• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ATV (Türk) Turksat 3A sinyal problemi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bide aklınızda bulunsun once kablo sonra dsq ama once bir iki frekans aşagı deneyin problem kalkacaktır . karsıma bu tip cok sorun cıkıyo alıştık artık

Yorum yap

vegassa43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar bende telsiz telofon falan yok atv ve ntv paketinin sinyalini alamıyorum antenin ayarlarını yaptım ama düzelmedi ben zannetmiyorum telsiz telefondan olduğuna

bizde sinyal var ama bozuluyor sendeki problem farklı sanırım
      Next Ye-2000 CX Super Plus USB
      Next 2000 FTA USB

Yorum yap

slm arkadaşlar blginizden faydalanarak atv problemini çözdüm bendeki kesin problem siemens a 140 telsiz telefon muş fişini çıkardım kesinlikle sorun kalmadı bi çok müşterinin cihazını ayarlarken atv ye geldiğimde donma yapıyor diye benim çanak problemli diyordum ama artık değil

Yorum yap

vegassa43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar bende telsiz telofon falan yok atv ve ntv paketinin sinyalini alamıyorum antenin ayarlarını yaptım ama düzelmedi ben zannetmiyorum telsiz telefondan olduğuna
          walla bende inanmazdım ama maalesef doğru. forumda yazılanlardan sonra acaba dedim ve denedim. atv kanaltürk cine5 parazit yapıyordu. telefonun fişini çekince sorun düzeldi. tabi biraz da telefonumun dandikliğinden (laxon)olabilir. ama artık telefondan olduğunu biliyorum en azındandunkes:

Yorum yap

Bu konuda çözüm önerisi BURADA var.

Yorum yap

Arkadaslr hepsİne cÖzÜm getİrdİk bİz yapilani okursaniz oyle bi sorunla karsilasmassiniz yapmaniz gerken sadce frakansinizistandart yazan dan İlerİ almak en az 5 sayi sonun İelrİ alin sorun kesİnlİkle kalmaz Örnek dİyelİmkİ atv frakansi 17752/4444 h sİzİn yapmaniz gerken su sadece 17752 yerİne sunu deneyİn son sayisini 5 basamak İlerİ alma yani 117757/4444 h yapiyosunuz bu kadar nasilmi menuden manuel arama gelnn ordan yesİl tusa basin yeni kanal ekleme gelir frakansi degistirip arama yapiyosunuz eger bulamassa tekrar 8 sayyi İlerİ alarak devam edİn aynim İsleme her uydu icin gecerlİdİr ben hepsindede yaptim gecerlİ bunu deneyin sadece cok basit

Yorum yap

ewet arkadaşlar yeni uyduda pek sinyal güzel değil eskidende atv ve flash da sorun vardı artık yayıncı kuruluşdanmı uydudanmı kaynaklanıyor bilmiyorum ama sinyaller çok düşük geçenlerde bir müşterinin ewinde aynı sorunla karşılaştım 90cm çanakla netice alamadım bende mecbur kalıp 120cm offset çanak takarak atv ve flash sinyallerini zorla 68 yapabildim diger paketler 95 görüyor konumda da fark olabiliyor tahminimce bazen sinyaller iyi bazen sorunlu oluyor.

Yorum yap

ATV çekme probleminin değişik çözümü

Atv probleminin çözümü şöyleydi.Kanalın frekansı ile telsiz frekansı birbirine çakışıyormuş.Bende tv'nin yanındaki telsiz ev telefonun adaptörünü çektim kanal düzeldi.Taktığım zaman kesik kesik oluyordu.Telefonu da başka odaya koydum problem kalktı ortadan.

Yorum yap

memox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Atv probleminin çözümü şöyleydi.Kanalın frekansı ile telsiz frekansı birbirine çakışıyormuş.Bende tv'nin yanındaki telsiz ev telefonun adaptörünü çektim kanal düzeldi.Taktığım zaman kesik kesik oluyordu.Telefonu da başka odaya koydum problem kalktı ortadan.
                    aynı konu burda işleniyor.http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=46726
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210
                    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Tv yanında telsiz telefon varsa başka odaya koyun

Yorum yap