• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MNİGMA 0.3 WeTekPlay

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ip tvler nasıl bende 9 tarihli yuklu online güncellenirmi. ip tv ler de cihaz gidiyor.

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ip tvler nasıl bende 9 tarihli yuklu online güncellenirmi. ip tv ler de cihaz gidiyor.
      Ben sifirdan yazdirdim. iptv ler iyi calisiyor.

Yorum yap

• Iptv ler süper calisiyor
        9 subat yazilimi iyi calismiyordu bende
        Thor 1°W-Eutelsat 7° E-Hotbird 13°E-Astra 19,2°E -Astra 23,5°E-Astra 28,2°E-Türksat 42°E

Yorum yap

• Bir sorun yoktu iptvlerde .
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Süper çalışıyor gerçekten. 04/02 üstüne update yaptım, sorun yok.
            Yalnız bende öteden beri bir takvim sorunu var. Hep bir gün sonrasını gösteriyor. Saat doğru fakat takvim (bugün 12 şubat Cuma) 13 Şubat Cumartesi olarak görünüyor. Tabii EPG lerden hayır kalmıyor. Saat dilimi filan doğru. GMT+2 (athens, İstanbul) olarak ayarlı.

Yorum yap

• Şimdi turksatta haberlere bakarken saate güne baktım bende sorun yok cuma 12 şubat 2016 saat 20.11 doğru gösteriyor.
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ben açılış kanalını kanald olarak ayarladım sıkıntı yok gmt ayarına bile gerek kalmıyor...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Son yazilim bomba calisiyor.. sorunsuz.. Mnigma arayi aciyor...

Yorum yap

• mezon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Son yazilim bomba calisiyor.. sorunsuz.. Mnigma arayi aciyor...
                    nasıl arayı açıyormuş.bıraz açarmısınız.
                    tüm ımagelerı denedım
                    faal eklentılerı çalıştıran donma -wicard çalışması-oscam performansı-iptv performansı-skin uyumu-kravenhd ve metrıx favorım.
                    youtube ve mytube eklentılerı tam oynatma kayıt etme-kodi stabılıtesı-görsellık-kanalllarda canlılık-medya oynatıcıda kusursuzluk-kayıt edılen ne olursa tam oynatma. sadece ve sadece open atv de gördüm.
                    mnigma pbnıgma openspa ıyı olsalarda hep eksık her daım ılave.
                    son open atv deneyın farkı göreceksınız.
                    mnıgma ımagede benım ustte yazdıgım durumlardan fazlası nevarkı eksıgı çok oldugu halde.belırtırmısınız..
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Dostum biraz zevkler ve renkler durumu galiba..
                      Bence son güncelleme ile iptv performansi openatvye göre daha iyi. Su an icin genel olarak stabiletesi de openatvye göre daha iyi... Mnigmanin son güncellemelerinden sonra ben openatvyi 2. siraya aldim.

Sevgiler

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ip tvler nasıl bende 9 tarihli yuklu online güncellenirmi. ip tv ler de cihaz gidiyor.
                        Evet bendede dediğiniz gibiydi ama dünkü (11-2-2016) 4 adet güncelleme ile düzeldi sorun yok.
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• mnigmayı indiremiyorum. sayfa bulunamadı yazıyor. Sanki öyle bir site yokmuş gibi.

Yorum yap

• grafiksokak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            mnigmayı indiremiyorum. sayfa bulunamadı yazıyor. Sanki öyle bir site yokmuş gibi.
                            302. mesaj dakini deneyin ..Şimdi denedim çalışıyor..

Saygılarımla...

Yorum yap

• Maalesef çalışmadı başka bir durum mu var acaba? tarayıcı ile ilgili. ERROR 404 Test Page Not Found

Yorum yap

• grafiksokak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Maalesef çalışmadı başka bir durum mu var acaba? tarayıcı ile ilgili. ERROR 404 Test Page Not Found
                                Bir de bunu Deneyin.....

http://s3.dosya.tc/server8/vmdbt6/we...dcard.zip.html

Saygılarımla..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X