• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Freeshare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Freeshare

Iyi Aksamlar

Ben Birkac ay önce maschina combo super aldim. ama biraz da nex acemisiyim

Acaba bu serilere freeshare varmi ben var diye duymustum ama server ayarlarinda bagli degil diyo

freeshare varsa ayarlari nasil olacak

01.04.2015 versiyonu yukledim.

Simdiden tesekkurler

all 2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi Aksamlar

Ben Birkac ay önce maschina combo super aldim. ama biraz da nex acemisiyim

Acaba bu serilere freeshare varmi ben var diye duymustum ama server ayarlarinda bagli degil diyo

freeshare varsa ayarlari nasil olacak

01.04.2015 versiyonu yukledim.

Simdiden tesekkurler
    Selamlar elbette bu seridede FREE SHAREE özelliği var ve çalışmaktadır.Yapmanız gereken sadece...
    1.Kumandanın menü tuşuna basın.
    2.Girişler menüsünü bulana kadar ses açma tuşuna basın ve o menü üzerinde iken GİRİŞ tercihleri yazan yere gelip OK leyin.
    3.En ALT ta bulunan FREE S. yazan yere gelin OK tuşuna basın karşınıza gelen seçeneklerden AÇIK olanı işaretleyip KIRMIZI TUŞ ile kaydedin sonra EXİT ile çıkınız.
    4.Artık cihazınız FREE SERVERDE ne varsa açmaya hazırdır.( Hotbird Uydusu Ağırlıklıdır.)
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Tesekkurler
      Ben bunu yaptim ama server bolumunde server e bagli degil giyor

Acaba munkunse denemek icin birkac kanal ismi soyleyebilirmisiniz

Yorum yap

all 2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tesekkurler
        Ben bunu yaptim ama server bolumunde server e bagli degil giyor

Acaba munkunse denemek icin birkac kanal ismi soyleyebilirmisiniz
        O zaman sizin serverde sıkıntı var demektir... Kanal ismi olarak ise HOTBİRD uydusundaki 12692 frekansındaki ANİMAUX+CHASSENPECHE vs bakabilirsiniz.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          O zaman sizin serverde sıkıntı var demektir... Kanal ismi olarak ise HOTBİRD uydusundaki 12692 frekansındaki ANİMAUX+CHASSENPECHE vs bakabilirsiniz.
          Olabilir
          Ben server ayarlarini karistirmis olabilirim

ama daha sonra receiver e reset atmistim

Yorum yap

Tesekkurler usta oldu galiba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X