• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD sorularımız

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler üstadım

Yorum yap

1.Kanal gizleme var mı?
      Eğer yoksa eklenme olasılığı var mı?
      2.Time shift yada canlı yayını pause edip daha sonra kaldığı yerden devam ettirme gibi özellikleri
      detaylı ve resimli anlatan konu başlıkları yapılabilir mi? Timeshift'te 2 saniyeden 30 dakikaya kadar değişik
      seçenekler var ve nasıl kullanıldığını anlayamadım.

Saygılar...

Yorum yap

nexte vınn taksam ccam server izlermiyim?

Yorum yap

arkadaşlar bende next mini hd aldım fakat benim samsung lcd tvde hiç çalışmadı.daha evel aynı lcd de next 2000 hd kulanıyordum ve hd kanalları [türksat,astra,badır]seyrediyordum.samsung LE32R81B HD 3 senelik kullanıyorum .NEXT ve SAMSUNG servisine söyledım gelip baktılar .Samsung servisine göre lcd eski miş uyduda yeni ondan dolayı uyumsuzmışlar.NEXT servisine göre uydu full hd ,lcdde hd, birbirlerinın hızına yetişmiyorlarmiş.benim mantıgıma bu iş yatmadı.başka hd lcd tvlerde next mini full hd çalısıyor.neden açaba

Yorum yap

coksakinol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            1.Kanal gizleme var mı?
            2.Time shift yada canlı yayını pause edip daha sonra kaldığı yerden devam ettirme gibi özellikleri
            detaylı ve resimli anlatan konu başlıkları yapılabilir mi? Timeshift'te 2 saniyeden 30 dakikaya kadar değişik

Saygılar...
            İyi kötü cevap verebilecek arkadaş yok mudur?

Yorum yap

arkadaşlar next 19500 hd cıs aldım goruntude titreme vardı değiştirdim hd minix aldım ancak bu seferde sanki goruntu bıraz bulanık kullandım tv samsung 3d led tv yani tvdeki uydu alıcısı sanki daha net daha ii goruntu elde etmek icin ne yapılabilir acaba

Yorum yap

kanal atla yaptığımız zaman kanal gozukuyor gozukmemesi icin ne yapılır acaba yani gizlemesi mumkunmu

Yorum yap

taha akkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  kanal atla yaptığımız zaman kanal gozukuyor gozukmemesi icin ne yapılır acaba yani gizlemesi mumkunmu
                  Sordum ama cevap veren olmadı...

1.Kanal gizleme var mı?

Saygılar...

Yorum yap

Sordum ama cevap veren olmadı...
                    kanal gizleme ancak kilitleme ile oluyor kilitlediğin şifreyi senden başka bilen yoksa kimse açamaz izlemek istediğinde şifreni girer izlersin kanal listesinde hiç görünmesin diyorsan öyle bir seçenek hiç bir cihazda olamaz zira görünmeyen kanalı geri serbet etme imkanı ortadan kalkar
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

next 2000cıs super pulusata kanal lıstesi acıkken kırmızı duğmeye bastığın zaman şifre istiyor ve şifre girdiğin zamanda kanal listeden gorunmez oluyordu neyse teşekkurler soru şundan sordum o kanala geldiği zaman bu ne olduda şifre istiyor neden şifrelemiş gibi şubheler doğmasın

Yorum yap

arkadaşlar bu cıhaz gercekten harika bır cıhaz bunda şubhe yok ancak turkiyede tümü yümüne 3 ceşit kablozuz internet kullanıyoruz bunlardan ikisi cok fazla diğeri az yani vodafon ve turksel vın yani aveya bıraz daha az bunlara nisbeten mumkunmu acaba vının dıriveri bucıhaza yuklemesi marek ediyorum eğerki mumkunse bence en az wifi kadar onemli birşeydir bu tşekkurler:

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          kanal gizleme ancak kilitleme ile oluyor kilitlediğin şifreyi senden başka bilen yoksa kimse açamaz izlemek istediğinde şifreni girer izlersin kanal listesinde hiç görünmesin diyorsan öyle bir seçenek hiç bir cihazda olamaz zira görünmeyen kanalı geri serbet etme imkanı ortadan kalkar
                          Sanırım bilmeden konuşuyorsunuz. "Next YE 2000 CX Super Plus" kullanırken kırmızı tuş ile kanalı gizleyebiliyordum. Belki bu cihazda da yapılabilir diye düşünmüştüm.

Yorum yap

Arkadaşlar herkese selamun aleykum. Ben next minix hd almayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.TRT HD biss *** girilip maç sırasında izlenebiliyormu. Ve tabiki şifre giren diğer kanallar. Cevaplarsanınız sevinirim.selametle.

Yorum yap

yani bütün bissleri çözüyormu Trthd Ntv ntvspor atv star vb.

Yorum yap

marci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşlar herkese selamun aleykum. Ben next minix hd almayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.TRT HD biss *** girilip maç sırasında izlenebiliyormu. Ve tabiki şifre giren diğer kanallar. Cevaplarsanınız sevinirim.selametle.
                                marci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                yani bütün bissleri çözüyormu Trthd Ntv ntvspor atv star vb.
                                Evet.Biss şifreli kanalları ve diğer Emu ile açılan kanalları çözmektedir.
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X