• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tp silince kilitlenme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tp silince kilitlenme

slm elimdeki 2010 tiger sıkıntım var
    mesela türksattaki tüm tpleri silince cihaz kilitleniyor.
    kapatıp açıyorum açılıyor fakat tekrar tp kısmına gelince bu seferde kilitleniyor

dayday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapatıp açıyorum açılıyor fakat tekrar tp kısmına gelince bu seferde kilitleniyor
    Uydu anteninden gelen kabloyu çıkartıp tekrar deneyin. Belki bir kısadevre falan sözkonusu olabilir.

Yorum yap

dayday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tüm TPlerin hepsini silmeyin 1 adet tp bırakarak kalan tp üzerinde düzenleme yaparak ayarlayın..Kilitlenmediğini göreceksiniz..
      Computer High Engineer
      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

slm ben iraniyem bendimde tp surunom var ve bezi kanalirin sesi yuk ve fec 7/8 calismiyur kanal aramada surun cuk cccam de iyi calisiyur - yardimci olursuz sevinirem tsk - iran - tebriz

Yorum yap

tüm tpleri silme 1 tane bırak onuda mavi tuşla düzenlede sorun olmaz
          NEXT 2500 DPCIS KIYATO 8550 DAPCI DREAMBOX 500S
          DREAMBOX 800 HD+PVR NEXT 2010 TİGER NEXT 19500 SÜPERIOR
          1 ADET 150 CM MOTORLU CANAK 2 ADET NEXT DAYZEK MOTOR 4 ADET SABİT ÇANAK
          :iyyy::iyyy::iyyy::iyyy:

Yorum yap

hangi uyduyu kullanıyon yazarsan yardımcı olalım telestar12 mi ?
            NEXT 2500 DPCIS KIYATO 8550 DAPCI DREAMBOX 500S
            DREAMBOX 800 HD+PVR NEXT 2010 TİGER NEXT 19500 SÜPERIOR
            1 ADET 150 CM MOTORLU CANAK 2 ADET NEXT DAYZEK MOTOR 4 ADET SABİT ÇANAK
            :iyyy::iyyy::iyyy::iyyy:

Yorum yap

tum tpleri silmeyince evet sorun olmuyor.. ancak bu durum sorunu çözmüş olmaz.. yeni yazilim ile duzeltilmeli..

Yorum yap

friend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tum tpleri silmeyince evet sorun olmuyor.. ancak bu durum sorunu çözmüş olmaz.. yeni yazilim ile duzeltilmeli..
                aynen katılıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X