• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eklentiyi açarken bu uyarıyı veriyor. Günlüğe bakıyorum orası boş.
    Arkadaşım başka repo ekleyip diger addonlarıda dene.
    http://muckys.mediaportal4kodi.ml/
    bu verdigim repoyu yaz yüklensin video bölümü dolu
    Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
    Sorumluluk alınmaz
    .
    Saygılar

Yorum yap

• Senin sorunun voxi dostumunkinden farklı.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...beta-1.0.5.zip bu repoyu kurup güncelle.

Bilgi verirsen sevinirim.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Senin sorunun voxi dostumunkinden farklı.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...beta-1.0.5.zip bu repoyu kurup güncelle.

Bilgi verirsen sevinirim.

Sevgiler...
        Tamamdır üstad, oldu.

Teşekkürler...

Yorum yap

• Wetek Play2 cihazı kapatma şalteri veya butonu olmadığı için slink diye piyasada satılan şalterli akım koruyuculu topraklı prizler satılıyor ben ondan aldım cihazın kendi prizini ona taktım şalterden açıp kapatıyorum cihaz standby da kalacaksa kalıyor eğer direk kullanmayacaksamda kapatıyorum cihazın prizi devamlı takılı kalıyor faydalı olur İnşallah

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Niye kapatma butonu koymamışlar acaba?
            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• sayın ustatlar wetek2 masa üstü classik görüntüyü linki verebilirmisiniz birde nasıl kurulacağını anlatırmısınız saygılar

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Wetek Play2 cihazı kapatma şalteri veya butonu olmadığı için slink diye piyasada satılan şalterli akım koruyuculu topraklı prizler satılıyor ben ondan aldım cihazın kendi prizini ona taktım şalterden açıp kapatıyorum cihaz standby da kalacaksa kalıyor eğer direk kullanmayacaksamda kapatıyorum cihazın prizi devamlı takılı kalıyor faydalı olur İnşallah

saygılar
                Bende sizin gibi kapatma açma olayından dertliyim. Bunun yerine cep telefonundan açıp kapayabildiğimiz aparatı düşünmüştüm bir ara.

https://tr.aliexpress.com/item/SMART...a-21864c7aced8

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bende sizin gibi kapatma açma olayından dertliyim. Bunun yerine cep telefonundan açıp kapayabildiğimiz aparatı düşünmüştüm bir ara.

https://tr.aliexpress.com/item/SMART...a-21864c7aced8

bendekide aynısı şalterlisi avmlerdeki elktronik ürün satan yerlerin hepsinde var 11 veya 12 tl civarında

saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın ustatlar wetek2 masa üstü classik görüntüyü linki verebilirmisiniz birde nasıl kurulacağını anlatırmısınız saygılar
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72722

APKyı bu linkten indir flash diskine at sonra cihaca tak önceki apk ları nasıl kurduysan onun gibi kur
                    sonra cihaz ayarlarından ekran ayarlarına gel wetek classıc launcher i işaretle ve cihazını reboot yap
                    classıc launcher olarak başlasın

Yorum yap

• sayın ozkaradag hocam wetek2 elece geçerek sd karta kurdum dil sadece ingilizce birde hiç bir repo yüklü değil nereden başlayacağım sizin tavsiye ettiğiniz repo varmı hangisi bu bölüm sizin uzmanlık alanınız yardımlarınızı bekliyoruz saygılar

Yorum yap

• sayın hocam aslın da sizin backupunuzu bekliyordum ne zaman vereceksiniz backupu
                        saygılar

Yorum yap

• sayın ozkaradag hocam tavsiye edeceğiniz elec backup varmı sd carda uyumlu olan
                          saygılar

Yorum yap

• Haftaya tarafımdan gelecek, takipte olun.

Sevgiler...

Yorum yap

• sayın hocam cevabınızı bekledim teşekkürler saygılar

Yorum yap

• selam herkeze
                                konlarda ya bulamadım yada gözümden kaçtı
                                Wetek 2 için enigma2 SD karta mı yükleniyor??
                                yükleme ile bilgi varmı nasıl yapılır diye
                                şuan webtv olarak kulanıyorum uydu anteni sorunsuz 4 çanak ayarı yapa bildim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X