• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

regal dvb 2000 fta lütfen yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• regal dvb 2000 fta lütfen yardım

iyi gunler bende regal 2000 fta var. kanallarin hepsi gitti bir turlu ayarliyamiyorum canakta sorun yok hazir kanal listesi varmi cihaza atabilecegim yada bana kurulumu nasil yapabilecegimi analatacak bir arkadas simdiden tesekkurler

hayalet1402 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi gunler bende regal 2000 fta var. kanallarin hepsi gitti bir turlu ayarliyamiyorum canakta sorun yok hazir kanal listesi varmi cihaza atabilecegim yada bana kurulumu nasil yapabilecegimi analatacak bir arkadas simdiden tesekkurler
    kurulum kanal ekleme.den yada manüel ayardan gir mavi menümü yoksa aphro menümü bilemiyorum yinede 2 alternatifide yazdım 11962 v 03333 tuşlayın bağlantı istasyon aramayı açık yapıp taratın

Yorum yap

yöneticilerin kurban bayramını kutlarım

Yorum yap

şefiky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yöneticilerin kurban bayramını kutlarım
        Mesajınız alakasız bir yerde...

birde neden sadece yöneticilerin burası bir aile bence tekrarda mach1 ailesinin bayramını kutlamalısınız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X