• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

11.12.2006 yazılımı =? 29.10.2006

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Card Sharing Around The World

Powered By; ALVER DİGİTAL™
    Nothing Is Stable, Everything Can Change In Anytime...
    Karacan Electronics™
    Mach1 Team™

First Quality

(Hiç birşey durağan değildir, herşey değişebilir.) tercümeyi doğru olarak yapabildiysem Türkçe olarakta yazılabilirdi diye düşünüyorum. Buna benzer pek çok başlık ingilizce olarak veriliyor. Hiç bir İngiliz ya da Fransız kendi dilinin dışında başka bir dili anadili yerine kullanmaz. Özellikle günlük hayatta hiç kullanmaz. Yabancı dil bilmenin gerekliliğini çok iyi biliyorum. Kimseyi kırmak ya da rencide etmek için söylemiyorum. Ama kendi dilimizi kullanmaya özen göstermek daha önemli diye düşünüyorum. Düşüncelerinize ve emeklerinize saygılıyım.

Yorum yap

candan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Card Sharing Around The World

Powered By; ALVER DİGİTAL™
      Nothing Is Stable, Everything Can Change In Anytime...
      Karacan Electronics™
      Mach1 Team™

First Quality

(Hiç birşey durağan değildir, herşey değişebilir.) tercümeyi doğru olarak yapabildiysem Türkçe olarakta yazılabilirdi diye düşünüyorum. Buna benzer pek çok başlık ingilizce olarak veriliyor. Hiç bir İngiliz ya da Fransız kendi dilinin dışında başka bir dili anadili yerine kullanmaz. Özellikle günlük hayatta hiç kullanmaz. Yabancı dil bilmenin gerekliliğini çok iyi biliyorum. Kimseyi kırmak ya da rencide etmek için söylemiyorum. Ama kendi dilimizi kullanmaya özen göstermek daha önemli diye düşünüyorum. Düşüncelerinize ve emeklerinize saygılıyım.
      Bu konuda haklısınız. Aslında bende şikayetçiyim bu tür konulardan. Eğer Türkiye'de yaşıyorsak Türkçeyi ve dilimizi iyi kullanmamız gerekir.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bunu at hepsi açılır.
        Hocam bu 8000 xcam plus 1725 e olurmu olmazsa olan key dosyası verirmisiniz

Yorum yap

*.dat key dosyaları tüm 8000 serileri içindir.

Yorum yap

Ustam basket açmıyor ayrıca keyler bölümünde NBA gözükmüyornasıl kayıd ediceğiz

Yorum yap

ss.ramo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ustam basket açmıyor ayrıca keyler bölümünde NBA gözükmüyornasıl kayıd ediceğiz
              Basketin keyleri yokki nasıl açsın. O kanal olmadığı için National Geopraphic keylerini girdim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X