• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 cıs Super Plus Emu Sirius Açmıyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 cıs Super Plus Emu Sirius Açmıyor

next 2000 cıs super plus cihaz aldım. 13/01/09 yazılmını, 03/02/09 softcami yukledim. emu açık. Ne hotbird de ne de siriusta hiç bir şifreli kanalı açamıyorum.

Makinaya reset at ve tekrar softcam yükle. Emu nun açık olduğundan da emin ol. Mutlaka açacaktır.

Yorum yap

acar kardeşim aynı makina bizlerdede var emu yu kontrol et acık konumunda olsun kolay gelsin

Yorum yap

kdb dosyasını atınız cihaza
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

şu anda sirius uydusunda bir sorun yok arkadaşlar saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

ersinkazli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            next 2000 cıs super plus cihaz aldım. 13/01/09 yazılmını, 03/02/09 softcami yukledim. emu açık. Ne hotbird de ne de siriusta hiç bir şifreli kanalı açamıyorum.
            hotbirdde zaten kanal kalmadı thorda dıgıtv paketini açmaktadır sirustada kingston paketini :gtr:
            NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
            NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
            D-SMART NEXT 9500 X CIS
            NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

dediğim gibi next 2000 cıs super plus cihaz aldım. 13/01/09 yazılmını, 03/02/09 softcami yukledim. özellikle söylüyorum emu açık. Cihazı açıp kapadım, uyduyu resetledim. sofcamı tekrar attım sirius yine de açmıyor. Kanal üzerinde yeşil tuş bastm. Tps otomatik güncelle yaptım. Cihaz bilgi alamıyor diyor. CW ****** hepsi sıfır görünüyor. Eğer bu cihaz sirius şifrelerini açmıyosa bilen birisi açmıyo desin. 10 gündür girmediğim forum okumadığım msj kalmadı. Açmıyosa boşuna uğraşmayalım. Bazıları next açmaz diyor. Nextin yarı fiyatına satılan cihazlar açıyomuş. Doğru mu yoksa.

Yorum yap

dediğim gibi next 2000 cıs super plus cihaz aldım. 13/01/09 yazılmını, 03/02/09 softcami yukledim. özellikle söylüyorum emu açık. Cihazı açıp kapadım, uyduyu resetledim. sofcamı tekrar attım sirius yine de açmıyor. Kanal üzerinde yeşil tuş bastm. Tps otomatik güncelle yaptım. Cihaz bilgi alamıyor diyor. CW ****** hepsi sıfır görünüyor. Eğer bu cihaz sirius şifrelerini açmıyosa bilen birisi açmıyo desin. 10 gündür girmediğim forum okumadığım msj kalmadı. Açmıyosa boşuna uğraşmayalım. Bazıları next açmaz diyor. Nextin yarı fiyatına satılan cihazlar açıyomuş. Doğru mu yoksa.
                kim demiş Next açmaz diye
                hotbirt.te bir şey kalmadıki ne açsın
                yeşil tuş tps update eskidendi kullanmayınız
                sirius için emu açıksa ve yukarda beyan ettiğin gibi *** softcam v.s atmış isen sinyal kaliteni bir gözden geçir

Yorum yap

Degerli arkadaşım sirus uydusunda acmasını beklediğin kanallar hangisi acaba?Şu anda uyduda bildiğim kadarıyla bir TP cözüyor o da 12111H27500 frekansıdır
                  Birde çihazını emu bölümünden resetle yine düzelmezse görüşünü yaz

Yorum yap

arkadaşım problemini cözemediysen acılmayan kanalı 1 geri kanal okey le tekrar acılmayan kanal üzerine gel acılıyor.bende de next 2000 cıs super plus war.bu yöntemle acılıyor.

Yorum yap

cihazda modül veya kart varsa çıkarıp öyle deneyin
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Artık cevap yazmayınız çünkü arkadaşımız Sirius uydusu diye Astra uydusuna çevirmiş çanağı..Sorun çözülmüştür.....

Yorum yap

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X