• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BERC SAGBAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işlemi yapınca ( BU TP'ye BAĞLI TÜM KANALLAR SİLİNECEK) uyarısı çıkıyor.bana oyle geliyorki bu işlemi yaparsam mevcut tum kanallar silinecek.
    mevcut tüm kanallar silinmez sadece o tp ye ait kanallar silinir mesela TRT 1 frekansını silersen TRT2-3 vs de aynı tp de olduğu için o kanallarda silinir..

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      mevcut tüm kanallar silinmez sadece o tp ye ait kanallar silinir mesela TRT 1 frekansını silersen TRT2-3 vs de aynı tp de olduğu için o kanallarda silinir..
      TŞK:helal:
      :toplu:

Yorum yap

bu işlemi yapınca ( BU TP'ye BAĞLI TÜM KANALLAR SİLİNECEK) uyarısı çıkıyor.bana oyle geliyorki bu işlemi yaparsam mevcut tum kanallar silinecek.
        Merhabalar,
        Sevgili Berc Sagbas,
        Uyarı zaten kendisini tanımlıyor, "BU TP'ye BAĞLI TÜM KANALLAR SİLİNECEK". Gayet açık değil mi? Yani "BU TP'ye bağlı". Alemsin Berc. :cuara:
        Sevgilerimle.
        "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Merhabalar,
          Sevgili Berc Sagbas,
          Uyarı zaten kendisini tanımlıyor, "BU TP'ye BAĞLI TÜM KANALLAR SİLİNECEK". Gayet açık değil mi? Yani "BU TP'ye bağlı". Alemsin Berc. :cuara:
          Sevgilerimle.
          SEVGİLİ ERDEM. daha önceleri buna benzer bi işlem yamışdım tüm kanalları sildi işlemin ne olduğunu çok iyi hatırlamıyorum onun için ısrarcı davrandım.SEVGİLER.:mzk:

Yorum yap

SEVGİLİ ERDEM. daha önceleri buna benzer bi işlem yamışdım tüm kanalları sildi işlemin ne olduğunu çok iyi hatırlamıyorum onun için ısrarcı davrandım.SEVGİLER.:mzk:
            Merhabalar,
            Sevgili Berc,
            Sakın Sen o zaman, uyduyu cihazdan komple kaldırmak/silmek istemiş olmayasın!
            Sevgilerimle.
            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhabalar,
              Sevgili Berc,
              Sakın Sen o zaman, uyduyu cihazdan komple kaldırmak/silmek istemiş olmayasın!
              Sevgilerimle.
              olabilirdunkes:

Yorum yap

• emu *** yükleyemiyorum

arkadaslar bende next ye 200 cx super plus war. fakat usb ile bu siteden emu **** atmaya calsısyorum uyumsuz yada hatalı dior. yardımcı olursanız sewinirim

Yorum yap

• Arkadaşım indirmiş olduğun dosyayı masaüstüne aç sadece açmış olduğun dosyayı flaş bellek,e yükle birde öyle dene

Yorum yap

• arkadaşlar 2000cıs var tps leri acamadım enson yazılım yukledım acıl

Yorum yap

• hangı keymı atıyoruz nasıl yapılıyor anlatırmısınız teşekkürler

Yorum yap

• akkus10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar 2000cıs var tps leri acamadım enson yazılım yukledım acıl
                        Merhabalar,
                        Sayın Akkus10 Bey,
                        Eğer forumu incelemiş olsaydınız TPS'lerin çoktandır izlenemediğini ve bu yıl sonu artık Hotbird'ü terk edeceklerini öğrenmiş olurdunuz. Lütfen forumu inceleyiniz.
                        Bilgilerinize sunarım.
                        Saygılarımla.

Yorum yap

• Arkadasrla ne kadar EKUREL hoca konuyu uzatmayalim desede ,emege saygisi olanlar yillardir bu alanda emeklerini gorup istifade ettigimiz ,degerli bilgileri icin onlara(Forum ustalarina ve emekci'lerine)arka cikip destek vermeliyiz.
                          Bu insanlik borcumuzdur.
                          ----------------
                          sagol EKUREL HOCA ....bekliceyiiiiz.

Yorum yap

• Lutfen yardim Next 2000 Super Plus Usb-li receiverlere cikan softcam icinde Biss ve DCW acarlar var.Bene diger kodlarin Cryptoworks Nagravision ......regemleri olan softcam lazim.Nasil bula bilirim ????

Yorum yap

• edulya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Lutfen yardim Next 2000 Super Plus Usb-li receiverlere cikan softcam icinde Biss ve DCW acarlar var.Bene diger kodlarin Cryptoworks Nagravision ......regemleri olan softcam lazim.Nasil bula bilirim ????
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1253209505

Bu dosyayı indir ve zipten çıkar, içerisinde 2 adet dosya var. Bunlardan birisi Biss ve Dcw'ler için, diğeri Nagravision, Cryptoworks, Seca, Viaccess vs. içindir.
                              Her iki dosyayı da zipten çıkardıktan sonra Usb belleğinin içerisine kopyala ve cihaza gönder.

Yorum yap

• yardım

Arkadaşlar site yönetimini ikna ettim çanağı tour uydusuna cevireceğiz
                                makinam 7500 ci bunun için yardımlarınızı bekliyorum
                                bende makinanın içinde hotbird ve turksat uydusu var yazılımı ******* bu konuyla ilgili nereyi takip etmem lazım tsk hangi k.e.y leri takip etmeliyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X