• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hocam yeni yazılımı bugün yükleme fırsatı buldum.Bu şekilde daha güzel olmuş.Teşekkürler...

Yorum yap

• 47.akturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      mach1 hocam dünen yeni yazılımı attım dosya veya usb disk yok diyor o zamanda şifreli yayınları acmıyor 2 gb kıngston flas belekteki hic bir dosya ve mp3 göstermiyor cihazı arkadan kapatıp acıyorum herşey normala dönuyor kayıt yaptıgım göruntü ileri sarmaya calıştım an cihaz tekrar aynı hatayı veriyor ileri geri sarmada olmuyor 16.11.07.yazılımı atıyorum her hangi problem olmuyor cihazın emu sunu aktif yaptım reset cektim olmadı 2000fta usb bilginize
      USBye taktığınız Flaşdiskin okuma/yazma hızı düşüktür..Bizlerde böyle sorunlar yok hatta kayıt başlangıcı çok süratli olmuş anında kayda başlıyor...Selamlar...

Yorum yap

• eline ve emeğine sağlık,çok teşekkür ederim hocam..

Yorum yap

• Emeği gecen herkezin eline saglık
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• elleriniz dert görmesin saolun.
            SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
            Next 2000 Super HDTV
            Next 2000cis Süper plus Usb
            Beko D-Smart
            Beko 520 Dci
            Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
            Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
            Skystar-2

Yorum yap

• akademist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              mach1 hocam eline sağlık .benim bi sorum olacak bir ara yayınlanan bir yazılımda şuan ücretsiz yayın veren bi paketin yasal kartını taktığımda şifreli kanalllarını açıyordu ama daha sonra yayınlana yazılımı yüklediğimde kartı taktığımda hatalı kart uyarısını gördüm acaba bu konu ile ilgili bi çalışma yapacakmısın teşekkür ederim
              merak etme sızan haberlere göre kart modül satışı bir müddet sonra yapılacakmış o zaman seyredersin
              next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

• ustat elınesaglık tesekkurler.
                next 2000 cıs super plus-dragon modul-dragon louder card-60-120-150 mega sabıt-105 motorlu canak sıstemı-promım programmer-skystar2 dıgıtal tv card.SayGıLaR.

Yorum yap

• dpcıs kullanıyorum cihaz bu yazılımla daha sürratli oldu .Emeği gecen herkese teşekürler...

Yorum yap

• tsk usta ellerine sağlık
                    next machina 3d

Yorum yap

• teşekkürler...

Yorum yap

• üstadım emeğin için sok sağol varol sizler oldukça bu forum coşacaktır... eywallah usta !!!arkadaşlar biraz da yeni yazılımda eklenen yeni özelliklerden bahsetsek neler gelmiş neler gitmiş..

Yorum yap

• teşekkürler ustam bizimkileri unutmadun umarım usbsizleri

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Önceki yazılımda olanların kanalları silinmez...Kayıtta sorun filan yok soran arkadaş
                            mach1 hocam öncelikle yazılım için teşekkürler.klavyene sağlık.ben 24.11.2007 yazılımı yüklemiştim bunu yüklersem kanallarım silinirmi.yükarıda önceki yazılımda olanların kanalları silinmez demişsiniz.16.11.2007 mı 24.11.2007 mi fark edermi.teşekkürler.
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• hocam kayıt tuşuna basınca usb hata diyor ve şifreli kanalları açmıyor ve menuden usb ye girince flaş diski görmüyor flaş diskimde sorun yok bugüne kadar çalışıyordu 16 11 yazılımına döndüm onda bu sorun yok kananlları göstermez olunca sofcam atamadan düzelmiyor

Yorum yap

• Cx SÜper Plus GÜncel Yazilimi Atinca AÇilir Gİbİ Olup AÇmiyor Yuvarlak Yazi Ekranda Kaliyor ....................

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X