• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TV'de var da hiç denemedim, bir ara bakacağım.

Sevgiler...

Yorum yap

• wetek 2 de Xtream-Codes ücretli ıp tv üyeliğide çalıştırırmı.benim 2 adet ıp tv üyeliğim var bunları m3 olarak değilde kullanıcı bilgilerimi girerek kullanmak istiyorum.fakat diğer bir sorun ise 2 kullanıcı arasındaki geçişi nasıl yapacagım yani bu üyeliklerimi pratık bir şekilde geçiş yapacagım bir program şekli varmıdır.wetek alıcam ama buna takıldım bu yuzden kararsızım yardımlarınızı bekliyorum
      NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

• droid de playdan indirip apk kurarsın kardeş bilgilerini girersin çalıştırır bende çalışıyor ama elec te nasıl çalıştırılır bilmiyorum

Yorum yap

• ycllvnt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          droid de playdan indirip apk kurarsın kardeş bilgilerini girersin çalıştırır bende çalışıyor ama elec te nasıl çalıştırılır bilmiyorum
          ewet banada elecde çalıştırması önemli.birde her arayuz için farlı sd kartmı gerekli elec,droid,enigma gibi 3 ayrı sd kartı her seferinde çıkartmamızmı gerekiyor farklı sistemler için.
          NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

• droid nand yazılımı zaten üstünde elec ve eningma için sdkart kulanabilirsin sdkart takıyoruz açılışta ister droid ister elec seçerek istediğimiz yazılımı kullanabiliyoruz

Yorum yap

• Wetek Play 2 lere güncelleme gelsede hareket olsa uyuma dönemine geçtik

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• varsa yoksa jeos kısmı droid ve enigma2 emekliyor. ama enigma2 herhalde hiç gelişmeyecek droide mm gelecekmiş haberi geldi .

Yorum yap

• Ben JeOS'dan gayet memmunum.

Android için ise 6.0'ı hazırlıyorlar.

E2 ise bye bye.

Sevgiler...

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                    Wetek Play 2 lere güncelleme gelsede hareket olsa uyuma dönemine geçtik

saygılar
                    Dostum yeni driverlar verilmiş codesnake güncelledi yüklemen için bekliyor.Diğerleride peşinden gelir.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Dostum yeni driverlar verilmiş codesnake güncelledi yüklemen için bekliyor.Diğerleride peşinden gelir.
                      yazılımı indirdim onada bakacağım teşekkürler

saygılar
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• tostos59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        varsa yoksa jeos kısmı droid ve enigma2 emekliyor. ama enigma2 herhalde hiç gelişmeyecek droide mm gelecekmiş haberi geldi .
                        droide mm gelecekmiş bu özel birşeymi

saygılar

Yorum yap

• Droid'e MM değil, Droid'in sürümü MarshMallow olacak.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                            Droid'e MM değil, Droid'in sürümü MarshMallow olacak.

Sevgiler...
                            Güzel haber inşallah çabuk gelir

saygılar

Yorum yap

• e2 gelışse cıhaz satışları yukselır.
                              en ucuz e2 4k 1200tl wetek 800tl neden e2 gelıştırmıyorlar anlamıyorum.
                              openatv el atmadıgı zaman herhalde kımseler elleşmeyecek e2 ıçın..
                              WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Dostum işlemcileri üreten firmalar e2 için destek vermiyorlar.En bildiğimiz baba firmalar bile 4K da sınıfta kalıyorlar sebebide e2 için destek vermeyişlerinden dolayı.Orijinal lisanslı mal üreten firmaların 4K ları canavar gibi çalışıyor.Adamlar e2 yi bıraktılar artık.Bizde artık e2 yi unutmamız gerekecek.Yeni yeni limanlara yol almamız gerekiyor.Google bile kendine has video formatı geliştirip yaygınlaştırıyor bu formatıda bir çok cihaz karşılamıyor.Yeni çıkacak cihazlara bu format codecleri yükleniyor.
                                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X