• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 09.02.2011 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkürler

sayın ustad lar.bizleri bu zamana kadar zevkle izlettiginizyayınları yok saymak nankörlük diye düşünüyorum.sistemler uygun oldugunda bu imkanlardan mahrum etmeyeceginizden hiç şüpem yok.teşekkürler.sevgilerimle.

Yorum yap

• tozkorkma Nickli Üyeden Alıntı
      next 2000cx sper plus usb girişli cihazımda herşey normal ama sinyal ve kalıte ne yaptıysam gelmıyor acilen yardımlarınızı beklıyorum
      slm arkadaşım sinyal hiç mi yok yoksa düşük mü. onu bilelim

ve diesek hortbirt girişini kontrol et öyle dene.
      slayt sırrını söyleme dostuna. dostunun dostu vardır. o da söyler dostuna.:zzz:

Yorum yap

• şıko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın ustad lar.bizleri bu zamana kadar zevkle izlettiginizyayınları yok saymak nankörlük diye düşünüyorum.sistemler uygun oldugunda bu imkanlardan mahrum etmeyeceginizden hiç şüpem yok.teşekkürler.sevgilerimle.
        aynen katılıyorum 2010 yılında temmuz ayında verilen ve beklentilere cevap veren yazılımdan sonra kayda değer bir yazılım verilmeyişinin sebebini birazda her geçen gün kanalların hd yayınına dönüşmesi nedeniyle hd özelliğine sahip olmayan alıcılar için verilebilcek yazılımında ömrünün kısa olacağı kanısındayım elbette bu günü kadar verilen yazılım desteğine saygı duymak gerekir hayırlı akşamlar dileğiyle...

Yorum yap

• yenilik her zaman iyidir

Yorum yap

• kılıçbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yenilik her zaman iyidir
            katiliyorum size yenilik herzaman iyidir

Yorum yap

• kılıçbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yenilik her zaman iyidir
              nevzat60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              katiliyorum size yenilik herzaman iyidir
              Yenilik derken neyi kastediyorsunuz emu bitti zaten dostlar

Yorum yap

• Sayın Üstat
                Yenilik değilde, Next 2000 dpcı süper plusta uzun zamandır takip ettiğim bir durum var.
                Şöyleki;
                Receıverimde Next süper plus 129.91 yazılımı yüklü Burada Cı Sisteminde ki CAS *** de HCIS edit teki Prov id 0 x oboo0 ile 0 x 0dooo cihaz birbirine karıştırmaktadır.Yani conax şifrelerini cryptowok şifreleri gibi ve/veya cryptowork şifrelerini conax gibi algılamaktadır.
                Mümkün ise yeni bir yazılımda bu durumun düzeltilebilirmi ?
                Saygılar

Yorum yap

• yok yazılım sorunca ban atılıyor cihazı alalı 2 ay oldu hiç bir açıklamada yok zaten yazılımda olmucak emu bitti zaten artık kart paylaşımı serveri satmak isiyorlar anlaşılan

Yorum yap

• hotbord___34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yok yazılım sorunca ban atılıyor cihazı alalı 2 ay oldu hiç bir açıklamada yok zaten yazılımda olmucak emu bitti zaten artık kart paylaşımı serveri satmak isiyorlar anlaşılan
                    dostum burası bir paylaşım sitesidir herşey kurallara uygun olduktan sonra herşeyi sorabilirsiniz unutmayınki burada herkes bildiği şeyi paylaşır onun haricinde istenen şeyler burayı ilgilendiren şeyler değildir burada çok değerli zamanlarını bizler için ayıran dostlarımızada saygı göstermemiz lazım sorunuza gelince yazılımın hiçbir önemi olmayacaktır çünkü ilgili firmalar anlaşma yaparsa o zaman yazılımda beraberinde oluyor zaten umarım anlamışsındır kolay gelsin.
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• anlaşma yapsın ilgili firma ne bekliyor ben emu için cihaz almadımki hem telefonu benim yüzüme kapatmak ne anlama geliyor abone ol izle diyor nexten cihaz alan kaç kişi satış yaparken abone ol izle deniyor kurallara akırı ne var burda o zaman herkes kafasına göre kural yapsın uygulasın o nasıl olurki

Yorum yap

• sevgili arkadaslar sirius uydusunda hangı kanalları seyrede bılırım

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sevgili arkadaslar sirius uydusunda hangı kanalları seyrede bılırım
                          Sadece 12111 - 27500 frekasında bulunan yayınları izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sadece 12111 - 27500 frekasında bulunan yayınları izleyebilirsiniz.
                            kingston paketi mi 12111-27500 frekansı?
                            bulsat gittimi?
                            hangi kanallar kaldı bulsat ta?

Yorum yap

• fsezgin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kingston paketi mi 12111-27500 frekansı?
                              bulsat gittimi?
                              hangi kanallar kaldı bulsat ta?
                              dostum bulsat hellasat uydusunda izlenen kanallar var halen
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostum bulsat hellasat uydusunda izlenen kanallar var halen
                                hangi kanallar izlenebiliyor?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X