• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus X Serisi Tps Auto 12.2.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık. Selamlar

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

mach1 hocam eline, emeğine sağlık.

Yorum yap

Teşekkürler......Tüm Emeği geçenlere...

Yorum yap

merhaba ustalar cihazım 2000 x cıs plus, yazılm atarken "=330" yazdı ve öyle kaldı, açtım kapadım yine aynı yazıyı yazıyor. ne yapabiliririm Acil yardım ltf.

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------

Teşekkürler mach1 hocam next oldum olası her modelini çok seviyorum ama şu 8000 ile 9000 lere niye hala yazılım çıkmıyor anlayamadım? Başarılarınızdan dolayı tbr ederim kolay gelsin...

Yorum yap

yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler.elinize sağlık..
                Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

Yazılımlar için çok teşekkürler ustalar...

Yorum yap

yazılım için teşekkürler.
                    Yazılım desteğinizi bırakmanıza next kullanıcısı olarak üzüldüm.

Yorum yap

• emeği geçen 2 büyük ustaya çok çok teşekürlerimi sunarım.ellerinize sağlık..var olun ustalar.(buara)gereksiz boş yazı yazanlar ve emeğe saygı bılmeyenleri kınıyorum.
                      saygılar

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Birazdan bu başlıkta olacaktır...
                        Üstada sonsuz teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar diliyorum.kenancan

Yorum yap

• Olay tam olarak nedir anlamadi ama paylasimi sadece alma olarak algilayanlar ne saygi bilir ne tesekkur ne de sabir

Emegi gecenlere tesekkurler

Yorum yap

• ymert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            merhaba ustalar cihazım 2000 x cıs plus, yazılm atarken "=330" yazdı ve öyle kaldı, açtım kapadım yine aynı yazıyı yazıyor. ne yapabiliririm Acil yardım ltf.
                            ustalar ltf. yardım!!!!!!

Yorum yap

• doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              o kadar fazla gereksiz şahıs olmuşki,,,
                              artık açık alanda yazılım vermek istemiyorum.hem uğraş hem kalkıp teşekkür yerine azar yada laf işit isteyen istediği kadar bağırsın.
                              Azıcık insan olan sizin imzayı okurda hmmm der ama nerde sizin gönlünüz sağolsun dostum. ALLAH sabır versin...

Yorum yap

• sayın mach1 hoca yazılımlar için çok teşekkürler gün akşam sizi kırdıysam dusura bakmayın sedece fikrimi söyledim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X