• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner 27.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bendekide scartlı ve hdmı lı ilk çıkan modellerden yazılım sorunsuz çalışıyor fakat eskiden portalda beni tanıyan cihaz şimdi tanımaz hale gelmiş orada nick ım yazardı çünkü.Hava durumu Ankarada duruyor bendekinde ve değiştirilemiyor.
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Güzelde madem bu cihaz diğer nextlerden farklı daha iyi neden benzer fiyata linux tabanlı kutularda olan filmlere vs. ses ekleyerek dublajlı gibi film izzleme hiç olmadı altyazı ekleme imkanı yazılımla eklenmiyor dön dolaş sistem iyleştirmeleri...

Yorum yap

selam herkese yazılım için teşekkürler emeği geçen herkese saolun bende yazılım atım ama daha sonra n oldu kanal değiştim duruyor hiç kumanda işlemiyor belki 4 defa yazılım atım olmiyor şimdi millet yazınca anladım sorun yazılımla allakalı demeki sorun var hata cihazda yok kafayı yiyecektim insallah yenisini yaparlar yapmisken bari vot bölümüne el atsınlar yen güzel filmler olsun dizilerde yenilesin tavşanlarda yenilesin eutel16E emuyel maçları izlesek n güzel olur vallahi sagılar herkese

Yorum yap

ip tv mavi tuş internetten güncellemiyor(hiç bir ülkede)

tv8.5 hd, tv4 hd,360 hd ,24 hd cihaz güncellemediği için ülkeler listesinde turkısk bölümünde çıkmıyor( burada bir sürü ülke var neye hizmet ettiği bilinmeyen )

günlerdir tavşanlar güncellenmiyor

ip tv bağlanmadı 11 hataları tam gaz devam (16 mgb ) internetle

Yorum yap

Slm benimde çift toner scartsız şu ana kadar ben hiç hata göremedim..dicektimki benimkide tek kanalda takılı kalmış.. evden oğlan aradıda..

Yorum yap

Arkadaşlar şöyle bir taktik yaptım işe yaradı geçici olarak bilginiz olsun..tek kanala takılı kalmıştıya sat tuşuna bastırdım ordan örnek: turksatı seçti normale döndü bilginiz olsun Saygılarımla.

Yorum yap

Emeği geçenlere sonsuz tşkler
                Sadece bendemi bilmiyorum ama yaxılımı attıktan sonra nadir de olsa kısa donma oluyor cihazda
                NEXT MACHİNA 3D
                2000 UEFA KUPASI
                2000 SÜPER KUPA
                4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

Arkadaşlar son yazılımdan kaynaklı cihazda kitlenme yaşanıyor.Yeni yazılımda düzeltilecekmiş.Kolay gelsin.
                  İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar son yazılımdan kaynaklı cihazda kitlenme yaşanıyor.Yeni yazılımda düzeltilecekmiş.Kolay gelsin.
                    evet hocam akşam aynı sorunu yaşadım

Yorum yap

Cihazın radyo kısmında sıralama yapılamıyor bir ilgilenirseniz iyi olacak diye düşünüyorum

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İyi akşamlar.Aynı machinayı kullanıyoruz bende böyle bir sorun yok son yazılım yüklü.

Yorum yap

suzun1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Cihazın radyo kısmında sıralama yapılamıyor bir ilgilenirseniz iyi olacak diye düşünüyorum
                          cihaz uyum ayarlarından radyo arkaplanı sabit resim olarak seç

Yorum yap

bu yenı yazılımı yukledikden sonra cihazın kaçıncı kitlenişi ya yazılımda sıkıntı var cihaz kitlenip kalıyor bazen arka arkaya 2 3 sefer açıp kapatıyorum öyle kendine geliyor

Yorum yap

özellikle cihaza usb bellek takıldığında kitlenme oluyor

Yorum yap

inceoktay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                özellikle cihaza usb bellek takıldığında kitlenme oluyor
                                bendede hem 64gb hafıza kartı ve 32 gb usb takılı yken bunu ara sırada olsa yapıyor oldu önceleri yavaslıyor sonrada kıtleniyor cihaz
                                bende çıkardım her 2 sini şimdi canavar gibi ama takınca yine yapıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X