• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkürler mach1 hoca...
    ayrıca yazılımda emeği geçen yada yayınlayan herkese sonsuz teşekkürler...
    yükledikten sonra kanal listem uçtu hafıza geri getirme menusude işe yaramadı ''flash yazma hatası'' verdi bizde tekrar taratırız ne yapalım

Yorum yap

• lütfen

neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar son iki yazılımdada yazılımı usb den ataken usbden yazılım dosyasını seçip tamam dediğimde ekrana boot will be reboot diye uyarı geliyor cihaz kapanıyor ondan sonra 1 den başlayarak sayıyor ve save geliyor yazılımı öyle atıyor sizlerdede durum aynımı acaba.
      sayın hocam yazılımlar için teşekkurler hocam daha önce defalarca usb den yazılım attım hepsınde de 20 25 sn sonra cıhaz kapanıp açılıyordu ve yuklemeyı gerçekleştırıyordu 24 kasım yazılımını attıgımda tv ekranına bır yazı geldı ve cihaz kapandı ve tekrar açılıp ekranda rakamların hızla ılerledıgını gördüm ve sıfır işaretı kaldı hemen usb yı çıkardım cıhaz bır daha açılma dı ve sıfır işaretınde kaldı ve servıse götürdüm içinde bazı parçaların değiştıgını söyledıler ama ne kadar doğru bılemem hocam usb ıle yazılım atarken son iki yazılımda değişik mi yukleme yapıyor şimdıkı yazılımı atmaya korkuyorum tekrar ekranda sıfır işaretı kalır dıye lütfen benı aydınlatırsanız çok sevınırım
      next 2000 cıs sp

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın hocam yazılımlar için teşekkurler hocam daha önce defalarca usb den yazılım attım hepsınde de 20 25 sn sonra cıhaz kapanıp açılıyordu ve yuklemeyı gerçekleştırıyordu 24 kasım yazılımını attıgımda tv ekranına bır yazı geldı ve cihaz kapandı ve tekrar açılıp ekranda rakamların hızla ılerledıgını gördüm ve sıfır işaretı kaldı hemen usb yı çıkardım cıhaz bır daha açılma dı ve sıfır işaretınde kaldı ve servıse götürdüm içinde bazı parçaların değiştıgını söyledıler ama ne kadar doğru bılemem hocam usb ıle yazılım atarken son iki yazılımda değişik mi yukleme yapıyor şimdıkı yazılımı atmaya korkuyorum tekrar ekranda sıfır işaretı kalır dıye lütfen benı aydınlatırsanız çok sevınırım
        Ekranda o işareti kalmaz işi bitene kadar cihazdan USByi çıkarmayın..Eğer yine bir daha böyle bişey olursa BOOT modunda eski bir yazılım yüklersiniz sonra yeni yazılım olur biter..."Parçalar değiştik" yalanına inanmayın ayrıca...Selamlar...

Yorum yap

• hareketlide siliniyor.

Yorum yap

• tüm emeği geçenlere teşekkürler saygılar...

Yorum yap

• temasan

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ekranda o işareti kalmaz işi bitene kadar cihazdan USByi çıkarmayın..Eğer yine bir daha böyle bişey olursa BOOT modunda eski bir yazılım yüklersiniz sonra yeni yazılım olur biter..."Parçalar değiştik" yalanına inanmayın ayrıca...Selamlar...
              temasan ılgın için sagol 24 kasım yazılımını attıgımda cıhaz hemen kapanıp tv ekranı mavı oldu ve ekranda hiç bır görüntü yoktu cıhaz ekranında bazı sayısal degerler degişti ve sıfırda durdu bu durumda beklememde fayda olurmuydu bılemem daha önce kı yazılımlarda yazılım yukledıkten sonra cıhaz kapanırdı acaba yuklemede bır degışıklık mı var son iki yazılımda
              next 2000 cıs sp

Yorum yap

• teşekkürler hocam
                öyle bir konuş ki, konuşmandan ibret alsınlar,konuşmasını bilmiyorsan sus da adam sansınlar

Yorum yap

• muratsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Sevgili arkadaslar cok ilgınc usbye kayıt yaptıgımızda kanalı seyredebılıor ama baska kanala gecemıyorduk.Oysa kanald avrupayı kaydederken star avrupaya gecebılıor ve ızlerken kanal dyı hala kaydedebılıyorum sizin de basınıza geldi teknik servise sordugumda olmaz oyle sey cıhaz cift tuner olursa mumkundur dedıler.Sizinle paylasmak ıstedlm:trts:

aynı tp üzerindeki kanalları izlersin.

Yorum yap

• tesekürler Mach 1 usta

Yorum yap

• arkadaşlar 2000 cıs plus son yazılımı hangi tarihin acaba yardımcı olurmusunuz :? teşekkürler

Yorum yap

• her ne hikmetse kayıt yapamadım,usb disk hatası yazıyor...:ehehe:

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          temasan ılgın için sagol 24 kasım yazılımını attıgımda cıhaz hemen kapanıp tv ekranı mavı oldu ve ekranda hiç bır görüntü yoktu cıhaz ekranında bazı sayısal degerler degişti ve sıfırda durdu bu durumda beklememde fayda olurmuydu bılemem daha önce kı yazılımlarda yazılım yukledıkten sonra cıhaz kapanırdı acaba yuklemede bır degışıklık mı var son iki yazılımda
                          USBden yazılım yüklerken cihaz tamamiyle TV'ye gönderdiği sinyalleri kapatıyor bu arada beklemek zorundasınız...Son yazılım yükleme şekli öncekilerden farklıdır.....

Yorum yap

• Ellerinize sağlık,

Yorum yap

• Qnec yazılımı neyi acıyo ben anlamadım hocam yada ne yazılımı

Yorum yap

• Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X