EBF)
    Fen TV
    ТV Еvropa
    MM TV

hijacker83 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar 5-6 ay önce bulgar kanallarını sorunsuz izliyordum şimdi hiçbir bulgar kanalı göstermiyor. Sadece Romanya, Italya v.b. kanalları gösteriyor. Aşağıda bulgar kanallarının adlarını yazıyorum. Bütün bg kanallarımı uydudan kaldırıldı yoksa uydumdamı birsorun var? Yardımınızı bekliyorum. Eutelsat w2 uydunuz varsa ve aşağıdaki kanallar listenizde varsa ve gösteriyorsa lütfen frekanslarını polaritelerini yazın... Yardım için teşekürler. saygılarımla...

TV Bulgaria
    7 Dni
    Estate TV
    MM TV
    Viara TV
    Re:TV
    Folklor TV
    SK Folk
    Zdrave
    Balkanika
    Kanal 3
    e TV
    Ikonomika TV (EBF)
    EKids
    Fen TV
    ТV Еvropa
    dostum yeniden taratın çünkü frekanslar değişti
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

sorunda orda zaten tekrar tarattım şu an listemde hiçbir bulgar kanalı yok sadece Estate Tv var oda provset adlı bir rus kanalı ve ukrayna müzik kanalı ile aynı pakette çıktı.
      burdaki frekanslar doğrumu o frekansların hiçbirinde sinyal yok.
      eğer uydumda bir sorun olsa provsenet, Melos Tv, Hiphop tv gibi kanallar var onlarında göstermemesi gerekir.

Yorum yap

sorunda orda zaten tekrar tarattım şu an listemde hiçbir bulgar kanalı yok sadece Estate Tv var oda provset adlı bir rus kanalı ve ukrayna müzik kanalı ile aynı pakette çıktı.
        burdaki frekanslar doğrumu o frekansların hiçbirinde sinyal yok.
        eğer uydumda bir sorun olsa provsenet, Melos Tv, Hiphop tv gibi kanallar var onlarında göstermemesi gerekir.
        yazdığınız frekanslar doğru ve hepsinde sinyal var sorun sizde
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

CTC moldova frekansını deneyin12719 h 9,000

Yorum yap

@yenisayfa öncelikle cevapların için teşekür ederim. verdiğin frekansta 3 kanal buldu fakat içlerinde bulgar kanalı yok. aynı konuyu başka bir foruma yazdım
            11138 H 27700 3/4
            11304 V 30000 3/4
            11011 V 27500 3/4
            11149 V 8900 3/4
            frekanslarını denemem gerektiğini yazmışlar. fakat bu frekanslarda sinyal yok verdiğiniz frekansta sinyal yakalayabiliyorum. hemde güçlü bir sinyal. problem nerde olabilir?

Yorum yap

hijacker83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              @yenisayfa öncelikle cevapların için teşekür ederim. verdiğin frekansta 3 kanal buldu fakat içlerinde bulgar kanalı yok. aynı konuyu başka bir foruma yazdım
              11138 H 27700 3/4
              11304 V 30000 3/4
              11011 V 27500 3/4
              11149 V 8900 3/4
              frekanslarını denemem gerektiğini yazmışlar. fakat bu frekanslarda sinyal yok verdiğiniz frekansta sinyal yakalayabiliyorum. hemde güçlü bir sinyal. problem nerde olabilir?
              http://flysat.com/eutelsatw2.php bu linkte bulursun
              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

11138 H 27700 3/4
                11304 V 30000 3/4
                11011 V 27500 3/4
                11149 V 8900 3/4
                dostum o zaman en iyisi w2 deki frekansları silip yeniden taratmak

Yorum yap

aranan kanallar bulundu dostum

7 Dni
                  Estate TV
                  MM TV
                  SK Folk
                  Zdrave
                  Viara TV
                  TV Bulgaria
                  Folklor TV
                  Balkanika
                  Kanal 3
                  e TV
                  Ikonomika TV (EBF)
                  Fen TV
                  ТV Еvropa
                  MM TV

görüntüler üsteki antenden alınmıştır

Yorum yap

yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

görüntüler üsteki antenden alınmıştır
                    screenshotlar için teşekür ederim sorun dieseq kaynaklıymış 4. lnb girişi arızalıymış. çatıya çıkıp hallettim arkadaşlar yardımlarınız için teşekürler...

Yorum yap

@yusufturgut
                      peki şifreli olan BTV v.b kanalları çözmenin bir yolu varmı?

Yorum yap

@yusufturgut
                        peki şifreli olan BTV v.b kanalları çözmenin bir yolu varmı?
                        dostum mach1 hocanın serverine üye ol çünkü aradığın paketler mevcut ve kaliteli ayrıca sağlam.

Yorum yap

teşekürler. bu arada bulgar kanallarının sinyalleri tekrar gitti sorun kabloda veya dieseqte bilemiyorum. moldov rus v.s. kanallar dururken neden sadece bulgar kanallarının frekansından sinyal kayboluyor

Yorum yap

çanak kaçlık veya yerinde yani oturduğun bölgede önüne bir engelmi geliyor sinyal kaybı bazı şeyleri bilmekte fayda var

Yorum yap

çanak 90 cm. bugün lnb ile dieseq arasındaki kabloyu değiştirdim. şu an sorun yok ama tekrar gidebilir frekans anlamadım gitti. yardımlarınız için tekrardan teşekür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X