• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yes mate works fine after waiting message on ushuatv you must see ok message no problem here with 1.3 boot 8000xcam..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hocam ellerinize sağlık sonsuz teşekkürler

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yes mate works fine after waiting message on ushuatv you must see ok message no problem here with 1.3 boot 8000xcam..
        Hi mach1,

in fact, I've a clone of the YE-8000XCAM: the GI 8006CI-XCAM. I changed the boot (1.1 -> 1.3)to be completly compatible with the original but don't know if doing so it turns my stb really 100% compatible with the new firm TPS AU.

thx m8 for your help.

ps: always this reboot after pressing on the mute+green buttons

Yorum yap

• arkadaşlar 1.1 den 1.3'e çevirme 8000 x-cam cihazımda resetten sonra yazılımı attım ve tekrar resetledim,sonra hazır settingimi attım ama cihaz tps ler üzerinde 2 saniye gösteriyor ve 15 saniye donuyordu,tekrar fabrika yarlarına döndüm ve sıfırdan kanalları tarattım,donmalar yok oldu,bilgilerinize,emeği geçenlere teşkkürler.
          ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
          ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

• merhaba
            bendeki next 8000xcam cihaza 24subat yazılımı dahil her her verilen yazılımı degisik loaderle yükleme yaptım tabi versiyonu 1.0 1.3 cevidim ama nafile hem cok gec acıyor hemde auto yaparken cihaz muhakkak kapanıp acıyor ve yaklasık 45 dk beklemeden sonra acıyor ama 1 dk demeden kapanıyor usandım buraktım baska bir cözüm arıyorum yardımcı olursanız sevinirim yazılım öncesi ve sonrası cihazı resetliyorum ama nafile auto yapmıyor emeginize saygı duyar tsk ederim yardımcı olursanız memnun olurum

olursanız

Yorum yap

• TPS Freeze

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yes mate works fine after waiting message on ushuatv you must see ok message no problem here with 1.3 boot 8000xcam..
              Hi Mach1,:muhaha:

I have an 8000XCamplus. The procedure works OK but I am getting getting 'Freezes' every few seconds. It get worse whe new keys are sent to the receiver. Shame I don't speak turkish :tr: but I am sure this has been covered.

Is there a solution for this?:nebileyim

Thanks in advance for your help.

Yorum yap

• Cooldud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

I have an 8000XCamplus. The procedure works OK but I am getting getting 'Freezes' every few seconds. It get worse whe new keys are sent to the receiver. Shame I don't speak turkish :tr: but I am sure this has been covered.

You must reset your STB 1 or 2 times before & after sending a new firmware...But some series of xcampluses always make this freezes...we can't do anything to this problem..

Yorum yap

Softcam artık atma au zaten yapar günlük softcam aesle işin yok key sadece dat veya kfy at diğer paketler nagra2 d+ cabo vs için o kadar...

USTAD DAT KEYLERI ATINCA AES LER DONMA YAPIYOR
                  NEXT 8000XCAM 1.3 TESEKKURLER..

Yorum yap

• Xcamplusta key atılsada donma yok sadece aes key değişimi sırasında yapar 9-10dk bir 1-2 sn değişirken key o kadar..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Cooldud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

I have 2 xcamplus none pcm1725 and pcm1725 model both works fine mate no freezing...Dont forget to rescan after factory reset and dont use old settings..

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• yalinsaat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba
                        bendeki next 8000xcam cihaza 24subat yazılımı dahil her her verilen yazılımı degisik loaderle yükleme yaptım tabi versiyonu 1.0 1.3 cevidim ama nafile hem cok gec acıyor hemde auto yaparken cihaz muhakkak kapanıp acıyor ve yaklasık 45 dk beklemeden sonra acıyor ama 1 dk demeden kapanıyor usandım buraktım baska bir cözüm arıyorum yardımcı olursanız sevinirim yazılım öncesi ve sonrası cihazı resetliyorum ama nafile auto yapmıyor emeginize saygı duyar tsk ederim yardımcı olursanız memnun olurum

olursanız
                        evet dediğiniz doğru au yapmıyor ama ben keyfly attmıştım doctor atmayın demiş yazılımları verdiği yerde acaba sizdemi keyfly attınız...

Yorum yap

I have 2 xcamplus none pcm1725 and pcm1725 model both works fine mate no freezing...Dont forget to rescan after factory reset and dont use old settings..
                          Mach1/Pride,

Thanks a lot for your feedback.

Rgds:byeeee:

Yorum yap

• Next8000 xcam 1.3 bot versiyonu makinam var, tps auto yükledim ancak yazılımdan önce ve sonra birer defa reset attım. görüntülerde yaklaşık olarak 3 er saniye aralıklarla donma oluyordu. cihazıma 3 defa üst üste resetleyip tekrar kanalları taratım donma olayı ortadan kalktı. aynı sorunu yaşayan arkadaşlara bilgi olsun. saygılar. günlük softcamdan kurtardığı için doktor hocaya çok çok teşekkürler... .

Yorum yap

• merhaba

dün akşam boot versiyon 1.1 den 1.3 e yükselttim. ( 8000 XCAM)
                              reset attım
                              yeni yazılımı superloader 1.09 ile yükledim.
                              reset attım.
                              kanalları tarattım.
                              emu 1973 girerek emu aktif yaptım
                              10873 ushuaya gelip ses kesme yeşil tuş yaptım. maksimum 5 saniyede kanalı açtı.
                              multivision lara baktım çalışıyor.

çok teşekkürler elinize sağlık.

ancak direk multivision üzerine gelip ses kesme yeşil tuş yaptım Fail verdi ve makina kapandı.

soru 1:
                              mutlaka 10873 ushua üzerinde mi taps au yapmalıyız.

soru 2:

şifre değişimi sabah saatlerinde mi oluyor ? saati belli mi ? dvd recorder ile kayıt yapmayı düşünüyorum.

kolay gelsin.

Yorum yap

• Şifreler sabahları saat 06:23 te değişir. Ertesi gün aynı saate kadar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X