• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kayıt Sorunu.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kayıt Sorunu.

Selam arkadaşlar. Daha önce sorulduysam özür dilerim. ben bulamadım cevabı. 2000 cis süper plus cihazıma yeni programı attım. kayıt işlemi için help tuşuna basıyorum. kayıt işlemi başladığında kırmızı tuşa basınca ince ayar kısmı çıkıyor. Oradaki kaydedilen seçeneğinin ne işe yaradığını anlayamadım. Birde kayıt yaptıktan sonra izlerken cizik vcd lerdeki gibi karelenmeler ve takılmalar oluşuyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

kayıt yaptığını menuda usb bölümüne girererek pevr tıklarsan kaydını tekrarar seyredebılırsın..
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

meo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Selam arkadaşlar. Daha önce sorulduysam özür dilerim. ben bulamadım cevabı. 2000 cis süper plus cihazıma yeni programı attım. kayıt işlemi için help tuşuna basıyorum. kayıt işlemi başladığında kırmızı tuşa basınca ince ayar kısmı çıkıyor. Oradaki kaydedilen seçeneğinin ne işe yaradığını anlayamadım. Birde kayıt yaptıktan sonra izlerken cizik vcd lerdeki gibi karelenmeler ve takılmalar oluşuyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
      cevap1:kırmızıya basınca ince ayar menüsü çıkıyor ordaki kaydedilen den kasıt ince ayaryapılmış halinin kayıt değeridir.sen bu değeri değiştirip kaydedersen enson ayarladığın değer kaydedilen kısımda gözükür. cevap:2yaptığın kayıttaki karelenmeler usb nin kayıt hızının düşüklüğünden kaynaklanıyor.daha hızlı usb kullanırsan bu sorun ortadan kalkıyor.saygılar.
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

Selamlar bir soru da benden
        Kayıt esnasında Help tuşuna bastığımızda kaydı yapılan kanal görüntüsü gidiyor?

Bu normal mi?

Saygılar

Antenci

Yorum yap

Antenci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selamlar bir soru da benden
          Kayıt esnasında Help tuşuna bastığımızda kaydı yapılan kanal görüntüsü gidiyor?

Bu normal mi?

Saygılar

Antenci
          evet normal, kayıt esnasında aynı transporterdeki şifresiz kanalı seyredebilirsin
          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

İlginize teşekkürler saygılar...

Fakat kayıt esnasında kanalın kararması kötü...

Yorum yap

Antenci Nickli Üyeden Alıntı
              İlginize teşekkürler saygılar...

Fakat kayıt esnasında kanalın kararması kötü...
              şu anda bize verilen yazılım bu ve bize düşen teşekkür edip kullanmak arkadaşım. ileride ne olur bilemeyiz üstadlar çalışmalarını sunuyorlar bizde alıp kullanıyoruz emeği geçen herkese teşekkürler
              Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

hangi marka usb belleği yi önerirsiniz. ben de aidata 2gb var ve takılma yapıyor.

Yorum yap

kingston 2gb çok harika cihaz otamatik açıyor.dpcıs larda.sandisk alma görmez.
                  sevgiler

Yorum yap

bende 1gb kingston ve 2gb toshiba her ikisini de görüyor. sanki toshibanın yazım hızı daha yüksek gibi. atv den kaydettim iyiydi.
                    120lik harici fly kutulu western digital (dediler içindeki için) hdd aldım cihaz görmedi bile.-- her türlü yağılması gerekenleri yaptığım halde.
                    toshiba u3 smart olduğundan mıdır nedir bilmiyorum ama cihazdan çıkarırken cihazı boot ediyordu. cihaz standby da denedim yine aynı durumdu.
                    bilgilerinize.
                    Saygı ve selamlar.
                    HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

bende,çalıştırma için denediğim yolları anlatayım ..1- sony fotograf makinemi usb bağlantısından (512 mb sandisk memory card) var içinde gayet güzel kayıt yapıyor ,2-psp mi yine usb den bağlayarak onun içindede (2gb sony memory stick)var aynı şekilde kayıtlar sağlam ilerde kayıt yaparken tvden izleme olanağı olursa tam süper olacak veya olmazsa kayıt esnasında saat sayacı konulabilirse en azından ne kadar kayıt yapmak istersek çektiğimiz görüntüye tahmini olarak müdahale ederiz ...herkeze kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X