• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• g-force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal kardeş no problem
    kanallar auto oluyorsa bu tip ayrıntılara takılma...
    cvap için mersi çekerim

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1-Tpsler için muhtemelen Pazartesi günü yeni yazılım verilecek.
      2-Cihazın hafızasında bulunan TP'leri neden siliyorsunuz ben bunu yıllardır anlamış değilim. Cihaza bir zararı mı var? hayır yok. Bırak o zaman kalsın hafızasında. Ayrıca silseniz dahi NIT tarama açık yapıp taratınca tekrar gelecek aynı TP'ler bunun için silmenin bir mantığı yok. İlave olarak bu sorun cihazla ilgili bir sorun değil. Tamamen kullanılan Turksat uydusuyla ilgili bir problem.
      3-Cihazın kendisini arasıra resetlemesi herhangi bir çakışmadan dolayı olabilir. Kart/modül vs.
      Sayın hocam dediğiniz gibi 1ve 2. maddelerde tamam size hak verdim.Bize de bunu 7 veya 8 yıl önce tesisatı kuran arkadaş tp leri silin makine rahatlar deye söyledi.Ben size onun dediğini söyledim.Ama dediği mantıklı değilmi makinenin rahatlaması açısından.
      Üçüncü maddede ise cihazın kendi kendini kapatması için de kart veya modülden olabilir demişsiniz fakat bende kart veya modül takılı değil zaten. Bilginize..............

Yorum yap

• son yazılımla bir devrin bittiğini ve yeni next devrinin başladığını tüm dünyaya ilan eden mach1, Tasarım, Doktor ve nebutv'ye sonsuz tşkler.onca işlerin arasında bu işlerle uğraşmak her yiğidin harcı değil.
        Bu tarihten itibaren türkiye de artık bi next var bi de diğer markalar....eee ne demişler sabrın sonu selamettir.emeği geçen geçmeyen alın terini akıtan akıtmayan herkese sonsuz tşkler.
        next için de yeni bi slogan buldum "gel gel next'e gel"

Yorum yap

• cihaz kayıt yaparken başka bir kanal izlenemiyor -ben beceremedim- .
          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• Yeni yazılımda resetlenme olayını ben de 1 kez yaşadım. Hotbirdde multilerin olduğu tp yi silip yeniden ekledim. tam taratacaktım , ok tuşuna basar basmaz resetledi. Aynı noktaya tekrar geliptekrar ok yaptım normal çalıştı. Belki birşey ifade eder diye yazdım. cihazım Next 2000 cis süperplus. Modül yok , kart yok , lnb ve disecq switch ve televizyon dan başka alete bağlı hiçbirşey yok .

Yorum yap

• next 2000 super plus 9/4/2008 yazılımı sirius Hustler tv üzerindeyken 3 deva açıldı kapantı ,ikisi üst üste oldu hemen hemen 15 dakka arayla diğeri ise ayın 9 veya 10 gibi oldu yazılımı yüklediğim zaman bilginize..

Yorum yap

• Süper markanın süper yazılımlarının devamı gelmesi dileğiyle. Başarılarınızı mutlulukla izliyoruz. Teşekkürler .

Yorum yap

• Günaydın
                  Gelen son yazılımda Next 2000 SuperPlus USB Fta Pr +/- ile kanal değişimi yaptıktan sonra numerik tuşla direkt olarak kanal seçmek istediğinizde seçtiğiniz kanala gitmiyor son kanalda kalıyor.
                  İlgili arkadaşların dikkatine

Yorum yap

• memx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bir onceki yazilimi(tps leri acmayan) yukledikden sonra ixtc free x vs adault kanallar cozmeye basladi. simdi bu yazilimin cis versiyonu cikinca ve yukleyince tekrar gidmesinler bunlar simdi ?? )
                    ****** public olduğu sürece gitmez o yayınlar...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

• Next 2000 cx süper cihazımı motorlu sistem ile kullanıyorum.Verilen yazılımları sırasıyla attım.Son yazılımlarda(9-4 ve 12-4 yüklü şu an) sadece multi 1-6 kanallarında kalite düşüklüğünde olduğu gibi kırılma ve bozulma oluşuyor.Diğer tüm uydularımda ve Hotbir'te diğer kanallarda problem yok.Sistemimde sorun yok gibi ama hiç bir arkadaşta buna değinmemiş.Acaba multilerde sorun varmı?yoksa sorun benim sistemdedir?görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

Yorum yap

• tüm emeği gecen hocalrıma sonsuz teşekkür

Yorum yap

• :yess: emeğinize ellerinize sağlık....

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            cihaz kayıt yaparken başka bir kanal izlenemiyor -ben beceremedim- .
                            Kardeş, sorunuzun cevabını verdiler mi bilmiyorum, fakat ben de TPS paketi ile ilgili araştırırken gördüm sorunuzu,
                            teknik olarak Çift tuner li bir sistem olmadığından tabii ki kayıt yaparken
                            başka bir kanalı izleyemezsiniz bu çok normal,
                            Ben de 2000 cis super plus var Qnec diyorlar ben de de aynı şekil durum...
                            Sevgiler...
                            DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                            KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• hocam her şey için teşekürler tpsler için o kadar acelem yok o kadar emek veriyorsunuz
                              emeğinize saygı duyorum gerçekten iyi çalışıyorsunuz next in üzerinede cihaz tanımam çünkü 16 yıldır uydu montajını yapıyorum en güzeli next 2000 serisi
                              sonsuz saygılar

Yorum yap

• silistreli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Next 2000 cx süper cihazımı motorlu sistem ile kullanıyorum.Verilen yazılımları sırasıyla attım.Son yazılımlarda(9-4 ve 12-4 yüklü şu an) sadece multi 1-6 kanallarında kalite düşüklüğünde olduğu gibi kırılma ve bozulma oluşuyor.Diğer tüm uydularımda ve Hotbir'te diğer kanallarda problem yok.Sistemimde sorun yok gibi ama hiç bir arkadaşta buna değinmemiş.Acaba multilerde sorun varmı?yoksa sorun benim sistemdedir?görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
                                Arkadaşım RECEİVER yakınında TELSİZ TELEFON varsa kaldırınız.!
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X