• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

btm yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• btm yazılımı

bu btm yazılımlarını hangi hallerde kullanacagız cihazın emusu var bunamı yoksa cihaza hic yazılım atılmamış önce bunu sonra son yazılımımı atacaz ben bugün bin uzantılı emulu cihaza attım oldu bu btm yazılımı kafa karıştırıyor simdi sıfır cihaza direk son yazılımı atayımmı emüsu yok daha önce yazılım atılmamış faprikadan yeni gelmiş ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler böyle bir yazı var sitede yazılımlar orjinal fabrika yazılımı diye geciyor atmup 107 ile yükle diyor bu yazılım ne

btm uzantısı fabrikanın yaptığı yazılımlar bin ise kullanıcılar tarafından yapılan yazılımlar.
    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

sayın EMUCU tam olarak anlayamadım BTM-BIN uzantılı dosya farkını daha net veya ayrıntılı izah edersen sevinirim teşekürler
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

evet yani btm yazılımı hangi hallerde kullanacaz acıklama yaparsan ben ve bir cok arkadaş daha fazla bilgi edinmi,ş oluruz fabrika yazılımı ile şifreli kanalları izlenemez deniyor ozaman neden btm yazılımı cıkarıyorlar direk bin yazılımı versinler kafalar karışmasın tekrar soruyorum cihazda emu yoksa orjinal btm yazılımınımı atacam yoksa bin yazılımınımı atacam ben burayı anlayamıyorum örnek vereyim next 2000cı pulus cihaza emu yoksa önce boot yazılımı atıp sonra son yazılımı atıorsun ben sunny lerdede böyle bir yazılım varmı onu ögrenmeye calışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

@bahar1966 next- sunyy farklı tabiki onlarda öyle ama sunyy türü yani kaon bordlu cihazlarda hw önemlidir eğerki uyuyorsa hwsi kaon sunyy fark etmez yükleyebilirsin.
          btm yazılımları kupla atılmıyor bin türü yazılımlar kup 230vs ile atılıyor.loader farkı btm olanlar 619 vs zaten onlarda artık düzeltildi 619v3 yani cihazının hwsine göre btm yada bin türü yazılımı yüklüyebilirsin.
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
            evet yani btm yazılımı hangi hallerde kullanacaz acıklama yaparsan ben ve bir cok arkadaş daha fazla bilgi edinmi,ş oluruz fabrika yazılımı ile şifreli kanalları izlenemez deniyor ozaman neden btm yazılımı cıkarıyorlar direk bin yazılımı versinler kafalar karışmasın tekrar soruyorum cihazda emu yoksa orjinal btm yazılımınımı atacam yoksa bin yazılımınımı atacam ben burayı anlayamıyorum örnek vereyim next 2000cı pulus cihaza emu yoksa önce boot yazılımı atıp sonra son yazılımı atıorsun ben sunny lerdede böyle bir yazılım varmı onu ögrenmeye calışıyorum yardımcı olursanız sevinirim
            .btm uzantılı yazılımlarda emu ozelligi var ve sadece yazılımın verildigi model ve markaya yuklenilebiliyor.. Cihazda emu yoksa orginal .btm emu olan yazılımı kullanmak istersen .btm uzantılı orginal dosyayı kullanacaksın .. yok .btm yazılım su an guncel degil .bin uzantılı yazılımlar guncel ben onu kullanırım dersen secim senin .bin uzantılı yazılım tercih edeceksin.. birde guncel .bin uzantılı bir baska markanın yazılımını kullanıyorsun .btm uzantılı guncel bir yazılım geldi guncel .btm yazılım kulanman icin ilk olarak orginal bir yazılım (o marka ve model ait bir .bin uzantılı yazılım) yukledikten sonra .btm uzantılı yazılıma gecebilirsin..

Yorum yap

cok güzel anlatmışsın teşekkür ederim ben ve bircok arkadaşlarda faydalanmıştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X