• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Matrix Reloaded Emusuz versiyon

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yanıtın için teşekkürler İ.K.S.X.

Yorum yap

agalık Nickli Üyeden Alıntı
      Emusuz versiyonu yükledikten sonra tekrar geriye dönüşü var mı ?
      Mr1.180-card versiyonu GM-9500 CIM modelleri için çıkarılmıştır. istediğin versiyona dönüş yapabilirsin. Fun5 ve Fun6 kartları ile yükleme yapabilirsin.

<<<<<<DOSYA İÇİN TIKLA>>>>>>>
      Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Titanyum &#231;alışıyormu bu versiyona
        Kişisel web sitem
        www.bandirmaliyim.web.tr.tc

Yorum yap

Opos &#231;alıştığına g&#246;re tito da &#231;alışır.....
          Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

selam arkadaslar mr 1180 yazilimin cas3 icin olani <bin> dosyasi cerebro karti okuyabileni yokmudur ben normal 1180 yukledigim halde hic bir karti okutamadim simdikden sagolasiniz...
            recep@li:iyyy:

Yorum yap

Ustalardan yardim l&#252;tven.
              MR-1.180 crd-upd cas Interface le y&#252;kleme olurmu ,bin gerekmiyomu.

Yorum yap

cas ile y&#252;klenmez. loader ve fun 5-6 card ile y&#252;klenebilir.

Yorum yap

arkadaşım mr1180 nin cass3 için ayrı upd için ayrı versiyonu olmazki sadece cassla yükleyeme yapacaksan bin yazılımı cam loaderle yüklüyeceksen upd yazılımı olur.
                  BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

selam ustam ozurdilerim ben herhalde anlatamadim benim sorunum magc module mr 1.180 bin dosyasini cas3 ile yukledim ama ben buna hic bir karti okutamiyorum ozelliklede cerebro kartini. cerebroya 384cz,d,dz birer birer yukleyip denedigim halde calistiramadim. hosca kalin

Yorum yap

Bunun bin i yokmu?
                      Arabesque cartim var hep takilip duruyor?
                      Yardim edersenis sevinirim?

Yorum yap

bin hali burda
                        Eklenen Dosyalar

Yorum yap

selam ustam mr 1.180 bin hali burdada yalniz bu crbro kartini okurmu...

Yorum yap

bin hali burda
                            ustam bu version EMUlu ben yukledim...

Yorum yap

recepali Nickli Üyeden Alıntı
                              selam ustam mr 1.180 bin hali burdada yalniz bu crbro kartini okurmu...
                              celebro tanırmı denemedim ama forumlarda tanıdğı söylenmekte...
                              @ahura bin halini @sedat544 arkadaş istemiş bende verdim

Yorum yap

usta teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X