• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye-19500superıor 2.24 Test yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ye-19500superıor 2.24 Test yazılımı

TEST yazılımı düzenlenen bilgileri görebilmeniz için verilmiştir.Yazılımı test etmek isteyen yüklesin.Cihaza yazılımı yüklediğinizde fabrika ayarlarına geri döndürün DiseqC seçimi seçilmelidir Bu bir test yazılımı olduğunu unutmayın. Yazılımı bu linkten indirebilirsiniz. http://www.nextservis.com/indir.php?id=619

Servisten alınan bilgilere göre yazılımda aşağıdakiler düzeltilmiştir.

- Uydu / TP Listesi güncellendi.
    - Digiturk MDU4 LNB sorunu düzeltildi.

Yorum yap

yenı yazılım hayırlı olsun fabrıka ayarlarına donmemız sartmı eskı kanal lıstemızı yuklıyebılırmıyız artıları neler acaba en onemlısı airties kablosuz adaptor duzgun calısır saygılar...
      YÜRÜYOR
      yürüyor yalnız gidiyor
      hayatı vermedi can, ona
      kalbini dinledi gel dedi, ona
      dağ, deniz ve nehir
      düşündü gideyim
      mutlu etmedi bu dünya beni
      bulacakmıyım acaba bir yer
      ağrısız içine yatacağım
      bir toprak gitsem mi acaba
      olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı

ustam;mümkünse 17500 FTA için yazlım durumu nedir ?
        1.5 sene oldu yeni yazılım yok.
        17500 diğer serilerine bi çok yazılım çıktı
        donanım yetersiz dense şaşarım çünkü yeni nesil
        ALI işlemcili makina ondan daha düşük kalitede 16500
        serisi IRDETO2 AU yapıyor.
        yada muadail cihaz yazılımı varsa sevinirim.
        teşekkürler...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı

yeni yazılımı deneyenler varmı f1+5544 çalışıyormu?daha önceki yazılımlara göre artıları ve eksileri nelerdir?

Yorum yap

canel5 Nickli Üyeden Alıntı
            TEST yazılımı düzenlenen bilgileri görebilmeniz için verilmiştir.Yazılımı test etmek isteyen yüklesin.Cihaza yazılımı yüklediğinizde fabrika ayarlarına geri döndürün DiseqC seçimi seçilmelidir Bu bir test yazılımı olduğunu unutmayın. Yazılımı bu linkten indirebilirsiniz. http://www.nextservis.com/indir.php?id=619
            ebevenyn kontrolunde şifre değiştirilemiyor.
            oscam iptal edilmiş.f1+5544 hala yok.
            Birşeyler düzeltiirken daha önceki yazılmda olanlar kaldırılıyor.Anlamak mümkün değil.Bu bir iyileştirmemi yoksa daha önceki yazılımda olanları kısıtlamamı.2.18 yazılımında oscam varken.2.24 yazılımında kaldırmışlar.Hava bildiriminde şehirler ilave edilmiş.Böyle olursa 2.18 geri döneceğim.

Yorum yap

malesef yazılım sorunlu sureklı donuyor fısı cıkartıp takmak gerekıyor saygılar...
              YÜRÜYOR
              yürüyor yalnız gidiyor
              hayatı vermedi can, ona
              kalbini dinledi gel dedi, ona
              dağ, deniz ve nehir
              düşündü gideyim
              mutlu etmedi bu dünya beni
              bulacakmıyım acaba bir yer
              ağrısız içine yatacağım
              bir toprak gitsem mi acaba
              olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

cccam kullanan arkadaslar yuklemesin bir onceki yazilimlara gore cok daha yavas aciyor bilginize.

Yorum yap

Next 19500 superior nereye gidiyor. Aldığımıza pişman mı olacağız. Yeni yazılımı yüklemeye korkar olduk.

Yorum yap

malesef ccam yavaşlamış

Yorum yap

bu kadar eleştiri alıyor. neden bir yetkili çıkıp ta açıklama yapmıyor.

Yorum yap

Arkadaşlar birazcık sabır! Adı üstünde test yazılımı, deneyen arkadaşlar görüşlerini yazarlarsa bu bizler için avantaj. Elbet gereğini yapacaklardır.
                        kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

Hava durumunda boot atma olayı hala devam ediyor. Ayrıca bazen ses var görüntü yok bootlanana kadar düzelmiyor. Kanal geçişleri biraz yavaş. İlginiz için teşekkürler. Bu arada daha önce CIS süper plus ile kaydettiğim görüntüleri bu yazılımdada izleyemiyorum. (19500 ile yaptığım kayıtları sorunsuz izleyebiliyorum.)
                          kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

puhu kardeş 2.24 yazılımında hava durumu normal çalışıyor boot sorunu yok fabrika ayarlarına döndür bence cihazı bende normal çünkü seste ara ara kesilmeler devam ediyor cccam normal media player bazı film boyutlarını desteklemiyor kanal geçişleri biraz daha hızlansa iyi olur cihazın ilk açılışı çok yavaş bende 576 752 1080 gibi formatlara baktıktan sonra kanalı açıyor youtube da ve bazı serverlarda film yüklü değil üzgünüm diyor galiba bu serverin problemi cihazın mavi menüsü güzel olmuş kumandanın sorunu devam ediyor hızlıca kanal değiştirdinmi veya sesi açıp kapattınmı sonraki yapacağın işlemde son yaptığın işleme bir tık daha devam ediyor mesela kanalı 3-5 kere değiştirdin ve sesi açmaya bastın bir kere daha kanal atlıyor şimdilik bendeki problem ve iyilikler bunlar görüntü kalitesi beni tatmin edecek düzeyde inşallah yeni özellik ve güzelliklerde görüşmek üzere işlerinizde başarılar dilerim kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar düzelicek inşallah servis çalışıyor devamlı ilgi alaka var ben aldıgıma pişman oldum ama sorunları çözülecek bunun garantisini aldık arge çalışıyor sorunları yazın ben ilgileniyorum saygılar
                              :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X