• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 7500 turksat 3 a

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 7500 turksat 3 a

Selamun Aleyküm arkadaslar öncelikle forumda daha yeniyim benim next 7500 uydum var ama turksat 3 yok yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler(F)

eski turksat 1c ile aynı yörüngede olduğu için ekstra bişey yapmanıza gerek yok..
    listenizdeki kanalları silip turksat 1c uydusundan tarama yapar gibi 12731 v 3333 frekansı üstünde network açık yapıp taratın Turksat 3A daki kanalların tümünü ekleyecektir cihazınıza..

Yorum yap

nasıl yapıyorsunuz.

ben tüm kanalları sildim ama şu verdiginiz frekansı bir türlü giremedim aynı tp degerleri var diyor başka bir şey olmuyor türksat tanıtım frekansı olmadan giriyorum bakalım ne olacak.inşallah kafayı yidirtmez .

Yorum yap

iz mir li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ben tüm kanalları sildim ama şu verdiginiz frekansı bir türlü giremedim aynı tp degerleri var diyor başka bir şey olmuyor türksat tanıtım frekansı olmadan giriyorum bakalım ne olacak.inşallah kafayı yidirtmez .
        aynı tp değeri var diyorsa bu frekans zaten cihazınızda kayıtlı demektir..
        o halde sizin yapmanız gereken bu tp yi frekans listesinden bulup şebeke açık yapıp tarama yapmaktır..

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          aynı tp değeri var diyorsa bu frekans zaten cihazınızda kayıtlı demektir..
          o halde sizin yapmanız gereken bu tp yi frekans listesinden bulup şebeke açık yapıp tarama yapmaktır..

PEKİ NEXT 2000X PLUS TA DA AYNI MI?
          İLGİLENEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.:sagol:

Yorum yap

yav arkadaşlar bu güncelleme frekansında sadece 101 kanal buluyor ne yaptıysam olmuyor rica etsem bi yardım edermisinz

Yorum yap

eskı tp lerin tamamını sil ve tekrar dene

Yorum yap

hazır kanal listesi verebilir mi birisi

Yorum yap

LÜtfen yardim...

Hocam arkadasimi da next 7500 var fabrİka ayarlarindan sifirlamiŞ Şİmdİ hİÇbİrŞey apamiyorum dİyor ne Önerİrsİnİz ne yapabİlİrİz

Yorum yap

OKANNES12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    PEKİ NEXT 2000X PLUS TA DA AYNI MI?
                    İLGİLENEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.:sagol:
                    evet ondada aynı işlem yapılacak kanal listeni silip 12731 v 3333 network on

Yorum yap

taıpen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yav arkadaşlar bu güncelleme frekansında sadece 101 kanal buluyor ne yaptıysam olmuyor rica etsem bi yardım edermisinz
                      eski kanal listeni sil kanal arama menüsünde yukarda verdiğim frekans üzerinden network arama açık yap tarat tüm kanalları bulur çanak ayarında bi problem yoksa..

Yorum yap

RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        LÜtfen yardim...

Hocam arkadasimi da next 7500 var fabrİka ayarlarindan sifirlamiŞ Şİmdİ hİÇbİrŞey apamiyorum dİyor ne Önerİrsİnİz ne yapabİlİrİz
                        bu cihazın menüsünü hatırlamıyorum ama genelde aynı yapıdadır..
                        çanak kurulum ayarlarına girip turksat uydusunu bul,sonra uygun diseqc port numarasını seç ve uyduyu kaydet..
                        sonrada kanal arama veya ekleme menüsünden 12731 V 3333 frekansını gir zaten varsa o listeden bu frekansı bul ve network (şebeke) açık yap tarat tüm kanalları ekler..

Yorum yap

arkadaşlar benimde sorunum aynı uyduyu guncelledim ve sadece 96 kanal çıktı fabrika ayarlarına geri döndüm ve şimdi hiçbirisini bulamıyor yardımcı olurmusunuz lütfen

Yorum yap

ERDUŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar benimde sorunum aynı uyduyu guncelledim ve sadece 96 kanal çıktı fabrika ayarlarına geri döndüm ve şimdi hiçbirisini bulamıyor yardımcı olurmusunuz lütfen
                            fabrika ayarlarına döndüysen kurulum ayarlarında bazı işlemler yapman gerekebilir örneğin uygun lnb tipi seçmek(universal) yada uygun diseqc portu seçmek(sinyal için gerekli) vs işlemleri yaptıktan sonra yani sinyal problemini ortadan kaldırdıktan sonra geriye turksat sebeke arama frekansını kullanıp network u açık yapıp taratmak kalıyor..

Yorum yap

selamu aleyjkum yahu bende ayne senın ıbı yaptım sadece hatbird cıkıyor cıhazı sıfırladım ingilizce oldun turkceye cevırdım sonrada senın verdıgın o frekansı gırdım genede dıyor aynı frekans var oldugu halde kayıt etmıyor bıde teker teker frekansların arasına baktım o frekans görunmuyor acil yardımm ıkı gundur tv izliyemiyorum suan cihazi pc ye bagladım elınızde hazır kanal listresi varmı bilgisayardan upload yapalım.. belkı pacayı kurtarızrız...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X