• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 HDTV 02 Aralık 2010 tarihli yazılım.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler

Yorum yap

teşekkür
      2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

selamlar Ben 2000 hd kullanıyorum Hdmı dan izliyorum ve receiverdeki parlaklık ve renk ayarlaması yapamıyorum.Bu özellik (kullanıcı,spor,sinema vb) ayarlanmıyor.Ayrıca yine hdmı portunun kullanımından dolayı sleep timer ayarlandıktan sonra cihaz kapansa bile hdmi portundan sinyal göndermeyi kesmediği için baglı olan LCD auto power off a gecemiyor ve TV kapanmıyor. Sorunun çözümü için yazılımlarda düzeltme saglanabilirimi?

Yorum yap

arkadaşlar bu yazılımla yasal dt irdeto kartımı 2000 hdtv de kullanbilecek miyim? cevaplarsanız memnun olurum

Yorum yap

Next Ye 2000 Super HD Tv cihazına yeni yazılım ne zaman çıkacak yada çıkacakmı bilgilerini bizimle paylaşırsanız sevinirim.. yaklaşık olarak 3 aydır beklemekteyiz. Yeni yazılımın gelmesini bekliyoruz.. 500 TL ye cihazı satın aldık. HD çözünürlüğü olduğu için bunca zamana kadar adminlerimiz bu cihaz için bizlere yardımlarından kaçmadılar. ama nedense son 3 aydır emu kéylér dışında başka desteği olmadığı görülmektedir.

En kısa zamanda yeni yazılımı bekliyoruz. NEXT YE 2000 SUPER HD TV ailesini zenginleştirmenizi isteriz.

Saygılarımla FONSECA

Yorum yap

kolay kolay yazılım gelmez artık bosuna bekleme .Cuma günü ihsallah 2000 hdtv den kurtuluyorum.Darısı senin basına.

Yorum yap

son yazılımda cccam çalışıyormu

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yazılımda ZİP sıkıştırma hatası vardı düzenleyip tekrar upload ettim.Uygulayan ve sorun yaşıyan arkadaşlardan özür dilerim.Tekrar indirebilirsiniz güncelledim.
                  sayın Admin abimiz 02 Aralık 2010 yazılımında cccam çalışıyormu cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=57862
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X