Yalnız Mesajı Göster
Eski 05-12-2015, 13:11   #88
dijitalci
Kıdemli Üye

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Alıntı:
Rutekin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ustat cvplarin icin cok cok sagol. Cihazin fisini cekmistim 1 gun oyle kaldi sonra geri taktim ve cihaz normale döndü. Ama tabi wirelees adaptor olayini halen cozemedim cunku bulundugum ulkede belirttiginiz marka ve modelleri yok ama kisa surede hallederim insallah. Benim sizlere baska bir sorum olacak yazilimla ilgili. Bana cevabinizda yazilimi guncelle demissiniz. Cihazin ustunde mevcut olan kurulu yazilim stabil ve duzgun calisiyorsa (daha test edemedim nete baglanamadigim icin) yine de linkini verdiginiz yazilimi kurmam cok gereklimidir? Yani herzaman en son guncel yazilimla mi kullanmaliyim? Belki biraz acemice soru oldu ama inanin ki cok acemiyim saygilarimla
Bu sorunuza bir MACHİNA kullanıcısı olarak ben cevap vermek isterim...Bakınız bu cihaza gelen her yazılım cihaza ayrı ayrı özellikler katmaktadır.Siz ister yükleyin ister yüklemeyin bu tamamen kendi tercihinizdir.Sizin arabanız BMW dir ama siz bunu HACI-MURAT olarak kullanmak isterseniz bu sizin seçiminizdir.İnşaallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
________________________________________________________________________________
MACHİNA - 3-D
8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following 2 Users Say Thank You to dijitalci For This Useful Post:
collo1 (06-12-2015), durakb (05-12-2015)