• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000 cis super plus çakılı modül hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next2000 cis super plus çakılı modül hk.

Arkadaşlar next cis super plus usb li modelinde

* gömülü modül ismi (conax,irdeto vs.)?

* eğer fun kart ile seyretme imkanı var ise karttı cip üst veya altta olmak üzeremi yuvasına takmak gerek?

* bu gömülü modüle fun kard ile güncel key yükleyip şifreli kanalları seyredebilirmiyiz?

* kanalları bilgisayar ortamında dizayn eden program varmıdır?

teşekkürler.

Çözülebilen kanallar zaten cihazın emusu ile izlenebilmektedir,fun kart'a ihtiyacınız yoktur...
    Forum Kuralları

Yorum yap

ersin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar next cis super plus usb li modelinde

* eğer fun kart ile seyretme imkanı var ise karttı cip üst veya altta olmak üzeremi yuvasına takmak gerek?

* bu gömülü modüle fun kard ile güncel key yükleyip şifreli kanalları seyredebilirmiyiz?

teşekkürler.
      Cihazın emusu Fun Carddan daha fazla kanal açıyor şuan. Yani karta ihtiyacınız yok.

Yorum yap

ben modül modelini merak ettim?

ayrıca ileriye doğru fun kard kullanımında kartı modüle verirken cipli tarafı alttamı yoksa üsttemi bakar durumda olmalı?

Yorum yap

Çip yukarıda olmalı

Yorum yap

ben modül modelini merak ettim?

ayrıca ileriye doğru fun kard kullanımında kartı modüle verirken cipli tarafı alttamı yoksa üsttemi bakar durumda olmalı?
            Yazılım bazlı Conax Embedded kart okuyucu var.

Yorum yap

Gömülü modül aslında yok tüm kartları okuyan bir kart okuyucu var... Bu yüzden bir modüle benzetmek filan olanaksız çünkü conax desen sadece conax kartları okur, irdeto desen sadece irdeto kartları okur... Bu hepsini okuyan bir sistem...

Şu an funcard ile yayın izlenmenye gerek yok cihazın emülatör sistemi ile daha çok kanal izleniyor... Ama orjinal abonman kartını çipi üste gelecek şekilde taktığın zaman kullanabilirsin...

Funcarda dediğim gibi gerek yok, ancak cihazın ön panelindeki usb girişi sayesinde usb belleğe şifre yazılım vb yüklediğinde şifreleri güncelleyip yayını izleyebilirsin...

Kanalları düzenleyen bir program henüz yok ancak cihazın liste düzenleme menüsünde düzenlediğin kanalları bilgisayarına kaydedip tekrar cihaza yükleyebileceğin programı mevcut...

Yorum yap

ilgilenip cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. sağolun varolun.

Yorum yap

teşekkürler.
                  2000 Super serisinde kanal düzenlemek için editör yok ve de olmayacak malesef.

Yorum yap

neyse olana da şükür diyelim hocam
                    yav harbiden aldığım elektronik bi üründen %100 memnun kaldığım tek cihaz 2000 cx s.p.
                    ve bu sitede ki destek ve yardımlaşmada inan cihaz kadar mükemmel
                    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Next gibi mach1 siteside özellliği olan muhteşem bir marka olduğunun ispatı olsa gerek.

bu kadar kısa sürede üye sayısı her geçen gün çığ artan, bir giren birdaha çıkamayacak kadar alışkanlık yapan,

Türkiyede en fazla satılan recevierin Next cihazını olmasına sebep olan buralara getiren ve desteğini devam ettiren mach1 ve ekibine sonsuz saygı ve teşekkürler.

İyiki varsınız....

Yorum yap

arkadaslar ben next 2000 cıs super plus usb lı almayı dusunuyorum bu hafat ıcınde bana yardımcı olurmusunuz nasıl bır cıhaz yada tavsıye edebılecegınız bundan baska bır cıhaz varmı dsmartı sordum bana dedıler yazılım atamazsın multıvısıonları ızleyemessın dıe sadce mac ıcın ızlenebılır dedıler cunku cıhazı dsmart programlıyomus benım ıcın onemlı olan yazılımının sureklı olması tavsıye edebılecegınız baska bı cıhaz varmı

Yorum yap

Next super plus modellerinden birini alabilirsin

eğer haraketli sistem kullanmıyor isen next cis super plus'u önerebilirim.

harika bir cihaz kullanım rahatlığı mükemmel yazılım desteği her zaman var emu ile çözülebilen kanalların çoğunu izleme şansın var daha ne olsun. karar tabiki senin.

Yorum yap

tesekkur etttım kardes ılgılendıgın ıcın saol

Yorum yap

doru kardeşim istersen cx süper plus ta alabilirsin.benim müşteri memnuniyetim vallaa %100.laptop aldım delden sıfır digitürk sıfır adsl sıfır ama bu makina harbiden çok güsel
                              :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X