• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 dpcıs super plus acıl yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 dpcıs super plus acıl yardım

arkadaslar 16.11 yazılımını normal usb den yukledım sımdı az once ıtıbarıyle 03.12 usb den yukledım ekranda "boot yazısının " o harfı kaldı kumanda calısmıyor r232 kablosuyla da baglanmıyor ne olur yardım ...
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

ÖNEMLİ NOT : receıverdan kanal + tusuna basıyorum 0030 yanarken hemen akabınde 0012 sonra 1 0012 1 devamlı cıkıyor
    normal olarak yaptıgımda receıver ekranında "o" yazıyor .....

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar 16.11 yazılımını normal usb den yukledım sımdı az once ıtıbarıyle 03.12 usb den yukledım ekranda "boot yazısının " o harfı kaldı kumanda calısmıyor r232 kablosuyla da baglanmıyor ne olur yardım ...
      yukarda sayın bıgalının boattan yazılım atma şeklı var onunla eski yazılımı atmaya çalış düzelecek, tahmınım bekleme esnasında bıttı dıye yazılımdan çıktın galıba,bunlardan evvel cıhazınızın fışını bırkaç sefer arka arkaya çek bıraz bekleyıp tak! kolay gelsın..
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Cihaz kendiliğinden açılmadıysa artık yapacak tek şey Fişi çekmek ve 1-2 dakika sonra geri takıp bakın...Eğer yine açılmazsa Boot modunda eski bir yazılım atın sonra yenisi.....Birde LCD TV kullanıyorsanız buraya yazın....Belki YUV kapanmıştır...

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihaz kendiliğinden açılmadıysa artık yapacak tek şey Fişi çekmek ve 1-2 dakika sonra geri takıp bakın...Eğer yine açılmazsa Boot modunda eski bir yazılım atın sonra yenisi.....Birde LCD TV kullanıyorsanız buraya yazın....Belki YUV kapanmıştır...
          lcd kullanmıyorum dedıgınızı su an yapacagım walla arkadaslar yıllardır yazılım yukluyorum ılk defa boyle bırsey basıma geldı

Yorum yap

eskı yazılımı bulsamda baglantı kuramıyorum.....(eskı yazılım var ıse buradan gonderırsenız sevınırım...

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              eskı yazılımı bulsamda baglantı kuramıyorum.....(eskı yazılım var ıse buradan gonderırsenız sevınırım...
              eski yazılım derken yukarda var 16 tarıhlı sende olan eski yazılım yuklemeye çalıştığından bir önceki yazılım, yukarda bıgalı nın verdığı buat modunda yazılım atma resımlı anlatımını her halde ıyıce ınceledın!.. cıhazın fışını çek cıhaz üzerınde kanal aşaği tuşuna basılı tüt, cıhazın fışını tak evvela cıhazın önnünde 0030 yazması lazım aarkasından 001cv yazar arkasından1 rakamı yanıp sönmeye başlaması lazım, o andan ıtıbaren cıhazın normal yazılımın altında boat moddan yazılım almaya hazır duruma gelmiş sayılırı cıhazı tanıttır boattan yazılım yerıne bas ve yazılmın sonlamasını bekle .. tabıı bunları rs 232 kablosuyla atıyorsun böl şanslar ölmazsa servıs yolu gözükttu dıyor sayın bıgalı arkadaş...
              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Burada eski yazılımdan kasıt PVR olmadan önceki yazılımlardan biridir...Boot modunda yazılım atılacak cihazların bağlantı kurulduğunu göstermemesi olağandır zaten bağlantı gösterse normal Mod'da atılırdı yazılımlar.....Eski yazılımlar tntdepo da mevcuttur....http://www.depo.shows.it/

Yorum yap

kardes bendede aynisi oldu.makinenin kanaldegistirme + dügmesine basili tutup arkadan veya fisini cikar tak.maninenin önünde ilk önce 0030 gelir sonra 1ve 001c gelip gider.simdi kabloyla yazilim atacaksin.tamam. Not:eger yazilim atarken bilgisayar ile makine baglanti kuramiyorsa (COMport)ayarlarini kontorol et veya baska arkadasin bilsarindan deneyin yazilim atmayi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X