• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• benım anlamadıgım tpsler yazılmıs absatlar yazılmıs benım cıhaz next 2000 super plus cıs usbli modelı emu *** dıye bı laf gecıyor benım bıldıgım gunluk tps bın dosyası atılıyordu bu ne oluyor sımdı 110 lu bıseyler denmıs en ustte analmadım eger yardımcı olursanız sevınırım

Yorum yap

• doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      benım anlamadıgım tpsler yazılmıs absatlar yazılmıs benım cıhaz next 2000 super plus cıs usbli modelı emu *** dıye bı laf gecıyor benım bıldıgım gunluk tps bın dosyası atılıyordu bu ne oluyor sımdı 110 lu bıseyler denmıs en ustte analmadım eger yardımcı olursanız sevınırım
      Arkadaşım yazı 2007 nin başlarında 2. ayında yazılmış sen hala absat 110 diosun biz şuan 123 teyiz ve absat açılmıyor tps açılıyor .bin dosyasıyla

Yorum yap

• Arkadaşlar üç gündür tps bin dosyası verilmiyor. Nedenini bilen var mı?

Yorum yap

• ademozkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar üç gündür tps bin dosyası verilmiyor. Nedenini bilen var mı?
          sen yanlışlıklamı cs member oldun?Yetkili firma vermiyor..

Yorum yap

• tps

özden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ilerki zamanlarda bu maddeler 8,9,10.. vs diye gidecek gibi.................:yazyaz:
            hocam bu tps 110 ile superplusemu 109 acarmısın nedemek ıyıbı anlıyalım

Yorum yap

• eski cihazları olanlara duyuru xplus serisi inf 614p yazılım olanlar 610c yazılımla absat açık......ilgilenenlere duyurulur...tabi günlük absat *** dosyası atmadan yorum yapmayalım lütfen.......

Yorum yap

• arkadaslar thor uydusu dıgıtv şu an kapalı bılgısı olan varmı

Yorum yap

• cenk35cenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaslar thor uydusu dıgıtv şu an kapalı bılgısı olan varmı
                  sabah baktığımda açıktı K£yleri kontrol et

Yorum yap

• next 7500 için

next 7500 ler için ***. dosyası atın açılır demişsiniz . Günlük kbn dosyasını atıyorum tps ve absatları izleyemiyorum. yanlış yaptığım birşeymi var acaba yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Yorum yap

• erdalerdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      next 7500 ler için ***. dosyası atın açılır demişsiniz . Günlük kbn dosyasını atıyorum tps ve absatları izleyemiyorum. yanlış yaptığım birşeymi var acaba yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
                      2007 ,de yazılan bir mesaj o günden bugüne çok şeyler değişti cihazın tps absat çözmez

Yorum yap

• Arkadaşlar cihazım 2000 cıs süper plus...
                        2 gün aradıktan sonra 110 dosyasını attım fakat absat dosyaları açılmıyor.
                        Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

• süper seri ab satları açmıyor diye biliyorum ..sadece tps bin dosyası günlük atarak tpsleri birde bazı süperlerde plosat auto ile plosatları seyredebiliyor süper serisi..benim bildiğim bu kadar doğrumu yanlışmı bilmem ama duyduklarım bunlar bir işine yararsa arkadaşım...

Yorum yap

• Next Ye-2000 Xcı plus

Ustalar benim elimde Next Ye-2000 Xcı plus recever var ve bu receverda 614p yazılı yüklü ve ben buna günlük softcam dosyaları atmama rahmen ***** kanallardan hiç birini izleyemiyorum açaba ben mibir hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
                            Turksat
                            Hotbird
                            Hispasat uydularına bakan 3 adet çanağım var ve bu uydulardan hangi kanallar açılıyor şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• 2000 HDTV sahipleri ler ne yapacak TPS için?

Yorum yap

• cdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                2000 HDTV sahipleri ler ne yapacak TPS için?
                                internetin varsa mach1 servere ücretli üye ol tps ve ab-sat full açık +dahası da var

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X