• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Terörü Lanetliyoruz.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Terörü Lanetliyoruz.

Ankaradaki bombalı saldırıda 28 kişi hayatını kaybetti.

Allah rahmet eylesin geride kalanlarına allah sabır versin , artık hergün bir ölüm şehit haberi almaktan bıktık bir an önce bu şerefsizlerin kökünün kazınması kurtulmamız lazım..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Aynen terörü lanetliyorum burası TÜRKİYE Orta doğu değil....
      VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
      125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
      GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Türkiyeyi ortadoguya cevirmeye calisiyorlar

Ölen vatandaslara allah rahmet eylesin
        Thor 1°W-Eutelsat 7° E-Hotbird 13°E-Astra 19,2°E -Astra 23,5°E-Astra 28,2°E-Türksat 42°E

Yorum yap

Terörü lanetliyoruz.Ölenlere allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun Allah geride kalanlara sabırlar versin

Yorum yap

Terörü lanetliyoruz.Ölenlere allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun
            dm 8000 hd, dm 800 hd se , dm 500 s , focus 8500 pvr, sky olımpia , next 2000 cx usb :tr: :tr:
            uydular : 14 sabit çanak, 1 usal Diseqc Motor : sabit uydular, 1 türksat, 2 hatbort, 3 eutalsat w3, 4 astra 19.2, 5 astra 31.5, 6 astra 23.5, 7 thor 1 w, 8 hispasat 30.w, 9 hellasat 39 e, 10 eutalsat 16, 11 eurobord 9, 12 sirus 4.8, 13 astra 28.2, 14 AzerSpace 1 / Africasat-1A 46.0°E :tr::tr:

Yorum yap

Bu kadar büyük bir güvenlik zafiyeti olan hükümet daha hayatımda görmedim sürekli hergün ya askerlerimiz şehit oluyor yada şehir içindeki teröristler olay çıkarıyor güvenlik sadece kendileri için geçerli heralde diğerleri yani bizler onları ilgilendirmiyor eğer ilgilendirmiş olsaydık şimdi bunların hiçbiri olmazdı benim kanaatım böyle tüm ölmüşlere rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum

Yorum yap

osmank_1964 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu kadar büyük bir güvenlik zafiyeti olan hükümet daha hayatımda görmedim sürekli hergün ya askerlerimiz şehit oluyor yada şehir içindeki teröristler olay çıkarıyor güvenlik sadece kendileri için geçerli heralde diğerleri yani bizler onları ilgilendirmiyor eğer ilgilendirmiş olsaydık şimdi bunların hiçbiri olmazdı benim kanaatım böyle tüm ölmüşlere rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum
                sorunun bir tarafıda biziz.garip bir milletiz aslında
                bazen ne istediğimizi bilmiyoruz
                güvenlik yasaları muhabbeti vardı polise ek yetkiler getiren yasalar
                ve o günlerde çoğumuz bu yasalara karşı çıktık
                polis devletimi oluyoruz
                1 yıllık bile değil gayet iyi hatırlanabilir
                o gün polis devletimi oluyoruz dedik bu gün polis gerekli önlemi almıyor yada güvenlik zaafiyeti var diyoruz

önce bizim bir karar vermemiz gerekiyor güvenlikmi istiyoruz
                güvenlik istiyorsak güvenliği saylayacak birimlerin yeterli yetkisi olması gerekmezmi
                gerekli yetki vermediğin birimden gerekli önlemi beklemek biraz komik olur diye düşünüyorum

bunları size muhalefet etmek için yazmadım
                ama bazı şeyleri geniş çaplı düşünmek lazım
                madalyonun diğer yüzünüde göstermek istedim

hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yaralılarada acil şifalar diliyorum
                terörün hertürlüsünü kınıyorum

Yorum yap

chveneburi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sorunun bir tarafıda biziz.garip bir milletiz aslında
                  bazen ne istediğimizi bilmiyoruz
                  güvenlik yasaları muhabbeti vardı polise ek yetkiler getiren yasalar
                  ve o günlerde çoğumuz bu yasalara karşı çıktık
                  polis devletimi oluyoruz
                  1 yıllık bile değil gayet iyi hatırlanabilir
                  o gün polis devletimi oluyoruz dedik bu gün polis gerekli önlemi almıyor yada güvenlik zaafiyeti var diyoruz aynen katılıyorum

önce bizim bir karar vermemiz gerekiyor güvenlikmi istiyoruz
                  güvenlik istiyorsak güvenliği saylayacak birimlerin yeterli yetkisi olması gerekmezmi
                  gerekli yetki vermediğin birimden gerekli önlemi beklemek biraz komik olur diye düşünüyorum

bunları size muhalefet etmek için yazmadım
                  ama bazı şeyleri geniş çaplı düşünmek lazım
                  madalyonun diğer yüzünüde göstermek istedim

hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yaralılarada acil şifalar diliyorum
                  terörün hertürlüsünü kınıyorum

Yorum yap

Aynen katılıyorum

Yorum yap

yazıklar olsun

Allah rahmet eylesn mekanları cennet olsn

geride kalanlara Allah sabrlar versin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X